Пораснаха ли ви стъпалата след бременността?

  • 3 399
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 956
Моите са: половин-един номер, в зависимост от модела.
Мисля, че не е от раждането, а по-скоро от много кг, които бях качила.
Същото важи и за мен абсолютно  Peace

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 207
и моите пораснаха с половин един номер зависи от модела успокоих се че не съм само аз вече си мислех че мутирам  #Crazy Joy

# 17
  • Мнения: 7 186
Не мисля, че самото ходило пораства, може би от тежестта сводът спада и затова се получава този ефект, вероятно зависи колко кг са качени.
Аз не съм забелязала промяна, старите обувки са ми ОК.

# 18
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
И моят стана от 39 на 40.Дано сега след втората бременност да не стане  41. Sick

# 19
  • Мнения: 7 474
И моят стана от 39 на 40.Дано сега след втората бременност да не стане  41. Sick

Е  , аз точно от това се притеснявам  Laughing ама при мен е малко  по-зле положението  Mr. Green

# 20
  • Мнения: X
Порастнаха - с 1 номер след първата бременност и с половин номер през втората бременност.
Много трудно си намирам удобни и хубави обувки по мярка. Cry

# 21
  • Мнения: 311
и на мен ми порастнаха крачката,с около половин номер горе долу,четох че е нормално .доста се чудих защо не ми стават обувките след раждането.

# 22
  • Мнения: 3 478
При мен няма промяна  Peace

# 23
  • Мнения: 2 922
Порастнаха - с 1 номер след първата бременност

И при мен така  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 201
За две бременности ходилата ми порастнаха с 1,5 - 2 номера.Така от обувки 36 - 36,5 вече нося 38. Имам чувството , че съм дръпнала и нагоре със сантиметър - два ,а след втората бременност "порастнах"  и настрани .Sad

# 25
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
След първата бременност краката ми "порастнаха". Имах и отоци около глезените. След преглед при лекар се оказа, че ми е паднал свода. Бях качила 34кг и от тежестта свода слиза на долу и стъпалото става по-дълго. Купих си чехли на д-р Шол и носих маратонки с ортопедични стелки. Взех и да свалям килцата (успях само 30кг, но после качих 15кг). Сводът взе да се "вдига" и аз си влязох в старите обувки с малките номера.
Сега с втората бременност се надявам да си опазя килцата и да нямам проблеми със свода. За сега не са ми "порастнали" стъпалата.

# 26
  • Мнения: 5 391
Мда, единственото логично обеснение е за падането на свода и от там по-големият номер.
При мен положението също не е розово, от 40-ти на 41-ви номер Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 5 362
Не ми е направило впечатление да са ми порастнали краката
 newsm78

# 28
  • варна
  • Мнения: 193
след първата бременност ми пораснаха краката. сега след втората нямам подобен проблем. дано и ти поне след второто да не порастваш повече

# 29
  • Мнения: 2 677
Всичко друго ми порасна, но не и стъпалата.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт