За планово секцио-колко дни преди термина насрочват операцията?

  • 14 106
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
Обикновено 7 до 10 дни преди термина.

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Обикновено 7 до 10 дни преди термина.

И аз така знам, ама моето беше 12 дни преди термина.

# 17
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Секциото ми беше планувано осем дни преди термина, но родих още в 36-та седмица.

и аз така  Peace

# 18
  • Мнения: 163
Моето секцио беше 2 дни преди терминa.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 406
Десетина дни, приблизително.

# 20
  • Мнения: 8 917
Моята беше насрочена и се наложи да си изберем ден от предната седмица Simple Smile

# 21
  • Мнения: 51
Po princip do dve sedmici predi termina.
Moita data beshe 8 dni predi termina.S tatkoto dokato se nachudim za datata lekaria veche me beshe zapisal

# 22
  • Мнения: 83

 Моето секцио стана точно на термина така се стекоха обстоятелствата. Три дни преди термина бях на последна консултация и ми назначиха операцията точно на термина.Влезнах в болница предния ден и както се казва съдбата както е рекла, вечерта вече бях с контракции изчакахме да станат по силни и ме оперираха съответно на назначената дата и термин!

# 23
  • Мнения: 121
По принцип до тесет дни. Моете секцио беше 14 дни по рано, защото просто си избрах  датата(14.08). И по дабре ,че стана така ,защото малчо доста се беше завъртял в пъпната връв.  Имах и няколко сантиметра разкритие.Щ ях да родя до няколко дни но много по притеснена. Laughing

# 24
 В болницата ме приеха 15 дни преди термина, за да ми направят наново пълни изследвания, но не дочаках планираната дата. Родих същата нощ.

# 25
  • Мнения: 266
Избрах си дата 16 дни преди термина  Grinning Нямахме проблеми, Дани беше 3.600 кг и 53 см  Peace Нямах никакви изгледи да родя скоро, а и плацентата ми доста го хранеше ... не исках да рискувам да раждам нормално и то голямо бебе!

# 26
  • Мнения: 1 064
Около 10 дни преди термина...аз родих точно 10 дни преди термина, защото си избрах датата (01.11) Mr. Green

# 27
  • Мнения: 260
По принцип десетина днеи преди термин, но при мен така се случи, че беше 2 дни преди термина.

# 28
  • Мнения: 3 089
14 дни по-рано. трябваше да е около 10, но аз исках операцията да е в началото на седмицата, не дай боже ако има проблеми с бебето всички екипи в пълния си състав да са налице. затова се тръшнах за по-ранна дата. второто секцио ще бъде пак в началото на седмицата - ок. 14 дни по-рано.

# 29
  • Мнения: 4 621
По принцип 7-10 дни. При мен се получиха 16 Hug

Общи условия

Активация на акаунт