Miss Italia - edizione 41

  • 18 037
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 100
Дееееееееей, днес е страШен по активност ден мацки Crazy Ще се сбъркам, докато ви хвана края Mr. Green Писали, писали....

Кала, аз съм твърдо реШена следваЩото ми возило да е автоматик, ина4е хи4 ме няма Crossing Arms

Бимбе, Що у вас свекитата на Рд беее ooooh!

Вале, добре си се завърнала Hug

Хайде, ве4еря трябва да се спретне, до после дами
  bouquet

# 31
  • Мнения: 3 388
Не искам да защитавам този-онзи, но пък и мен замазаните миланези ме дразнят:) С меките си и цветни дрехи, с излъсканите си коли и бабите с кожените палта. Честно казано, предпочитам някой по-шумничък, който надува музиката, отколкото такива живи мумии понякога.
Ха де:)

Хихихи, Моргас, ние имаме една такава съседка баба, бивша портиная. Освен, че е такава фалшиво иълъскана, е и малко лудичка  Crazy Някъде след полунощ, около 2 часа, излиза навън вика и крещи, след това блъска вратата и продължава вкъщи по същия начин! Когато съседа си празнуваше РД беше извикала полиция, че вдигали шум!! А според мен си беше най-нормално парти. Миналата година правих едно доста шумно парти, та викам аз дя я предупредя, че да не се налага да черпя и ченгетата  Mr. Green  Има два сина тази бабичка и ги побърква и двамата! След подобни нощни случки, цъфват / най-често само единия/ рано-рано сутринта в 7 часа, да им се оплаче, после тръгват да я развеждат с колата по спеса и теп-подобни. Водят и внуците от време на време, а снахите и никога не идват!

Утре ще ви пусна и някои от нашите кондоминиалски правила да се посмеете  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 2 379
С меките си и цветни дрехи, с излъсканите си коли и бабите с кожените палта.
Аз пък много харесвам и такива. Особено бабките с фризури и тоалети много ме радват Grinning
А ако си помислиш за българските баби ... Tired
Знам, разбира се, на какво се дължат разликите. Да не ме погнете сега.

Спретнатите хора са ми приятни, що да не са ми приятни Wink

# 33
  • Мнения: 714
не знам да ви кажа, мен ме кефят готините хора, независимо от раса, произход и прочие. Имам си критерии да определя някого за "готин", което по подразбиране не означава за мен физически красив.
Мразя тъпите и ограничени и тесногръди хора, ако ще да са майка ми и баща ми дори  Crossing Arms

Днес мъжът ми беше при една синьора ди колоре в нейния апартамент в едно село наблизо да й оправя компа. Върна се шашардисан от невероятния ред, чистота, възпитание и маниери на двете й деца и на мъжа й.
Само да споделя  Wink
 В същото време съм се разправяла с невероятни изроди с черна кожа на летището. Както и с невероятни бели изроди де  Sad

Бимба, детето ти още само на два месеца. Малко съм ти кака, пък и не те карам насила да четеш какво ти пиша. Недей да мислиш, че си открила топлата вода, като детето ти е спало няколко нощи подред. Ще имаш (за съжаление, и не ти пожелавам), още мнооооого безсънни нощи докато поникнат зъбки, проходи, запушено носле, кашлици и т.н.
Пък и не може да се говори генерално за всички деца или бебета. То нямаш един пръст на ръката еднакъв с друг, та камо ли две деца еднакви или едно и също нещо да действа при две деца. Ако си й хванала цаката на бебата, значи, поддава се на режим и т.н., моето просто не се поддаде на "манипулации", но пък само престана лека полека да не се буди за едно хранене, и после да не се буди и за следващото нощно хранене. Отне ми 1 месец повече, но пък си струваше.
Най-хубавото, е че ти се чувстваш добре, защото ако ти си спокойна, и бебето ще е спокойно.

Имам близка приятелка, на която детето й е вече на две години и 1 месец, още се буди нощем я за сок, я за мляко ... поне 5 (пет ) пъти, гостувах у тях докато бях в бг, просто я съжалявам  Sad айде иди се опитай да му набуташ на двегодишния бръмбар биба и му кажи, че ти се спи. Той плаче така, че чак мен ме хващаше страх  Sad Сутрин и двамата родители изглеждат така, че все едно са изкачвали Еверест ... И елате ми кажете, че не е въпрос на натура .... ми айде, като не спи и не се поддава на режим, да го изхвърли ли ..





# 34
  • Мнения: 1 467
С меките си и цветни дрехи, с излъсканите си коли и бабите с кожените палта.
Аз пък много харесвам и такива. Особено бабките с фризури и тоалети много ме радват Grinning
А ако си помислиш за българските баби ... Tired
Знам, разбира се, на какво се дължат разликите. Да не ме погнете сега.

Спретнатите хора са ми приятни, що да не са ми приятни Wink

Ааа, не  Stop коженото палто за тях е признак на благополучие!
Могат да са си поддържани и без дълги кожени палта от убити животни, хайде де!

# 35
  • Мнения: 3 425
Ей ме на пак:)

Денисче,при нас по наложителни причини колите са автоматици,но пък са много удобни се оказва:)Аз в Бг не съм карала автоматик, в Малта не се навивах на обратното движение,та след една добра пауза от 2год се хвърлям пак в приключение;)

Бимбе,съвсем нормално е това,което разказваш за бебка...ма те бебетата имат период на адаптация...всяко си я изживява по негов начин...затова на 40дни се прави погача и не се ходи при бебето(това в Бг де)...минаха 2 месеца и ти посвикна,а и си отпочивай,че не се знае докога ще е така  Peace
Всеки сам си решава и колкото бебета,толкова и моди ди фаре!

Вале,какво стана с ОНЯ!?Още ли ти досажда?

Айде да вечеряме!


 

Последна редакция: чт, 08 фев 2007, 22:20 от Kaлa(Bella13)

# 36
  • Italia
  • Мнения: 4 492
......
 детето ти още само на два месеца. Малко съм ти кака, пък и не те карам насила да четеш какво ти пиша. Недей да мислиш, че си открила топлата вода, като детето ти е спало няколко нощи подред. Ще имаш (за съжаление, и не ти пожелавам), още мнооооого безсънни нощи докато поникнат зъбки, проходи, запушено носле, кашлици и т.н.
Пък и не може да се говори генерално за всички деца или бебета. То нямаш един пръст на ръката еднакъв с друг, та камо ли две деца еднакви или едно и също нещо да действа при две деца. Ако си й хванала цаката на бебата, значи, поддава се на режим и т.н., моето просто не се поддаде на "манипулации", но пък само престана лека полека да не се буди за едно хранене, и после да не се буди и за следващото нощно хранене. Отне ми 1 месец повече, но пък си струваше.
Най-хубавото, е че ти се чувстваш добре, защото ако ти си спокойна, и бебето ще е спокойно.

Имам близка приятелка, на която детето й е вече на две години и 1 месец, още се буди нощем я за сок, я за мляко ... поне 5 (пет ) пъти, гостувах у тях докато бях в бг, просто я съжалявам  Sad айде иди се опитай да му набуташ на двегодишния бръмбар биба и му кажи, че ти се спи. Той плаче така, че чак мен ме хващаше страх  Sad Сутрин и двамата родители изглеждат така, че все едно са изкачвали Еверест ... И елате ми кажете, че не е въпрос на натура .... ми айде, като не спи и не се поддава на режим, да го изхвърли ли ..


Вале,кефиШ.  Peace Гепи пет то4ки. На абсолЮтно съЩото мнение съм. Peace
Моята престана да се буди ноЩем на две години и кусур пък ей го на,и аз съм жива. Wink
Ама при мен номера с бибата не работеШе просто заЩото моята дъЩеря биба никога не е държала в устата си... Децата просто са разли4ни...

# 37
  • Мнения: 2 379
Ама ти още ли си на работа, бе джанъм? Shocked ooooh! ... На теб говоря, Дирокова!

# 38
  • Мнения: 714

Вале,какво стана с ОНЯ!?Още ли ти досажда?

 

Кала, построиха контролната кула и се махна оня ми ти старчок ... та оттогава не съм имала проблеми от тоя род. Освен по време на полета на връщане от БГ (все още с Алиталия), където бях на място 18А. На 18Б, тоест до мен де, седеше един дядко който непрекъснато ми мяташе мигачи и се чудеше как са си навре ръцете по-близо до моите сочни бедра  ooooh!  #2gunfire  Това, мойто, си е орисия направо ooooh!  само дядковци ми налитат, да не ми е сбъркано нещо? ooooh!
Та като стана въпрос за Алиталия, полетът се приземи в 20.27 часа на Малпенса, багажите дойдоха в 21.55  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out Познайте кой отиде да крещи на Лост енд Фаунд. Чак като се разкрещях направиха обява по микрофона, че а кауза ди мотиви текничи багажът ни ще се забави.  #Cussing out
Естествено, понеделник сутрин първата ми работа беше да пратя факс ди рекламо на Алиталия. Не ме интересуват техните мотиви текничи, че машината им за нещо си спряла и не можела да вдигне само нашите багажи. Плащам си равностойно летищните такси, което ще рече навременно обслужване и то наравно с всички останали полети.

Понякога работи да ви кажа ... последният път, когато пътувах с Алиталия, системата в момента на чек-ина ме ъпгрейдна в бизнес-класа и съм сигурна, че е заради предния бесен факс, който им изпратих, според мен бяха заложили на кода на картата ми милле миля нещо като бонус. Е, поне пийнах шампанско, ядох шунка, аспержи и пикантни сирена на борда  Wink и не се гъзихме по трима на ред  Wink

А, още нещо .... сега за първи път се върнах в Италия като "европейка". На паспортния контрол на излизане на летище София никой не ми зададе тъпи въпроси къде отивам, защо съм  с еднопосочен билет и т.н.
На пристигане на Малпенса след половин секунда колебание се насочих към паспортно гише читтадини ЕУ  Sunglasses
Където също никой за нищо не ме попита.  Sunglasses  Wink


# 39
  • Мнения: 3 425
Вале,леллеее ахахахах , а с какво влезе с личната карта или с паспорта???

# 40
  • Мнения: 714
Вале,леллеее ахахахах , а с какво влезе с личната карта или с паспорта???

С паспорта влязох, мисля, че от март вече ще може с личните карти  newsm78, но за децата до 14 години си остава паспорта.

# 41
  • Мнения: 6 167
и аз да се запиШа при миските  Laughing
невъзможно ми е да ви про4ета, някаква логорея е настанала накрая на миналата тема)))
ние сме ок, имам ве4е нов лаптоп, от другата седмица се надявам да съм самостоятелна единица ве4е.

псувните не са ми в ре4никовия запас нито на български, нито на италиански, не ги толерирам, оЩе пове4е жени, които псуват. по'старомодна съм сигурно, та колкото ми е грозно пияна жена, толкова ми е грозно псуваЩа жена. естествено, не съм светица и понякога изтърсвам по неЩо, главно на пътя.

Владка, нямам време много да влизам напоследък, доста хора се поотдале4иха от темата, но пък
*новите* настъпват със страШна сила. важното е лаф да става.  Wink

За Смарта.. приемам го като една добра рекламна кола, но ми се струва като игра4ка, не бих си купила Смарт за ли4но ползване. Въпреки, 4е съм карала Туинго и то съЩо беШе с такава липсваЩа муцуна , свиква се лесно. Колата на мъжа ми съЩо е японска. Но ве4е година и неЩо не може да се отмириШе тая кола на материалите вътре. а разни бор4ета не искам да слагам, Ще стане по'зле.

за заплатите отдавна съм се изказвала. приятелите ми отдавна са отлепили от 1000, 1500 лева заплати. но те са от единиците да се застраховам, все пак, за да не ми ско4ите.

вале, добре доШла отново Hug



# 42
  • Мнения: 3 425
Я,Ленито как се застрахова ахахахахах
За сорри са от единиците!


Честито ти лаптопче,откъде и какво купихте ...може и на лични  Peace

Лека от мен:)

# 43
  • Мнения: 714
Лени, изплювай веднага камъчето какъв е лаптопа  Wink
Интересува ме, заплюла съм един модел, ако има любопитни, ще го покажа. Твърдо съм решила до 8-ми март да го имам, е, не на всяка цена, и няма да рева на мъжа си, ще се стегна и ще поработя двойно повече.
Ама Лени да каже, ако е много джиджен, мога да си променя мнението за модела Peace

# 44
  • Мнения: 6 167
toshiba e , ima 1024 mb Ram, 80 GB HDD, 
processora e na Intel. dizsajna ne e e nishto osobeno.
gore dolu standartnia notebook. ne e evtin, no ne e i ot naj'skupite.
vse pak moite komputri zavursvat prosnati na poda, ta ne sa nadezdna investicia.

pokazi mi modela ti, predchustvam che e sony Wink

Общи условия

Активация на акаунт