Лазерна епилация и електроепилация – 11

  • 30 782
  • 747
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 7 174
Този въпрос май го обсъждаме през няколко страници...
Разбира се, че може да се бръснете между отделните сесии. Това не възпрепятства цялостния процес по никакъв начин. Тази информация е посочена в много англоезични източници, касаещи лазерната епилация.
Космите не бива да бъдат скубани от корен, това е важното.

# 136
  • Мнения: 261
Здравейте,
посещавах доста процедури на горна устна и подмишници в един лазерен център, но спрях, защото не виждам особено ефект, а и постоянно сменят персонала и не ми е окей всеки път различно момиче да ми третира зоните. Имам и повишено хормонално окосмяване. Разглеждам в момента други места за гр. София и съм се спряла на Derma Act и Bellissimo Clinic. Има ли доволни момичета от тези клиники? Също дали мога като съм била с един вид лазер до сега, да продължа с друг?

# 137
  • 1st floor
  • Мнения: 9 980
Да се отчета пак - вчера (ден 9 от първата процедура) косъмчета започнаха да падат. Днес още по-забележимо. До кой ден ще отпада всичко, което е поразено?

# 138
  • Мнения: 2 044
Днес бях на първата си процедура (евър Grinning ) пълен интим. Едвам се навих, просто защото съм от срамежливите, но жената беше любезна и мила, та оцелях.
Внимаваше много, постоянно ме питаше кога, къде гори и боцка - та за половин час мина всичко. Каза че като цяло нямам много косми там долу и даже по-малко, от препоръчаните 6 процедури, може би ще ми стигнат, което много ме зарадва. Simple Smile 
Доволна съм от студиото - Диор в Пловдив , но разбира се е рано да говоря за резултат, мнението ми е на база обслужване Simple Smile

# 139
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 876
Половин час те е минавала? Явно наистина е била супер внимателна. Мен за 10 минути макс ме оправят. 😁

# 140
  • Мнения: 2 044
Половин час те е минавала? Явно наистина е била супер внимателна. Мен за 10 минути макс ме оправят. 😁

Да, постоянно ме питаше за усещане, парене, боцкане и регулираше темп и там друго Simple Smile Когато не се оплаквах просто вдигаше тези честоти/температури/градуси (незнам какво се наричат), но като тръгнех да потрепвам веднага ги намаляше. Викаше, че е по-добре, докато мога да издържам разбира се, да се работи на по-силно.

# 141
  • Мнения: 218
Здравейте!Направих 2  процедури с диоден лазер, но после  преминах на александритен.Но сега откриха на удобно място за мен g point център,може ли да се върна отново на диоден лазер-доколкото знам там е диоден лазера?

# 142
  • Мнения: 33
Здравейте!Направих 2  процедури с диоден лазер, но после  преминах на александритен.Но сега откриха на удобно място за мен g point център,може ли да се върна отново на диоден лазер-доколкото знам там е диоден лазера?

Можете да минете само от диоден на александритен или само на александритен да си карате.
Не е хубаво да въртите лазерите, защото ако след александритен се върнете пак на диоден има вариант да се възобновят някои косми.

# 143
  • Мнения: 6 044
Може ли мнение за G-point, тъй като сравнение с други студиа цените им ми се струват по-ниски, а и не мога да се ориентирам с какъв вид лазер работят.

# 144
  • Мнения: 218
Здравейте!Направих 2  процедури с диоден лазер, но после  преминах на александритен.Но сега откриха на удобно място за мен g point център,може ли да се върна отново на диоден лазер-доколкото знам там е диоден лазера?

Можете да минете само от диоден на александритен или само на александритен да си карате.
Не е хубаво да въртите лазерите, защото ако след александритен се върнете пак на диоден има вариант да се възобновят някои косми.
Благодаря !

# 145
  • Mediterraneo
  • Мнения: 43 825
Аз пък не съм на същото мнение, че се връщат космите от смяната на лазера. Опит нямам, но не виждам логиката.

# 146
  • Мнения: 84
Здравейте, обмислям да започна лазерна епилация на пълен интим. Искам предварително да се извиня за странните въпроси, но ми е малко трудно ментално да се настроя спрямо голотата пред непознат и изпитвам нуждата да знам абсолютно всичко, което ме очаква. Тези от Вас, които имат опит с лазерната епилация биха ли ми обяснили как точно протича самият процес? "Пълен интим" предполагам включва и "цепката" между бузките на дупето. Бихте ли се опитали да опишете позите, които се заемат по време на процедурата? Дават ли ви да облечете нещо от типа на "рокля" или просто се събличате голи от кръста надолу? Те ли ви забърсват след поставянето на гела и как се справяте с "гъделичкането" от това докосване? Има ли риск от поява на инфекции понеже за момента съм се спряла на диоден лазер, чийто апарат има пряк допир с кожата, а имайки предвид, че няма да съм първата, която се подлага на въпросната процедура нещо ме кара да се замисля.
Sign ExclamationКак се подготвяте/обезкосмявате в областта на дупето (между бузките) преди самата процедура? Фатално ли е ако има пропуснати/оставени косъмчета, понеже знаем колко акробатични движения изисква подобна зона 😅

Благодаря предварително и отново се извинявам за въпросите!

П.С насочила съм се към студио на
G-point. Ще се радвам ако сред Вас има дами, които имат поглед точно над техните услуги, но като цяло всички мнения са добре дошли!

# 147
  • Мнения: 21
Здравейте, обмислям да започна лазерна епилация на пълен интим. Искам предварително да се извиня за странните въпроси, но ми е малко трудно ментално да се настроя спрямо голотата пред непознат и изпитвам нуждата да знам абсолютно всичко, което ме очаква. Тези от Вас, които имат опит с лазерната епилация биха ли ми обяснили как точно протича самият процес? "Пълен интим" предполагам включва и "цепката" между бузките на дупето. Бихте ли се опитали да опишете позите, които се заемат по време на процедурата? Дават ли ви да облечете нещо от типа на "рокля" или просто се събличате голи от кръста надолу? Те ли ви забърсват след поставянето на гела и как се справяте с "гъделичкането" от това докосване? Има ли риск от поява на инфекции понеже за момента съм се спряла на диоден лазер, чийто апарат има пряк допир с кожата, а имайки предвид, че няма да съм първата, която се подлага на въпросната процедура нещо ме кара да се замисля.
Sign ExclamationКак се подготвяте/обезкосмявате в областта на дупето (между бузките) преди самата процедура? Фатално ли е ако има пропуснати/оставени косъмчета, понеже знаем колко акробатични движения изисква подобна зона 😅

Благодаря предварително и отново се извинявам за въпросите!

П.С насочила съм се към студио на
G-point. Ще се радвам ако сред Вас има дами, които имат поглед точно над техните услуги, но като цяло всички мнения са добре дошли!


Аз скоро бях на първа процедура и имах същите притеснения. Попитах момичето, при което ходих, дали може да се направи с бельо и тя каза, че може, но ще е по-трудно. Просто, аз бях решила, че се махат космите на т.нар “триъгълник”, но в случая, при нея влизаше изцяло интимната зона и аз се “престраших” и си представих, че съм на гинеколог. Позата беше разкрачени крака, свити в коленете. При нея не влизаше, частта към дупето. В различните студиа, различен обхват на зона интим влиза, поне тя така ми обясни.

# 148
  • Мнения: 2 151
Здравейте, решила съм се на лазерна епилация за мишници, ръце и крака. Четох добри отзиви за Body aesthetic и 6th Sense, но се чудя по какво да се ориентирам към кое да се насоча. На ръцете никога не съм си махвала космите, трябва ли да ги обръсна там преди процедурата? Изчетох тази тема, но не намерих отговори, а само се замислих за тези G point, за които споменавате, но май не рискува само заради цената.
Благодаря предварително на отзовалите се.

# 149
  • Мнения: 45 642
А, не си търсила както трябва отговорите на въпросите ти. Да, бръснат се космите преди лазер.

Общи условия

Активация на акаунт