Искам близнаци 2...

  • 68 967
  • 419
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 131
Херцогиня фон Дж-то,считай се за "пипната" от мен smile3508
Искам ей такава фамилия  family6

# 391
  • UK
  • Мнения: 5 999
айде дано се премести при теб тоз късмет  Hug

И аз искам  Heart Eyes
Цоп при вас Mr. Green засега една желаеща Flutter в петъка след теста, ще стане ясно, има ли, някой Praynig изобщо Rolling Eyes

# 392
  • Мнения: 464
айде дано се премести при теб тоз късмет  Hug

И аз искам  Heart Eyes
Цоп при вас Mr. Green засега една желаеща Flutter в петъка след теста, ще стане ясно, има ли, някой Praynig изобщо Rolling Eyes

  Коконче  Praynig Praynig Praynig дано да ни огрее  newsm06 newsm04

# 393
  • UK
  • Мнения: 5 999
Мимозка Hug а дано Praynig Praynig Praynig

# 394
  • Мнения: 1 131
Мимозка и Кокона,успех  с тестовете  Hug

# 395
  • Мнения: 464
Мимозка и Кокона,успех  с тестовете  Hug
Благодаря  bouquet

# 396
  • UK
  • Мнения: 5 999
Мимозка и Кокона,успех  с тестовете  Hug
  bouquet

# 397
  • Мнения: 7 803
стискам палци  Praynig

# 398
  • Мнения: 464
Здравейте,това със пипането даде резултат ще си имам не 2 а 3 бебета newsm30 newsm30 newsm30  Така ,че който иска да идва да го пипат  newsm10

# 399
  • Мнения: 7 803
ехааа. а честито  Hug

# 400
  • UK
  • Мнения: 5 999
И при мен, даде ефект, днес чух сърчицата на двете си бебенца Heart Eyes Безкрайно сме щастливи Hug

# 401
  • Мнения: 1 862
Честито момичета! Лека бременност   Hug

# 402
  • Мнения: 38
Здравейте момичета! Записвам се в тази тема, понеже и аз копнея за близнаци,и дай Боже ....Тихичко мога да споделя, че съм бременна след втори ин витро опит. На 14 ден от трансфер(вчера) - ЧГХ-65, на 15(днес) ден 102,но в лабораторията на клиниката, в която правих процедурата, но акушерката там ми каза, че използват същите реактиви като в лабораторията където пуснах първия тест.Утре пак ще пускам в същата лаборатория, за да видим как нараства. Но мислите ли,че имам шанс за близнаци.Тази бременност е планирана и желана от много години и може би е нахално да мечтая за двечки, но е факт....Изчетох сума ти истории и в крайна сметка се оказва, че и големи стойности не гарантират близнаци. Иначе съм бременна от замразен трансфер на 3 ембриона(замразени на 3 ден).Ще ви бъда благодарна, ако изкажете мнение дали имам шанс с тези стойности,то и утре ще се види също де.....
Предварително ви благодаря!

# 403
  • UK
  • Мнения: 5 999
Здравейте момичета! Записвам се в тази тема, понеже и аз копнея за близнаци,и дай Боже ....Тихичко мога да споделя, че съм бременна след втори ин витро опит. На 14 ден от трансфер(вчера) - ЧГХ-65, на 15(днес) ден 102,но в лабораторията на клиниката, в която правих процедурата, но акушерката там ми каза, че използват същите реактиви като в лабораторията където пуснах първия тест.Утре пак ще пускам в същата лаборатория, за да видим как нараства. Но мислите ли,че имам шанс за близнаци.Тази бременност е планирана и желана от много години и може би е нахално да мечтая за двечки, но е факт....Изчетох сума ти истории и в крайна сметка се оказва, че и големи стойности не гарантират близнаци. Иначе съм бременна от замразен трансфер на 3 ембриона(замразени на 3 ден).Ще ви бъда благодарна, ако изкажете мнение дали имам шанс с тези стойности,то и утре ще се види също де.....
Предварително ви благодаря!

Тихичко честито от мен  Hug Лека и безпроблемна!   bouquet
 Но според мен е едничко, при мен ЧХГ на 11 ден след ЕТ на 3 ден (ЗЕТ) беше 174, а на 15 ден беше 1640.80 Crazy

# 404
  • Мнения: 7 803
на 14 ден беше 1260. но и едно да е, честито  Hug

Общи условия

Активация на акаунт