Пораснаха ли ви стъпалата след бременността?

  • 3 422
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
След  като родих се оказа , че нито едни обувки не ми стават ooooh! , кракът ми е пораснал с един номер  Crossing Arms Чудя се , ако имам второ някой ден дали няма да обуя чепиците на мъжа ми Mr. Green При вас какво е положението  newsm78  А тези , които са имали такъв проблем с първото , как е  било при второ - расте ли още Laughing

# 1
  • Мнения: 3 500
Моите не са  Naughty

# 2
  • Мнения: 4 806
Моите са: половин-един номер, в зависимост от модела.

Мисля, че не е от раждането, а по-скоро от много кг, които бях качила.

# 3
  • Мнения: 98
да, и на височина пораснах.

# 4
  • Мнения: 1 183
И моите обувки малко ми стискат,още по време на бременоста се получи,но пък с цял номер не,аз съм чувала,че е нормално  Peace

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Да, с половин номер.

# 6
  • Мнения: 3 743
Да, пораснаха Laughing колкото пъти кажа на някой, че ми е пораснал крака през бременността и никой не ми вярва Rolling Eyes. Сега вече се успокоих Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 448
Само циците са ми пораснали  hahaha

# 8
  • Мнения: 3 743
Само циците са ми пораснали  hahaha
...и си останаха пораснали newsm78, моите не Confused

# 9
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
След първото - не, но след второто нося 38, а бях на 37...

# 10
  • Мнения: 316
 Joy Joy Joy
Честно казано много се смях  Crazy
Само циците ми пораснаха  ppp

# 11
  • Мнения: 6 461
Моите не са......  Wink

# 12
  • Русе
  • Мнения: 2 354
аз нямах този проблем

# 13
  • Мнения: 5 011
Да пораснаха ми, от 37 на 37,5-38. И на мен ми беше странно, но..... Вече си обличам старите дрехи, но всички обувки са ми нови Laughing С изключение на едни маратонки, купувани кагото бях в 8-ми месец.
Като питаш за второ, на една приятелка и при първата, и при втората бременност и порасна стъпалото с по един номер  Rolling Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 1 575
И на мен ми порастна крака от 39 на 40. Много съм изненадна, че старите обувки не ми стават  ooooh!

# 15
  • Мнения: 2 956
Моите са: половин-един номер, в зависимост от модела.
Мисля, че не е от раждането, а по-скоро от много кг, които бях качила.
Същото важи и за мен абсолютно  Peace

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 207
и моите пораснаха с половин един номер зависи от модела успокоих се че не съм само аз вече си мислех че мутирам  #Crazy Joy

# 17
  • Мнения: 7 186
Не мисля, че самото ходило пораства, може би от тежестта сводът спада и затова се получава този ефект, вероятно зависи колко кг са качени.
Аз не съм забелязала промяна, старите обувки са ми ОК.

# 18
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
И моят стана от 39 на 40.Дано сега след втората бременност да не стане  41. Sick

# 19
  • Мнения: 7 474
И моят стана от 39 на 40.Дано сега след втората бременност да не стане  41. Sick

Е  , аз точно от това се притеснявам  Laughing ама при мен е малко  по-зле положението  Mr. Green

# 20
  • Мнения: X
Порастнаха - с 1 номер след първата бременност и с половин номер през втората бременност.
Много трудно си намирам удобни и хубави обувки по мярка. Cry

# 21
  • Мнения: 311
и на мен ми порастнаха крачката,с около половин номер горе долу,четох че е нормално .доста се чудих защо не ми стават обувките след раждането.

# 22
  • Мнения: 3 478
При мен няма промяна  Peace

# 23
  • Мнения: 2 922
Порастнаха - с 1 номер след първата бременност

И при мен така  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 201
За две бременности ходилата ми порастнаха с 1,5 - 2 номера.Така от обувки 36 - 36,5 вече нося 38. Имам чувството , че съм дръпнала и нагоре със сантиметър - два ,а след втората бременност "порастнах"  и настрани .Sad

# 25
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
След първата бременност краката ми "порастнаха". Имах и отоци около глезените. След преглед при лекар се оказа, че ми е паднал свода. Бях качила 34кг и от тежестта свода слиза на долу и стъпалото става по-дълго. Купих си чехли на д-р Шол и носих маратонки с ортопедични стелки. Взех и да свалям килцата (успях само 30кг, но после качих 15кг). Сводът взе да се "вдига" и аз си влязох в старите обувки с малките номера.
Сега с втората бременност се надявам да си опазя килцата и да нямам проблеми със свода. За сега не са ми "порастнали" стъпалата.

# 26
  • Мнения: 5 391
Мда, единственото логично обеснение е за падането на свода и от там по-големият номер.
При мен положението също не е розово, от 40-ти на 41-ви номер Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 5 362
Не ми е направило впечатление да са ми порастнали краката
 newsm78

# 28
  • варна
  • Мнения: 193
след първата бременност ми пораснаха краката. сега след втората нямам подобен проблем. дано и ти поне след второто да не порастваш повече

# 29
  • Мнения: 2 677
Всичко друго ми порасна, но не и стъпалата.  Mr. Green

# 30
  • Мнения: 4 451
Да, за жалост. С един номер. Преди първата бременност носех 37-ми номер, след нея вече 38-ми. Добре, че след втората стъпалата ми си останаха същите. ooooh!

# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 562
Не Peace!

# 32
  • София
  • Мнения: 3 787
Не Wink

# 33
  • Мнения: 2 498
Не, няма промяна...

# 34
  • Мнения: 619
Май има нещо такова? newsm78

# 35
  • София
  • Мнения: 5 289
Дааа пораснаха ми и още как,от 38 отидох на 39-40,в зависимост от модела,но повечето ми обувки са 40 №.То бива деформации през бременността ма тва па вече на нищо не прилича. Crossing Arms

# 36
  • Мнения: 990
Всичко друго ми порасна, но не и стъпалата.  Mr. Green
И при мен така ooooh!

# 37
  • Мнения: 5 026
Не са, но свода ми падна още-имам плоскостъпие.

# 38
  • Smallville
  • Мнения: 994
Да,с 1 номер пораснаха,после отслабнах,но крака не мърда, 38 и точка

# 39
  • Мнения: 2 040
Не са мръднали въобще, за разлика от всичко останало, което може да се уголеми  Laughing

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Не, но адски много ме болят ходилата, особено след като ставам от сън. Направо не мога да си стъпя на краката от болка. SickКачих 25 кг. през бременността.

# 41
  • Мнения: 227
Да мойте пораснаха с един номер от 39-40 сега 41,ужас много е трудно да си намеря обувки.

# 42
  • Мнения: 1 341
Да,и мойте пораснаха.И от 40 сега съм 41  Close .Познайте как си намирам обувки,карам повече на маратонки.И гъзът ми много порасна,надявам се поне него да сваля,за краката се примирих.... Confused

# 43
  • Мнения: 2 237
Да,Лео,и моите пораснаха с един номер.От 37 станах 38   Sad

# 44
  • София
  • Мнения: 2 227
Мда, от 38 на 39/40-ти номер , зависи от модела на обувките.

# 45
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
не, не са пораснали;
и добре, че не са, защото няма от къде да си купувам обувки Grinning

# 46
  • София
  • Мнения: 6 011
Накарахте ме да се замисля защо не ми стават зимните обувки.Досега не го свързвах с бременността,но явно и на мен са ми пораснали краката.Добре,че няма зима и си ходя с маратонки! Joy

# 47
  • Мнения: 4 621
Не, не са мръднали Naughty

# 48
  • Мнения: 270
Не,не са ми пораснали.Със същият номер съм.

# 49
  • Мнения: 1 877
На мен ми пораснаха с един номер след първата бременност,а след втората не ми порастнаха изобщо

# 50
  • Мнения: 942
Мда, от 38 на 39/40-ти номер , зависи от модела на обувките.
И при мен така Peace

# 51
  • Мнения: 634
Да, от 38 на 39 номер.
Сега се моля да не станат 40 Embarassed Успокоителното е, че мъжа ми е с 46 Sunglasses

# 52
  • София
  • Мнения: 1 251
Самото ходило пораства, може би от тежестта сводът спада и затова се получава този ефект, вероятно зависи колко кг са качени.
След време пак си нося старите обувки.

# 53
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ей това сефте го чувам. Моите не са. Може би от много килограми да са понадебелели краката и заради това да не ти стават обувките.  newsm78

# 54
  • Мнения: 9 990
Не, само се подуваха.Родих и си влезнах в нормата и номера.Сега е същото-подувам се, но предполагам лятото ще съм си със старите чехли.

# 55
# 56
  • Варна
  • Мнения: 94
не качих много килограми, но и моите лопати порастнаха.Вече нося 40-ти номер Sick

# 57
  • Мнения: 163
Не са порастнали....и при мен само по време на бременноста бяха се понадули малко....но сега вече ми става всичко Laughing

# 58
  • Мнения: 2 159
моите не пораснаха по време на бременността

# 59
  • Мнения: 1 517
Моите порастнаха, но около половин година след раждането пак се смалиха  Laughing

# 60
  • Мнения: 8 769
Моите стъпала не порастнаха, но тъй като надебелях безобразно, и все още имам за смъкване някакви си 5-6 кг (абе я по-добре да са 10 Blush) прасците ми са по-дебели...съответно дългите ботуши не ми се закопчават до горе...аааа.... Crazy

# 61
  • Мнения: 514
Да и моите пораснаха с един номер по-големи Shockedи то още в 6-7 месец на бремеността,бях много шокирана,защото знаех,че така се получава,но чак пък толкова не вярвях newsm78

# 62
  • Мнения: 380
И мойте пораснаха с половин номер още по време на бременността Crazy

# 63
  • Мнения: 480
Хм, онзи ден беше доста топло и си обух един стар чепик. Абе, пръстът ми убива!  Shocked Казвам на мъжа ми, че ми са пораснали краката, той ми вика не може да бъде! Ама на мен ми убива  ooooh!

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Не ,слава богу.Точно тук във форума прочетох,че след раждане се увеличава номера и много бях разочарована.Имам толкова много обувки и в едим момент да се разделя с всички и да трявба да си купуван нови....

# 65
  • Мнения: 27 524
О, Боже, Лео, не, разбира се....  Joy
Напомняш ми за един случай с баба ми, дето я питат кой номер обувки носи и тя казва - ами, между 36-ти и 41-ви номер.  Joy
След като всички се облещваме и питаме какво означава това това, тя пояснява - едната ми внучка носи 36-ти номер, а другата 41-ти, така че според зависи  Crossing Arms
Дипломатичен отговор  Grinning

Не, не се е увеличил номерът ми, все си нося 37 и все толкова ми стават.
Убедена съм, че кракът не расте, просто обикновено подпухва и се разширява и заради това трябва по-голяма обуква, но на дължина още в пубертетските ни години спира да расте  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 2 567
Само гъз, цици и корем ми пораснаха. Стъпалата не  Simple Smile

# 67
# 68
# 69
  • Мнения: 5 140
Да с 1 см.

# 70
  • Мнения: 1 668
Не съм си обувала старите обувки и неэнам но така като си гледам стапалото май и моето е пораснало Sad

# 71
  • Мнения: 2 309
Да,с половин номер...достатъчно да си раздам купищата от любими обувки ooooh!
Но пък всяко зло за добро - сега наваксвам с новите модели Flutter

# 72
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
С първата бременност -не !Но  за мое голямо учудване след като родих второто си детете , нито едни обувки не ми ставаха!

# 73
  • Мнения: 1 104
Не са. По-скоро станаха ми по-широки стъпалата, в следствие на напълняването!

# 74
  • София
  • Мнения: 7 242
Да и то на дължина.

# 75
  • Мнения: 8 505
Не,изобщо.

# 76
  • Мнения: 3 447
Да, с един номер  Tired Имам си любими обувки, които така си седят и не мога да ги нося  Rolling Eyes

# 77
  • София
  • Мнения: 4 578
И при мен порастна и на дължина, и на ширина. След 2-то още съвсееем мъничко. Ама те бяха едно след друго.

Общи условия

Активация на акаунт