✨Dancing Stars Bulgaria 2024 - Тема 3

  • 35 124
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 497
Ау, Галена Великова на младини, падам...



Жалко, че не съм гледал предаването преди 15 години. Има го във ВиБокс, но през януари 2024 махнаха всички клипове от ВиБокс, заради авторски права.
Аууу, Владо Божилов, при този съм ходила на танци Simple Smile
Аз от старото шоу си спомням само отвратителното държание на ужасно антипатичният човечец, наречен Миодраг Къв-там-беше. Сега гледам, че и Аня Пенчева много превзета. Сегашните звезди ми допадат повече.

# 676
  • Мнения: 444
Бихте ли споделили Мила с какво точно е известна? Не съм сигурна дали съм я чувала(виждала) преди шоуто.

# 677
  • Мнения: 2 710
Бихте ли споделили Мила с какво точно е известна? Не съм сигурна дали съм я чувала(виждала) преди шоуто.
Дъщеря е на Ваня Щерева. Май пее нещо, но нямам идея какво.

# 678
  • Мнения: 1 226
Ах, Рангел! Колко го харесвах само! Надявах се да го видя и този сезон, но уви...

# 679
  • Мнения: 842
Бихте ли споделили Мила с какво точно е известна? Не съм сигурна дали съм я чувала(виждала) преди шоуто.
Дъщеря е на Ваня Щерева. Май пее нещо, но нямам идея какво.
Пее,пее, колко да пее.Рецитира там няколко думички напевно,напевно,тип : мрън,мрън.

# 680
# 681
  • Мнения: 6 496
Мила е завършила НАТФИЗ, официлно е актриса. Smiley Състудентки и много добри приятелки са с Мария Бакалова. Рисува, пее...Води се артистична личност и за мен е по-успяла от това да е само дъщеря на майка си, сравнена с други участници в този формат, примерно. Wink

На мен си ми е симпатична по един младежки-търсещ се начин.

# 682
  • Мнения: 444
Бихте ли споделили Мила с какво точно е известна? Не съм сигурна дали съм я чувала(виждала) преди шоуто.
Дъщеря е на Ваня Щерева. Май пее нещо, но нямам идея какво.
Аз през цялото време се чудех на кой ми прилича...Simple Smile

# 683
  • Мнения: 1 226
Мила ми е много симпатична извън тази си изява. Трябваше по-едър партньор да ѝ подберат.

# 684
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 556
Бихте ли споделили Мила с какво точно е известна? Не съм сигурна дали съм я чувала(виждала) преди шоуто.
Дъщеря е на Ваня Щерева. Май пее нещо, но нямам идея какво.
Аз през цялото време се чудех на кой ми прилича...Simple Smile

И аз не я знаех. Взела е красотата от майка си, доколкото си спомням Ваня Щерева.

# 685
  • Мнения: 7 267
Мила беше участвала и два пъти в Черешката. Аз оттам я знам.

# 686
  • София
  • Мнения: 12 575
Мила на живо е симпатична. Гледах я на концерт на "Молец" и ми хареса.

# 687
  • София
  • Мнения: 2 082
Емрах и на уроци по български трябва да ходи.

# 688
  • Мнения: 259
Аз пък не харесвам никак Щонова - толкова театралничене и превзетост виждам в нея. Но трябва да призная ,че се справя страхотно,работи упорито и влага много в танците!
  
  За мен най-добрият танц беше на Натали и Димитър.
Напълно същото мнение имам и аз, за Щонова.
Когато някой използва прекалено много клишета , цитати , заучени фрази и т н усещам нещо фалшиво в такива хора.Единствено й се възхищавам за фигурата  и енергията на тази възраст, много се старае, но ми е доста превзета  и неестествена. Не знам какъв доктор  е , но и остроумие  не виждам , пример с несполучливата  им шега с Радков, никак не им се получи☹️  
И за мене Натали и Димитъл бяха най -добри снощи ,и предните 2 седмици бяха добри. Както вече , някой писа  ,"Натали гладна няма за остане" 😀 !
Но Дара ми е фаворит , поне до сега тя се справя прекрасно тук!

Последна редакция: ср, 27 мар 2024, 20:26 от Narida

# 689
  • Мнения: 723
Имаше един сезон с Галена и Азис, с Глория ..Интересно беше и забавно

Общи условия

Активация на акаунт