Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - тема 14

  • 16 590
  • 279
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 117
някоя я има ли Trendy Trills топа в Mocha  цвят ? как е цвета на живо ?

# 166
  • Мнения: 280
Аз го имам. Ще го снимам по-късно.Цвета е много хубав.
някоя я има ли Trendy Trills топа в Mocha  цвят ? как е цвета на живо ?

Последна редакция: чт, 23 май 2024, 17:20 от ivelivave

# 167
  • Мнения: 170
Имам спомен, че се беше коментирало за дънките и най-вече че са с много тесни талии. Набелязала съм късите дънки Lovely Reminder. Имате ли мнение конкретно за тях и дали са много къси. Като цяло въобще съм останала на мнение, че не са за нормални хора, но имам нужда от такъв тип дънки.

# 168
  • Мнения: 1 426
Имам спомен, че се беше коментирало за дънките и най-вече че са с много тесни талии. Набелязала съм късите дънки Lovely Reminder. Имате ли мнение конкретно за тях и дали са много къси. Като цяло въобще съм останала на мнение, че не са за нормални хора, но имам нужда от такъв тип дънки.
Да, тези са с прекалено тясна талия. Миналото лято ги поръчах. Всички дрехи на Алеса и изобщо са ми хs/s, но тези дънки в s размер едвам ги закопчах и ми бяха некомфортни.

# 169
  • Мнения: 170
Имам спомен, че се беше коментирало за дънките и най-вече че са с много тесни талии. Набелязала съм късите дънки Lovely Reminder. Имате ли мнение конкретно за тях и дали са много къси. Като цяло въобще съм останала на мнение, че не са за нормални хора, но имам нужда от такъв тип дънки.
Да, тези са с прекалено тясна талия. Миналото лято ги поръчах. Всички дрехи на Алеса и изобщо са ми хs/s, но тези дънки в s размер едвам ги закопчах и ми бяха некомфортни.



А заменихте ли с по-голям размер. Дали изобщо би станал този номер. Или просто са си некомфортни.

# 170
  • Мнения: 1 426
Не съм заменяла, може би М щяха да са ми големи. Не съм с най-тънката талия на света, но съм си слаба. Според мен просто са за жени с много тънки талии, иначе в ханша са нормални.

# 171
  • Мнения: 340
Аз така и не можах да се разбера с техните дънки. Хс ме срязват ужасно в корема, а надолу са ми окей, по-големите са ми и дълги и широки. Просто не виждам смисъл да поръчвам и да връщам.

Последна редакция: сб, 25 май 2024, 19:03 от *Emerald

# 172
  • Мнения: 170
Може би и аз ще се откажа и ще се насоча към други марки специално за дънките. Фен съм им на ежедневните дрехи, и по официалните ми харесват, но с две бебета не съм за тях

# 173
  • Мнения: 2 991
В последните колекции няма хубави дънки, преди ми допадаха .
Пък и доста поскъпнаха .

# 174
  • Мнения: 4 693
Имат хубави дънкови поли и рокли, но от дънковите им панталони и аз не съм очарована. То от кой бранд вече съм, откакто на мода дойде baggy стилът.

# 175
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 795
И аз дънки хубави не мога да си намеря от много време, а много обичам да нося.
Да споделя за чатните попринцип черната  ми хареса повече от розовата, освен, че няма да се цапа. Някак на тази материя черното отива повече.

# 176
  • Мнения: 653
Пуснаха деним роклята.Не пишеше ,че чантичката е отделно вчера. Днес добавиха  май.Мислех да поръчам,ама се връзват почти  300лв с чантата,което вече е абсурдно.

# 177
  • Мнения: 2 991
На мен също ми хареса роклята , но е доста скъпа .

# 178
  • Мнения: 4 693
Загледах роклята, но Мими, която иначе е с почти перфектна фигура, ми изглежда плоска и тантуреста в нея и дори не бих се пробвала с моя естествен C размер как би ми стояла.

Сигурно ще съм като дъска за гладене, затова пък ханшът ми ще изглежда възширок.

Забележете, че дори и в профил бюстът остава някакси скрит и смазан за сметка на подчертаните бедра и ханш.

От мен е категорично не този модел.

# 179
  • Мнения: 1 426
Клипът с ролекса  ми дойде доста в повече. Напоследък имам попадения от Алеса, но трябва да спра да ги следя в социалните мрежи, защото това поведение не ми допада. Постовете кой колко бързо отслабва също са абсурдни.

Общи условия

Активация на акаунт