Токчета

  • 13 353
  • 145
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 140
Почти не нося обувки/ботуши с висок ток.

# 16
  • Мнения: 2 229
Ей на такива искам да се кача! Heart Eyes



Но съм спъната в краката и не мога. Blush Затова ако искам високи обувки нося платформи, а в ежедневието кецове. Crazy

# 17
  • Мнения: 1 616
Обожавам обувки с висок и тънък ток (като в подписа и аватара ми). За съжаление не мога да си позволя 10-сантиметрови токчета, защото на ниския ми ръст ще стоят смешно. Затова си купувам умерено високи обувки. Имам едни еспадрили с платформа и каубойски ботуши - те са по неволя купувани, защото са ми необходими за всекидневието. Но иначе на сърце са ми елегантните чепички с тънко високо токче и остра муцунка! Разкош!

# 18
  • Мнения: 6 155
Нося обувки с токчета. За всеки ден предпочитам с вис. 4-5 см.

# 19
  • Мнения: 4 175
Обожавам обувки с висок и тънък ток...
И аз. Peace

# 20
  • Мнения: 5 317
Обожавам токовете и платформите.

# 21
  • Мнения: 1 354
Ей на такива искам да се кача! Heart Eyes



Но съм спъната в краката и не мога. Blush Затова ако искам високи обувки нося платформи, а в ежедневието кецове. Crazy
Аз по принцип ходя с ето такива токчета,без значение от сезона.В началото го правех от мерак въпреки,че не един път си изкълчвах крака.После спрях,защото си внуших,че ми се е деформирал крака.В последствие започнах пак да ги нося,защото не ми ги деформират,а ми придават повече изтънченост.Т.е. научих се да ходя,когато се качих на ток. Peace

# 22
  • Мнения: 5 103
Ех ако знаех къде се продават веднага щях да си ги купя Whistling

# 23
  • София
  • Мнения: 39
Обожавам обувки с висок ток!  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 2 161
Откакто родих спрях да нося високи токчета Sad. За Коледа мъжът ми ми подари ето тези обувки :  Чудя се къде да ги нося обаче,  newsm78нещо не си  представям да бягам след детето с такива обувки Mr. Green

Последна редакция: чт, 08 фев 2007, 21:26 от MadGirl

# 25
  • София
  • Мнения: 1 176
и аз по-скоро се заглеждам по стилни, официални обувки на ток-не прекалено високи де-нито мога да ходя на такива, нито са ми нужни-достатъчно съм си висока... Simple Smile но изглеждат божествено - перфектното продължение на крака  bouquet

# 26
  • Мнения: 4 175



Какво ще кажете за тези? Wink

# 27
  • Мнения: 1 354
Лелеееееее златистите ми взеха ума! Shocked
ОБОЖАВАМ такива обувки.Направо летя,летяяяяя Whistling

# 28
  • Мнения: 177



Какво ще кажете за тези? Wink
е, много сте лоШи. zаЩо покаzвате такива прелести, по които само лиги да точим.   bouquet
Обожавам обувки на висок ток. За съжаление все по-рядко ходя с високи токчета. От една страна ежедневието ми го налага, от друга страна удобството.

# 29
  • Мнения: 1 165
Нося обувки с много високи токчета  Peace
Чехли, сандали, обувки, боти, ботуши, всичките ми са с много висок тънък ток   bouquet
Имам само 1 чифт маратонки, които обувам много, много рядко.
PeaceИ аз съм така.Единствено този сезон си купих и едни с по-дебел ток и тъпичка муцунка, но пак са високи.

Общи условия

Активация на акаунт