Какво правите със старите списания?

  • 4 326
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 936
пазя ги...незнам и аз за какво  Rolling Eyes-жал ми е да ги изхвърля!е засега има къде да ги прибирам...

# 16
  • Мнения: 577
хвьрлям ги след като ги прочета,но мьжо много обича да си колекционира вестниците под масата в хола smile3513  smile3515и се изморих да се разправям с него  smile3511
 

# 17
  • Мнения: 4 546
събирам ги известно време. като започнат много да ми се пречкат-отиват в коша

# 18
  • Мнения: 811
Пазя си всичките списания  ooooh! Имам почти цял шкаф само списания  Joy Жал ми е да ги изхвърля, понякога си вадя някое старо списание и си го препрочитам.

# 19
  • Мнения: 8 505
Рядко купувам списания.Изхвърлям ги.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Много грижливо пазя полезните вестници и списания. Имам два чувала "Лечител" /отпреди 5 години/, сума ти списания за котката, туризъм и т.н. Една част са под леглото, друга в килера, трета на тавана.
Предполагам, че някои ден ще ги запратя в кофата, защото вече наистина място няма.
Все още съм на вълна "бебета" и "майчинство". Списанията "9 месеца" и "Моето БЕБЕ" заемат достойно място в библиотеката. Много ги пазя /и най-вече от малкия/, нали се надявам пак да ми дотрябват някой ден.  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 011
Хвърлям без да ми мигне окото,събирам само National Geographic,всичко друго го чета,колкото да убия малко време,следователно едва ли пак ще опра до него   Joy

# 22
  • Мнения: 966
имам малко списания,пазя само кулинарни

# 23
  • Мнения: 13 191
Пазя само "Коса Стил". Работя в училищна библиотека и ако някой има списания или книги, които вече е прочел и само му се пречкат, а и иска да си прочисти дома - с радост ще ги приема. Имам 500 читатели, които ще са щастливи от всяка нова придобивка Grinning

# 24
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
събирам ги известно време. като започнат много да ми се пречкат-отиват в коша

Или малката ги подмята из къщата и ги чете ooooh!,направо ме боли главата да ги събирам вече!

# 25
  • Smallville
  • Мнения: 994
И аз ги пазя известно време,много ми е интересно да намеря нещо старо и да го прочета пак,говоря за клюкарските списания,ето например онзи ден попаднах на "свежа" клюка за Брат Пит и Дженифър Анистън Joy Joy
И след втория прочит задължително отиват в коша,е то аз се зачитам основно,когато разчиствам Embarassed

# 26
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Пазех ги известно време,докато малкия не проходи и им видя сметката за нула време.Сега вече почти не купувам защото не ми остава време за четене.

# 27
  • Мнения: 1 202
Тези които смятам за интересни и има нещо което ще ми бъде полезно от тях ги запазвам а другите отиват боклука. Peace

# 28
  • Мнения: 1 930
Събирам ги и като се разчистя след време ги изхвърлям  Wink
И в нашата къща така  Peace

# 29
  • Мнения: 2 885
Подарявам ги на мами от форумите, в които списвам.
Наложи ме се да освобождавам място за нещата на дребното
и раздадох почти всичките си списания Бюти, Анна и Ева.   Party

Общи условия

Активация на акаунт