Токчета

  • 13 373
  • 145
  •   2
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 040
Мами а носехте ли токчета по време на бремеността?! Rolling Eyes

До 5 месец носех и после край ...  Peace

# 121
# 122
  • Мнения: 1 339

Аууу просто невероятни   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Дали има някъде в БГ такива ?  Thinking

# 123
  • Мнения: 2 229
Сигурно има подобни, същите ме съмнява. Thinking Но снимката я видях от друг форум, така че не знам откъде са. Simple Smile

# 124
  • Мнения: 2 697
Обожавам обувки с висок ток с различна височина... Flutter (но за мен допустима височина е 7-9 см, по-високи от тези не нося изобщо Sunglasses) Хм, сега се сещам и поетичното определение на Лиляна Стефанова за чаткането с токчета - "тази нежна женска власт" (дано не греша цитата  Wink)...
В ежедневието обаче ми се налага да изневерявам на високия ток, за съжаление...smile3518.
/Не знам кога ще доживеем в столицата на България жените да могат най-сетне да си позволят да са елегантни без риск за живота в поредицата разбити улици... smile3514

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 21:48 от Шехина

# 125
  • Мнения: 2 663
Според етикета, а и с което съм 100% съгласна носенете на ток по-висок от 7 макс. 8 см през деня е проява на лош вкус, вечер е друга работа.
В последно време съм ги  позабравила високите токчета, иначе  нося максималното в зависимост от случая

# 126
  • Мнения: 1 069
 Само маратонките ми не са с ток. Laughing Не съм надарена с много височина, затова ходя на ток, но 4-5см. С много висок не се справям добре!

# 127
  • Мнения: 1 099
Харесвам тънките токове и обичам да нося, особено като са на ботушки.
Не се ограничавам само с или само без ток. Зависи според това къде ще ходя Simple Smile

Единственото нещо, което ме дразни е смяната на капачките, затова на повечето слагам метални капачки. Като гвардеец съм малко, но иначе парите само за капачки отиват  Thinking

# 128
  • Мнения: 1 363


Toва са най- удобните обувки с ток, които някога съм носила. По 8 часа ходене на ден, нагоре по баира, с количка, без количка-  краката ми за момент не са се почувстват уморени. Където ние живеем е доста хълмисто - Габрово, Търново ряпи да ядът. Док Мартинс си е Док Мартинс.  Peace

# 129
# 130
  • Мнения: 1 813
Точно в такъв цвят не,но съм виждала в бяло и черно в Boticelli .

# 131
  • Мнения: 143
Обожавам високи и тънки токчета, но, когато имам много обикаляне през деня, предпочитам ниски ботушки. Като цяло съм в двете крайности - или равни, или към 10-11cm. Средната височина токче ме изморява, защото имам малко висок свод  Rolling Eyes Това ми са едни от любимите сандали и са ми много удобни  Blush  

http://i138.photobucket.com/albums/q278/qbadabaduuu/krak.jpg

Искам да е лято-о-о-о!! Да си ги нося..всички..наведнъж!  Crossing Arms

# 132
  • Мнения: 46 534
Не харесвам токчета, мноооого рядко съм слагала такова нещо на краката си  Stop
Падам си по спортни обувки и такива с големи грайфери  Laughing

# 133
  • Мнения: 1 280
И аз ходех на високи ток4ета като по млада...Като ве4е не 4ак толкова млада,избирах слу4ая и повода,сега не съм още стара..но живота ми така се промени,4е тук вси4ки ходим най ве4е спортно обле4ени,и няма къде в ежедневието си да се покатеря на висок ток..Но ина4е ги оби4ам много..а и още нещо: Не си представям дори как ще карам колата си с 10 см ток,еле от най тънките... Shocked..а аз съм всеки ден с колата,няма на4ин просто...абе май на4ина на живот определя дори и това...Въпреки,4е за даден слу4ай или повод не може да се понесем с маратонки например..само да не се пребия някъде или да падна,ще става шоу голямо,навика си е страшна работа...

# 134
  • Мнения: 2 926
Ей с тия се сдобих преди малко.Много са високи, но са страшно удобни.

Общи условия

Активация на акаунт