🦊 ЧААТАЙ УЛУСОЙ 🦊 В ОЧАКВАНЕ НА КЮБРА 2 И ДЖЕНТЪЛМЕН 🦊 ПРОЕКТИ, ПАРТНЬОРИ И ПРИЯТЕЛИ 🦊 ТЕМА 7

  • 8 790
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 293
Феновете не забравят Кварталът

# 76
  • Мнения: 5 525
Гадар: Новата роля на Афра Карагьоз увеличава вълнението!

Сериалът Gaddar на NOW, който се среща с публиката в петък вечер, продължава да държи публиката прикована към екрана. Този сериал, режисиран от Sinan Öztürk и написан от Hürer Ebeoğlu, отново ще бъде домакин на вълнуващи моменти със своя епизод, който ще бъде излъчен утре вечер.
Една от изненадите, които ще развълнуват публиката в новия епизод на Gaddar е талантливата млада актриса Афра Карагьоз, която се присъедини към актьорския състав. Карагьоз е известна преди това с ролята си на Ебру в телевизионния сериал Dilek Taşı. Сега тя ще се появи пред публиката с ролята на Нилюфер в сериала Gaddar.

Известно е, че персонажът на Нилюфер е свързан с Мениджъра, изигран от Онур Сайлак. Въпрос на любопитство е как този нов герой ще повлияе на хода на сериала и до какви събития ще доведе. Очаква се с голямо любопитство как Афра Карагьоз ще вдъхне живот на този герой с изпълнението си.

Gaddar е един от старите телевизионни сериали на канала FOX. Сега обаче тази вълнуваща поредица се среща с публиката в платформата NOW. Голямата публика на NOW допълнително увеличи популярността на Gaddar. Сериалът, превърнал се в неизменна част от петъчните вечери, всяка седмица държи публиката прикована пред екрана със своята завладяваща история и впечатляващи изпълнения.

Gaddar привлича голямо внимание не само в Турция, но и на международни платформи. Пълният с интриги свят на сериала и дълбочината на героите му продължават да държат публиката прикована пред екраните. Добавянето на млада и талантлива актриса като Афра Карагьоз към актьорския състав изглежда увеличава привлекателността на сериала.

Новият епизод на Gaddar изглежда ще даде на публиката още едно спиращо дъха изживяване при гледане. С нетърпение се очаква какво представяне ще направи Афра Карагьоз с образа на Нилюфер и какво измерение ще добави към историята на сериала. Gaddar, превърнал се в неизменна част от петъчните вечери, продължава да отвежда публиката на пътешествие, пълно с неочаквани изненади.


# 77
  • Мнения: 7 293
Първо да сложа любимата ми снимка от днешните


А сега вече да си кажа предположението. Не мисля, че новата мацка в сериала ще я съберат с Мениджъра, тя ми прилича повече да му е дъщеря(не, че му е дъщеря).

# 78
  • Мнения: 6 909
Интересно ми е каква ще е ролята на новата актриса!
Müdür си има асистент-Курт, може пък сега да се е сдобил и с асистентка.
Wink
Имам надежда, че нещата ще стават все по-интересни!


# 79
  • Мнения: 5 525
Аз също мисля, че нещата тръгват в правилната посока.
Ама няма да тръгвам с голямата кошница.

Дуйгу е в Прага или е била, не знам.




# 80
  • Мнения: 6 909
Да, и аз видях,че е в Прага. Но, нали уж снима сериал? Може да е отскочила за един дълъг уикенд.
Освен, че имам надежда,че ще става по-интерeсно, имам надежда и за AyDağ

И една красива сватбена снимка на Енвер и Ямур.

# 81
  • Мнения: 5 525
Освен, че имам надежда,че ще става по-интерeсно, имам надежда и за AyDağ
AyDağ ги искаме така нали?

# 82
  • Мнения: 6 909
Освен, че имам надежда,че ще става по-интерeсно, имам надежда и за AyDağ
AyDağ ги искаме така нали?
О,да! И не забравяй,че ти пусна този слух! Wink
От мен, лека нощ!

Последна редакция: пт, 15 мар 2024, 00:53 от NeZ_9

# 83
  • Мнения: 5 525
Да видим дали утре ще бъда почерпена или ще излезе поредната партенка.

От мен лека нощ със сладката двойка EnYağ

# 84
  • Мнения: 6 909
Добро Gaddar утро!

Дойде денят, в който ще получим отговoр на
въпросите си, надявам се!
Актрисата Neslihan Yeldan казва за сцената със змията:
"Не изиграх сцената, изживях я. Животно, чието име дори не мога да кажа."


# 85
  • Мнения: 5 525
Добро утро! Coffee

Днес е нашият Гадарден!


Бирсенката не пропусна да направи реклама на новия епизод на Гадар


Aydan на Gaddar, Сюмейе Айдоган: Точно като Aydan, мога да грабна каквото държа.

Новият епизод на сериала Gaddar, продуциран от Ay Yapım на NOW, с участието на Чаатай Улусой, ще се срещне с публиката тази вечер

Сюмейе Айдоган , която играе Leyla с увреждания на говора и слуха в наскоро излезлия филм „Hatıran Yeter“ , привлича вниманието с ролята си на Aydan в телевизионния сериал „Gaddar“ в петък вечер . Сюмейе Айдоган, която е партньор на Чаатай в телевизионния сериал, продуциран от Ay Yapım, говори с YouTube канала на Birsen Altuntaş и каза: „Чувствам се много щастлива да бъда партньор на Чаатай. Тъй като неговата аура и енергия са обичани от турския народ, сега той е другаде... Доказал се е, сигурна съм, че ще дойде и на по-добри места... Затова го обичам много и се чувствам голяма късметлийка.. Когато проектът дойде при мен, казах „Надявам се, много го исках и е добър. Буквално започнах работа с действащия треньор. Това беше мой късмет, много съм щастлива. „С такава продукция, такъв екип и заради Чаатай...“, каза тя.

Заявявайки, че ролята на Айдън е специално изживяване за нея, Сюмейе Айдоган каза : „Да дам живот на Айдън също беше различно преживяване за мен... Да изобразявам жена от квартала, да изобразявам твърда жена, получавайки това, което иска.. , Има и истории от Sümeyye. „Хем е лесно, хем е трудно...“, каза тя.


# 86
  • Мнения: 6 909
Много рядко чета коментарите в Instagram, защото не искам да влияят на собственото ми мнение, но тази сутрин се зачетох в коментарите под последната сцена.
Хората масово са разочаровани от развитието на сериала и историята, която този сценарист пише.
Значи и други хора мислят така! Wink
Дано и сценариста да чете е да се вземе в ръце, преди да е съсипал всичко!
Този коментар ми хареса:
"Защо Лейля пълзи под масата?" Grinning
Дали наистина ще се окаже,че Лейля не е тази,за която се представя?

Скрит текст:
P.s  Цвети, май с теб не сме разбрали правилно. Змията все пак е "Черно момиче ", навсякъде така го превеждат. Blush

# 87
  • Мнения: 5 525
Нези и в Туитър са на същото мнение за сценариста.
Ние отдавна недоволстваме от него, те много закъсняха.
Най ме яд, че хаби потенциала на толкова звезди в този проект.
Не знам защо не го сменят,  вижда се неговата безпомощност.


А сега едно много хубаво събитие
Танер Олмез и Едже Чешмиоглу станаха родители за втори път.
Вчера по обяд Едже роди момченце.
Честито!

# 88
  • Мнения: 6 909
О, страхотна новина!!!
Да му е живо и здраво!
Значи наистина са го кръстили Hazar! Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 7 293
Здравейте!
Остават ни броени часове, за да видим какво са ни подготвили от Gaddar,
ще продължат ли с хумора, ще разплетат ли история или ще ни хвърлят в дълбокото с нова.


Скрит текст:
ПП. Нези, аз поне Снежанка разбрах, че името на змийчето и дори не се изненадах. Преди доста години имах чисто черна котка, която се казваше Пуканка, на кратко му викахме Пукчо, затова и за Снежанката не се замислих дори, че може да не съм разбрала.

ПП. Честита рожбичка на Танер.

Последна редакция: пт, 15 мар 2024, 13:22 от cvetansk

Общи условия

Активация на акаунт