ЕРГЕНЪТ 🫅 - Сезон 3️⃣ - Тема 3️⃣!

  • 108 019
  • 2 559
  •   1
Отговори
# 2 520
  • Мнения: 377
Скрит текст:
Може ли някой да ми припомни как Виктор разбра за заливането на Александра? Помня, че докато се случваше, той беше на пейкинг наоколо и се чуваха крясъци, но тогава не реагира. После някой му каза или какво стана?
Виктор разбра всичко чак като гледа излъчването на епизода. Тогава се бяха видели с Александра и имаше "случайни" снимки от срещата им. Никой не му беше разказвал вътре в предаването. Самата Александра казваше, че смята за манипулация представянето на едната гледна точка и никога не топеше злодеите.

Да, но нещо стана, защото помня как на церемонията се възмутихме, че агресията остана ненаказана, а Сашка се разсърди и не прие розата. Как разбра той, че е имало агресия? Ние защо се възмутихме, след като той не е знаел? Нещо ми се губи. Искам да се сетя, за да мога да предполагам сега, че Алек някак ще разбере, че е изпързалян от малката наглярка.
Когато Виктор се върна от пейкинга, по роклята на Александра и дивана до нея имаше мокри петна. Викна Александра, но тя отказа да разкаже какво се е случило, защото щяла да предаде своята версия, а това щяло да бъде вид манипулация.
После Виктор викна Виктория на пейката. Тя не каза какво е станало, а само питаше нещо от сорта: "Ти психопат ли си търсиш?"
Продължението го знаеш.

Мисля, че не са му излъчили запис на случката и че е разбрал какво точно е станало в момента, в който и ние го видяхме.

И тъй като питането ти, предполагам, е с идеята има ли шанс на Алек да му дадат да види Валерия какво направи, предполагам че не са му го излъчили и го е видял едва предната седмица - когато го видяхме и ние.

В дългото промо в началото на еп. 1, Алек има индивидуална среща с Валерия. Това означава, че манипулацията и не му е станала ясна тогава. И е приел нейната версия.

# 2 521
  • Мнения: 38
Останах с впечатлението, че понякога розите ги раздават през ден.
Например, когато той си тръгна от вечерята с барбекюто, а след нея дават коктейл, на който момите му се извиняват за вчера - за вечерта с барбекюто. Не дават какво са правили цял ден, Ергенът и той какво е правил. И не само този път ми направи впечатление, че розите ги дават на следващия ден. Може ергенът да зубри какво да разказва на следващата индивидуална среща...
Не му е лесно на Ергена  да "зубри"  с толкова много..... "харесващи го жени, че чак и влюбени в него и с пърхащи пеперуди, готови за брак".
Откъде да знае, че "момите" си имат гаджета и са там на почивка и да станат известни.

# 2 522
  • Мнения: 5 592
Оф, да, щом ще има индивидуална среща с Валерия, значи не е разбрал. Жалко. Но пък реално и в живота така става - гаднярите си въртят мръсотийките и докато не се опариш, вярваш на каквото ти говорят...

# 2 523
  • Мнения: 1 456
А може ли да изпускаме всичко и реално акцентът да са гаджетата? Тоест, изказването на Виктория да е ключово за следващия епизод и за това с розите? А това с Надя и Валерия въобще да не го споменат повече.

# 2 524
  • Мнения: 2 536
Изгледах на Ивелина надкасти, подкасти и т.н., но не успях да си отговоря на въпроса. Иначе няма нищо общо с другата представителка на професията като поведение, образование, стаж/в затвора стаж е тежката артилерия/, изказ, лавиране на въпроси, толерантност, ако щете и политкоректност спрямо участнички, всичко това изглежда много добре. Те всички включват защитни реакции, защо това, защо онова в интервютата. Но чуденето ми остава.   
Да де, ама ние оплюхме "пияната психоложка" , а тази объркана жена не буди у мен повече доверие като психолог, като отделно от това за мен тая професия е ... Ами накратко: няма такава. И тя се хванала да работи с деца, а не знае на кой свят е според твърденията и за шоуто и незнанията около него. Ако беше добър психолог, щеше да знае, че такива тъпи приказки не минават. Но то психолог не е професия, а е вид качество, което или имаш, или нямаш, не го придобиваш с дипломата. И да избереш да се заявиш пред света с това точно шоу, не е най-нормалният избор.

# 2 525
  • Мнения: 56
Сумирах последния епизод. Надали ще има някой, който да не е гледал епизода до сега. Още повече да има хора на които им се чете толкова дълъг текст.

Епизодът започва , знае се кои дами ще отиват на яхтата.
Кристина: „Дано паднат зад борда".
Показват сцени от нещата които ще последват.
Дават Алек на синхрон: „Надя ми се струва като човек който предразполага комфорта на останалите. Направи ми изключително приятно впечатление."
Виктория ги вика прислужниците да донесат вода и лед.
Габи към Валерия : „Кой прекалява с поведението според теб?" .
Валерия:"Надя".
Първо отпиват от водата и им носят.
Мария хвали прислужниците.

Виктория, Надя, Мария искат нещо за хапване.
Помощничките отиват да вземат платата с плодове и хапки. Габриела и Валерия се смеят, нахапват плодовете... Носят плодовете на палубата. Надя избира едно плато и го взима.
Габриела заявява че е усетила злоба в тонът на Надя.
Виктория поръчва сладолед от Йоана. Алек отива да и помогне. Казва ѝ : „Наблюдавам те, изглеждаш тиха, потисната...".
Тя отговаря: „След играта с тортите с някой от момичетата си разменихме думи...".

Габриела и Валерия сковават план.
Дават кралиците как се пекат на палубата, а пак прислужниците идват с парцалите и започват да чистят.
Валерия вдига парцала с които бършеше палубата и започва да бърше Надя при това изговаряйки: "Как сте ваше височество, искате ли да ви забърша...".
Надя: „Не ми е приятно да ме докосваш..искам да напуснеш..тук...с такова отношение...".
Валерия: „ За ваше добро, да полирам ли и лицето ?"
Надя: „Ако искаш да изхвърчиш зад борда".
Валерия: „Предпочитам да остана".
Валерия и Габриела се смеят в кабината.
В следваща сцена Надя се завърта и бута чаша която се чупи.
Валерия:  „Надя иска да е известна, ето сега е известна с това че е най атакуваната в тази игра".
"Кралиците" се подготвят да скочат във водата.
Валерия и Габриела към Надя: „Господарке, не се притеснявайте, водата не хапе, грима ако се размаже, ще го забършем с парцала".
Надя скача.
Габриела: „Вижте шаран!".
Отиват на вилата, всички са там освен Валерия.
Виктория казва на Алек за гаджетата които някои от момичетата имат отвън.
Алек пита къде е Валерия. Отива до бусовете да види Валерия.
Алек си тръгва.
Валерия се връща в къщата. Разказва как и е станало лошо... И разбира се оплаква се от Надя: „Надя се държа гадно. Избута ме понеже и казах ваше величество. Каза че ще ме изхвърли".
Всички са шокирани.
Започва се с обиди за Надя. Криси Горджъс има какво да каже, тя точно е прозряла истинската същност на Надя.

И другите момичета се връщат в къщата. Започва Виктория да обяснява че Алек си тръгнал заради Валерия и нейното детско поведение и плакане за грим и прическа.
Питат Надя дали се държала гадно с Валерия. Надя не се обяснява. Излиза на двора и плаче.
Габриела обяснява: „ Надя счупи чаша нарочно, сега се изкарва на жертва. И сега плаче защото иска да се изкара жертва". По време на коктейла, Валерия се извинява за нейното поведение и възможноста тръгването на Алек да е нейна вина.
Време е за коктейла.
Първа е срещата на Теа. Теа фъфли нещо.
Криси Горджъс - не я отразявам.
Виктория чете писмо и се обяснява, се извинява...
Йоана изяснява какво се е случвало на яхтата в негово отсъствие.
Йоана се връща и застава да си поговори с останалите, Надя си я прибира.
Васка - не знаем какво си говорили, не ни показват.
Кристина е писала стихове, заклещи си токчето, той се засмя.
Валерия се извинява, обяснява че не е било само до грима, слънцето, престилките, ами минала е през много неща в живота, получавала панически стаки, винаги до нея е била майка и. Обаче сега я няма... Алек веднага усещта нещо топло (дословно ) което не знае какво е, обаче знае че трябва да я защити и казва ѝ че я разбира ако се чувства уязвима тук между всичките тези жени, понеже тя е най-младата тук.
Целуват се.
Алекс на синхрон: „Видях я слаба, беззащитна, много ми се иска да издържи цялото това напрежение".
На церемонията на розата Алек раздава само половин от розите и си тръгва.
Розите по този редослед: Валерия, Памела, Теа, Надежда, Маги, Мария, Милена, Екатерина, Барбара.

Извинявайте ако има правописни грешки, самоука чужденка съм Simple Smile

# 2 526
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 257
Малко да се посмеем, май баш си е истина Joy.
Скрит текст:

# 2 527
  • Мнения: 232
Много ми хареса резюмето!🤣🤣Благодаря!

# 2 528
  • Мнения: 338
Скрит текст:
Изгледах на Ивелина надкасти, подкасти и т.н., но не успях да си отговоря на въпроса. Иначе няма нищо общо с другата представителка на професията като поведение, образование, стаж/в затвора стаж е тежката артилерия/, изказ, лавиране на въпроси, толерантност, ако щете и политкоректност спрямо участнички, всичко това изглежда много добре. Те всички включват защитни реакции, защо това, защо онова в интервютата. Но чуденето ми остава.    
Да де, ама ние оплюхме "пияната психоложка" , а тази объркана жена не буди у мен повече доверие като психолог, като отделно от това за мен тая професия е ... Ами накратко: няма такава. И тя се хванала да работи с деца, а не знае на кой свят е според твърденията и за шоуто и незнанията около него. Ако беше добър психолог, щеше да знае, че такива тъпи приказки не минават. Но то психолог не е професия, а е вид качество, което или имаш, или нямаш, не го придобиваш с дипломата. И да избереш да се заявиш пред света с това точно шоу, не е най-нормалният избор.
Ммм, dia4ti, точно това е моето притеснение, всеки уважаващ себе си специалист не би си помислил да влиза където и да било, но това е друг въпрос. Професията психолог е призвание, както и това да бъдеш учител и т.н. И това шоу е далеч от поприще за изява ...

# 2 529
  • Мнения: 338
Дам, вярно.😉 Добре, коя мислите, че ще остане без роза в сряда?

# 2 530
  • Мнения: 3 799
Надявам се да е повече от една. Моите мечти са свързани с Теа и Габриела, но едва ли ще са те.

# 2 531
  • Мнения: 338
Аз мисля за Габриела, ама много логично от представянето за следващия епизод, та не знам.

# 2 532
  • Мнения: 7 708
Сигурно Габриела заради разкритието , че е обвързана .

# 2 533
  • Мнения: 5 821
Сумирах последния епизод. Надали ще има някой, който да не е гледал епизода до сега. Още повече да има хора на които им се чете толкова дълъг текст.

Епизодът започва , знае се кои дами ще отиват на яхтата.
Кристина: „Дано паднат зад борда".
Показват сцени от нещата които ще последват.
Дават Алек на синхрон: „Надя ми се струва като човек който предразполага комфорта на останалите. Направи ми изключително приятно впечатление."
Виктория ги вика прислужниците да донесат вода и лед.
Габи към Валерия : „Кой прекалява с поведението според теб?" .
Валерия:"Надя".
Първо отпиват от водата и им носят.
Мария хвали прислужниците.

Виктория, Надя, Мария искат нещо за хапване.
Помощничките отиват да вземат платата с плодове и хапки. Габриела и Валерия се смеят, нахапват плодовете... Носят плодовете на палубата. Надя избира едно плато и го взима.
Габриела заявява че е усетила злоба в тонът на Надя.
Виктория поръчва сладолед от Йоана. Алек отива да и помогне. Казва ѝ : „Наблюдавам те, изглеждаш тиха, потисната...".
Тя отговаря: „След играта с тортите с някой от момичетата си разменихме думи...".

Габриела и Валерия сковават план.
Дават кралиците как се пекат на палубата, а пак прислужниците идват с парцалите и започват да чистят.
Валерия вдига парцала с които бършеше палубата и започва да бърше Надя при това изговаряйки: "Как сте ваше височество, искате ли да ви забърша...".
Надя: „Не ми е приятно да ме докосваш..искам да напуснеш..тук...с такова отношение...".
Валерия: „ За ваше добро, да полирам ли и лицето ?"
Надя: „Ако искаш да изхвърчиш зад борда".
Валерия: „Предпочитам да остана".
Валерия и Габриела се смеят в кабината.
В следваща сцена Надя се завърта и бута чаша която се чупи.
Валерия:  „Надя иска да е известна, ето сега е известна с това че е най атакуваната в тази игра".
"Кралиците" се подготвят да скочат във водата.
Валерия и Габриела към Надя: „Господарке, не се притеснявайте, водата не хапе, грима ако се размаже, ще го забършем с парцала".
Надя скача.
Габриела: „Вижте шаран!".
Отиват на вилата, всички са там освен Валерия.
Виктория казва на Алек за гаджетата които някои от момичетата имат отвън.
Алек пита къде е Валерия. Отива до бусовете да види Валерия.
Алек си тръгва.
Валерия се връща в къщата. Разказва как и е станало лошо... И разбира се оплаква се от Надя: „Надя се държа гадно. Избута ме понеже и казах ваше величество. Каза че ще ме изхвърли".
Всички са шокирани.
Започва се с обиди за Надя. Криси Горджъс има какво да каже, тя точно е прозряла истинската същност на Надя.

И другите момичета се връщат в къщата. Започва Виктория да обяснява че Алек си тръгнал заради Валерия и нейното детско поведение и плакане за грим и прическа.
Питат Надя дали се държала гадно с Валерия. Надя не се обяснява. Излиза на двора и плаче.
Габриела обяснява: „ Надя счупи чаша нарочно, сега се изкарва на жертва. И сега плаче защото иска да се изкара жертва". По време на коктейла, Валерия се извинява за нейното поведение и възможноста тръгването на Алек да е нейна вина.
Време е за коктейла.
Първа е срещата на Теа. Теа фъфли нещо.
Криси Горджъс - не я отразявам.
Виктория чете писмо и се обяснява, се извинява...
Йоана изяснява какво се е случвало на яхтата в негово отсъствие.
Йоана се връща и застава да си поговори с останалите, Надя си я прибира.
Васка - не знаем какво си говорили, не ни показват.
Кристина е писала стихове, заклещи си токчето, той се засмя.
Валерия се извинява, обяснява че не е било само до грима, слънцето, престилките, ами минала е през много неща в живота, получавала панически стаки, винаги до нея е била майка и. Обаче сега я няма... Алек веднага усещта нещо топло (дословно ) което не знае какво е, обаче знае че трябва да я защити и казва ѝ че я разбира ако се чувства уязвима тук между всичките тези жени, понеже тя е най-младата тук.
Целуват се.
Алекс на синхрон: „Видях я слаба, беззащитна, много ми се иска да издържи цялото това напрежение".
На церемонията на розата Алек раздава само половин от розите и си тръгва.
Розите по този редослед: Валерия, Памела, Теа, Надежда, Маги, Мария, Милена, Екатерина, Барбара.

Извинявайте ако има правописни грешки, самоука чужденка съм Simple Smile
Супер е. Пишеш по-добре от някои хора, на които им е роден език

# 2 534
  • Мнения: 3 799
Може някоя от Кристините да си ходи. Също няма да е лошо. Моите надежди обаче са за някоя от циркаджийките. И слава Богу, че няма повече бели рози. Барем видим някоя среща с романтика.

Общи условия

Активация на акаунт