Къде ми е умът?

  • 7 374
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
ако обичаш мъжа си и държиш на семеиството си трябва да намериш сили и воля да спреш.!Или ако не просто сложи краи със съпруга си.ЗА мен лично да мамиш някого е много подло.А ти маи ве4е си тръгнала по този път.Замисли си се как би се чуствала ако тои те мами?!

# 16
  • Мнения: 2 556
Според мен за да е наистина ОК семейството, тръпката към другия човек трябва да намалее и да изчезне. А не да се прави някой че няма нищо, пък то да не е така  Naughty

# 17
  • Мнения: 1 849
Ти май имаш очакването да те потупа някой по рамото и да ти каже "браво мойто момиче".
Човек трябва да носи отговорност за постъпките си. Омъжила си се, имаш дете бъди отговорна спрямо тези хора. Съсипваш живота им с лека ръка само защото ти е скучно.
Брак може да се съживи, видяла съм не един или два, но стига някой да го иска, а ти май не си от тях. Съжалявам.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 826
А може би просто искаш да го изчукаш заради единия секс и колкото повече си мислиш за това и си го навиваш на пръста, толкова желанието става по-неконтролируемо, нали??? И ти се струва, че си готова да зарежеш всичко за да бъдеш с този човек. Защото ако е така, както ти казвам, няма сисъл. Не се навивай, че съпругът ти е по-лош от другия, защото може да стане голяма издънка, когато осъзнаеш, че желанието ти към този мъж е желанието да имаш нещо, което не можеш да имаш...

Направи опит, опитай, ако опиташ със сигурност ще успееш, да не се чуваш и виждаш с въпросния мъж около месец. Идете със съпругът ти на почивка, не мисли за другия и ако след месец все още си толкова хлътнала, добре си помисли какво искаш от живота.

# 19
  • Burgas
  • Мнения: 92
ако обичаш мъжа си и държиш на семеиството си трябва да намериш сили и воля да спреш.!Или ако не просто сложи краи със съпруга си.ЗА мен лично да мамиш някого е много подло.А ти маи ве4е си тръгнала по този път.Замисли си се как би се чуствала ако тои те мами?!

Много добре казано! Peace
Най-гадното от всичко е да го мамиш. Помисли си добре, кое те кара да желаеш другия, какво би загубила, ако продължиш с него да се виждаш (и ако се стигне до по интимни неща)? Винаги изниква тази мисъл: "Какъв ли  ще е живота ми с другия?" Но най-важното е какъв ти е живота сега и защо си се омъжила , т.е защо си със съпруга ти? Какво качество съпругът ти не притежава, а го намираш в другия. И можеш ли да живееш без това му качество( Тази тръпка която предизвиква в теб)?
Още веднъж: Мисли преди да направиш някоя глупост и после да съжаляваш!

# 20
Абе хора, как се съживява и разнообразява брак, ако акъла ти е другаде?? Колкото двойки познавам и се случи някой от партньорите да хлътне по друг здраво, никой не можа да си съживи брака. Не е толкова лесна тая работа  Confused

После ще е много по-трудно. Аз съм преживяла подобно нещо, но преди да се омъжа. Чудех се дали изобщо ще мога да изградя брак, при това, което изпитвах към другия, но бях убедена, че мъжът ми е правилният избор. Костваше ми огромно усилие на волята, но си струваше - имам чудесно семейство и съпруг, когото обичам. Като ми поизветря страстта към другия, се върна любовта и страстта към мъжа ми. Никога повече няма да повторя грешката си. Не беше непоправима, но ми костваше много страдание и усилия.
Бягай, докато е време. Без да се обръщаш.

Съжалявам за анонимността, но доста хора тук ме познават, а не се гордея с тези факти от историята си.

# 21
  • София
  • Мнения: 903
ако обичаш мъжа си и държиш на семеиството си трябва да намериш сили и воля да спреш.!Или ако не просто сложи краи със съпруга си.ЗА мен лично да мамиш някого е много подло.А ти маи ве4е си тръгнала по този път.Замисли си се как би се чуствала ако тои те мами?!

 Peace

Помисли добре дали искаш да развалиш семейството си. Защото ако изневериш на съпруга си и той разбере - може и да го загубиш ( да не говорим, че  много ще го нараниш). Заслужава ли си? Готова ли си да понесеш последствията ?

# 22
  • София
  • Мнения: 142
това, че мъжът ти не ти дава нещо  и затова ти трябва да го търсиш извън брака, както писаха по-напред, е само оправдание. ако има нещо, което ти липсва го сподели с него и той може да ти даде още повече отколкото си очаквала. ако обичаш съпруга си и най-вече го уважаваш на трябва в никакъв случай да му причиняваш това, което си напът да направиш.трудно е да се пребориш с желанията си, но си помисли как ще се чувстваш след това. ако смяташ,че си заслужава тогава никой не може да те спре.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 999
Мтака...

Отговори си какво искаш от този мъж? Какво ти дава връзката с него, което мъжа ти не го дава? Ами ако кафетата и разговорите са достатъчни да се чувстваш добре?

После, да предположим, че намериш сили и прекратиш 'връзката'? Тогава какво? Щастлива ли ще си? Ще можеш ли да дадеш на мъжа си щастие ако ти не си щастлива? Що за връзка ще имате? Мислиш ли как би се почувствал той ако знае, че си с него, защото е 'добър и грижовен'?

Не казвам да се разделиш с мъжа си, а само да не се насилваш да правиш това и онова.  Peace

# 24
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
мисля,4е тес и  иса имат право! неизживяната емоция и ранно прекратено познанство(не казвам връзка) като на моми4ето, предполага към последващо по-силно травмиране на нея самата! ще си го идеализира и ще знае,4е някъде той може да я 4ака и тн! идеализиране и вглеждане в лицата, търсене на него! бракът определно ще има пропуквания!ако си изживее емоцията без да дава отражение на брака й, (пък, ако не се стигне до секс още по-лесно) и стигне  до решение, 4е- ето край и той не е  този, който искам! ами емоцията си заминава, и няма нищо друго освен това ,което изпитва към съпруга си! а това определено го има, малко потиснато от новото 4увство, но тя не иска да загуби съпруга си! има надежда да осъзнаеш вси4ко, ако опита( да не се обаждаш ти, да не гониш ти-остави малко да ти светне в главата!

# 25
  • Мнения: 1 080
Аз съм за честните и човешки отношения . Може би един ден ти ще бъдеш от другата страна - помисли си как ще се почувстваш .Ако не искаш да си разваляш семейството не го прави - няма кой да ти го върне .

# 26
Подкрепям Никога Вече. И аз съм изживяла подобно нещо. И на мен ми костваше страшно, страшно много...да се разкъсваш от любов, страст, съмнения, вина...да си поставен пред дилемата да избираш и кой, защото единия ти носи страст, а другия е невероятен човек и т.н. Избрах Човека и съм благодарна на съдбата и щастлива с избора си. Най-лесно е да се влюбиш! В ръцете му, в хумора му, в очите му...но малко хора са създадени да живеят точно с теб, да те правят щастлива и да създадете семейство заедно. Страст можеш да намериш навсякъде, но тя не създава семейство и приятелство.

И съвета ми конкретно към авторката на постинга- Ако животът ти със съпругът ти върви нормално и си щастлива с него не допускай другият човек до себе си. Най-вече, защото сте имали 7 годишна връзка между другото. Значи ли, че сега като се "съберете" ще почнете нова 7годишна, защото с един път няма да се разминете. Помисли какво ще стане- ще спреш да харесваш мъжът ти, ще започнеш да се тормозиш, ще започнат хиляди лъжи и ще се мразиш за това...да не говорим за вината, за това че не е честно към мъжът ти и т.н. и т.н. Струва ли си всичко това, заради едното привличане. Ако смяташ, че си струва ок. Но иначе просто не се виждай с него повече, сега ще ти е по-лесно да прекратиш контакти, отколкото след като преспиш с него дори веднъж.

# 27
  • Мнения: 391
Щом преди години сте се разминали с този"другия" ,значи е имало някаква причина. Той първи  се е свързал с друга жена-сегашната си съпруга.Сега  имал някакви угризения ,заради семейството си ,но те търси .Това са врели-некипели. Няма значение какво говори ,а какво прави.Колкото и да си говорите ,че не искате никого да нараните ,важно е не какво си говорите ,а какво всъщност правите . Понякога човек се вживява в някаква роля,без да може да се погледне отстрани.

Има начин да прекратиш всичко това ,ако го искаш. Просто се отдръпни  от другия,прекрати всякакви контакти с него и го разгледай от далече.През един дълъг период от време ,когато си имала нужда от близост и любов ,при теб е бил съпруга ти ,а не другия.Щом се страхуваш да не загубиш съпруга си ,значи има нещо във вашата връзка ,което е скъпо за теб.

# 28
  • Мнения: 41
Стига сте нападали момичето!

Може като си изживее тръпката с другия да й мине, апотиснатите емоции са вредни за психиката
Няма да е нито първата, нито последната, която ще го направи и не се правете на света вода ненапита

# 29
Да няма да е нито първата, нито последната съсипала брака си от чиста глупост.
Всяко връщане назад е обречено на провал. Щом навремето са се разминали значи дотам е трябвало да си остане.
Нещо било липсвало и затова го търсела на друго място - случва се, но в повечето случаи е едно от най-изтърканите оправдания.
Като в конкретния случай, както изглежда четейки поста.
Ти вече си емоционално обвързана с другия и съпруга ти рано или късно ще го усети.
Тогава си тръгва доверието и всичко се сгромолясва.
А ти може дори да си още на етап размисли по въпроса.
Най-добре зарежи тази авантюра още сега, за да не си я изживяваш после цял живот ... съжалявайки.

Общи условия

Активация на акаунт