Не се тровете повече...

  • 210 117
  • 225
  •   1
Отговори
# 120
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 Хомеопатията много отдавна е казала: Кравето мляко е полезно само за ... телето.

# 121
  • Мнения: 1 353
Хомеопатията много отдавна е казала: Кравето мляко е полезно само за ... телето.
Тогава би ли ми отговорил защо на бебетата се дава АМ(което е именно от крава)?
Още един въпрос искам да задам.Според хомеопатията коя храна е само за хора ?
Месото било вредно,яйцата и те.......въздуха който дишаме и водата ,която пием...Извинявай ,но предпочитам ако детето ми има например възпаление на очите да му капна коластра от колкото да прибягвам до хомеопатията  защото пак действа както ще подейства и хомеопатията.За приготвянето на  хомеопатичните лекарства не са ли послужили "растения, минерали, метали и техните съединения, здрави животински или човешки тъкани или секрети и патологични такива" ?

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 09:50 от iSSev♥

# 122
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 Драга iSSev♥, нали няма да си преписваме думи, които не сме казали.

 За АМ си права - от крава е, и по възможност трябва да се избягва.
 
  Коластрата, която използвате не е от крава, нали? а човешка, и не действа както хомеопатията, а затова че е богата със специфични антитела.

 Да, използвани са, но разреждането е такова, че няма да намерите и една единствена молекула от първоначалната субстанция. И това е така, тъй като лечебното действие на хомеопатичните л-ва не е химическо.

  Колкото за храните, отваряйте си очите, когата пазарувате, и се информирайте например и в този форум има теми за качествата на храните.

 

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 12:59 от Aleksander

# 123
  • Мнения: 1 650
Айде, по- спокойно с тези крайности...Лицето, което е пуснало темата явно е конкурент на тези водорасли, а не случаен гост или редовен потребител, това е ясно. А относно млякото и млечните продукти, лицето с чаршафа ми е смешно. Защо говори само за чуждестранни учени и лекари. А ревматологът на моето дете като ни е препоръчал да й даваме основно такива продукти за артрита, който има, него ли да послушам? Или да му кажа, че е заблуден? И да спра ли да й давам домашното краве мляко от баба ми и домашното сирене, което тя прави, защото съдържа много калции и това ще преедизвика рак и др. здравословни проблеми? Кравето мляко е за телетата? Тогава да попитам хомеопата какво да давам да пие моята 3 годишна дъщеря, освен вода?

# 124
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Айде..........................................
.........................
Тогава да попитам хомеопата какво да давам да пие моята 3 годишна дъщеря, освен вода?

 Съжалявам, че го приемате така лично.
 В този форум само обменяме информация, последното което бих си помислил, е да вменявам на някого чувство на вина.

# 125
  • Мнения: 8
Здравейте,
изчетох всичко до тук обаче не мога да разбера не сте ли чували за "Залтната ябълка". Дотук почти всички статии са за продуктите на Аквасорс и други фирми.  Защо не прочетете нещо и оттам. Още повече, че единия от цитирания патент е точно на Кристиан Драпо и Гите Йенсен за стимулиращото действие на АФА върху производството на зрели стволови клетки. Потърсете в гугъл сайта на фирмата и вижте, че не всичко е аквасорс. Има и българска фирма за разпространението им с доста по достъпни цети. Напр. 50гр. АФА на прах е 58 лв. а не 85 лв.

# 126
  • Мнения: 68
Съжалявам че се повтарям но какво наричате "АМ".
И още една новина, която май касае само мен, защото се убедих че интереса към водораслите ви е точно никакъв.  Кламатски био сушени водорасли на прах с маса 454 грама влизат в България на 98 долара крайна цена с платено мито и ддс. Може би само 4-5 лева за вътрешен куриер да платя Simple Smile
Утре ще се пуска поръчка тестово за една опаковка ако някой иска да се включи на лични да свирка .  За златната ябълка, пробвах цялата им водораслова линия, даже новите индийски таблетки, всичко им е хубаво но цената пак ме събаря. Точно те ме открехнаха за дози над 5 грама и на тях дължа доста от опита си. 

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 22:54 от lampionov

# 127
  • Мнения: 1 149
АМ- означава "адаптирано мляко"
Защо така плашите хората не мога да разбера Sad
Обосновете се с факти и изследвания от България,моля!
Какви са тези страшни и грозни думи-смъртоносни,токсични................ Whistling

# 128
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
  viktori
Цитат
Обосновете се с факти и изследвания от България,моля!

  Странно, защо мислите че, доказано най-корумпираната страна в ЕС, ще направи независими и обективни изследвания.

# 129
  • Мнения: 1 353
А ти Aleksander
Би ли обяснил какво ти е мнението за АФА например освен това ,което всички знаем,че било МЛМ.....Навсякъде те виждам само това да заявяваш." това нямало общо общо с хомеопатията.." или пък  "това е развиваща се млм компания"- добре де а мнението ти за АФА какво е?Щом имаш отношение по млякото значи и за АФА трябва да имаш.Или нямаш лични наблюдения?
И мен ме интересува например тази статия за АФА ,която е на първа страница защо не е преведена на други езици ако е вярна? Включително и на Бг.Това ,че България е корумпирана не ми пречи да вярвам,че ако това е вярно би трябвало да се разтръби оживено за да се предотврати приемането на водораслото Peace

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 13:10 от iSSev♥

# 130
  • Мнения: 694
Аз независимо,че  станах дистрибутор на Аква сорс преди доста години,от 6 години не съм купувала от продуктите им за моето семейство.Вземам за приятели,ако ме помолят и им ги давам на дистрибуторски цени.
Не мога да повярвам,че благодарение на тези капсулки,ще бъдем здрави.
Пием всеки ден прясно изцедени сокове,ядем много плодове и зеленчуци,живеем здравословно,ядем качествени храни,мислим позитивно.Синът ми е кърмен до 7-мия месец,дъщеря ми-до 1,7 год.Тя никога не е пила адаптирано мляко.
За информация-синът ми боледува много рядко,дъщеря ми още не се е разболявала.
Дано да е така и за напред.

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 12:33 от valivana

# 131
  • Мнения: 274
lampionov, please, разчисти си кутията за ЛС.

# 132
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
iSSev♥, благодаря за проявения към мен интерес.     bouquet

 Аз изразих отношение към кравето мляко и към пуснатия от lampionov превод на Робърт Коен, а не конкретно към АФА, тъй като казаното съвпада с мнението на хомеопатите по света за ограничаване на кравето мляко, с изключение на оригиналното българско кисело мляко - LB, до пълното му изключване при предразположените към алергии на горните дихателни пътища, синузити, хронично запушен нос, полипи в носа, аденоиди, и др. под. УНГ проблеми. 

 

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 01:31 от Aleksander

# 133
  • Мнения: 1 149
  viktori
Цитат
Обосновете се с факти и изследвания от България,моля!

  Странно, защо мислите че, доказано най-корумпираната страна в ЕС, ще направи независими и обективни изследвания.
Съгласна съм с теб за корупцията.Но едни обикновен човек ако помоли за това в ХЕИ дали ще му откажат?
Може пък и да са останали още свестни хора  Thinking

# 134
  • Мнения: 68
lampionov, please, разчисти си кутията за ЛС.

Цялата си кутия със съобщения затрих и сега е празна.
Това за млякото ми попадна съвсем случайно, доста страници назад и преди 8 месеца се отбих в магазин за културисти и спортни храни с цел да купя специализирана храна за моето тяло.
Огледах всичко и красивите опаковки бяха напълнени с много много разнообразни витамини минерали и неизвестни за мен съставки, като разследването на всяка би ми отнело години. Купих сурватъчен протеин на прах естествен и без добавка на нищо. Още с първата доза ме заболя корема . Естествено даде сила на тялото но ме заболя корема. С втората доза освен корема ме заболя и главата а с третата кашлицата беше неописуема . Теста за 2 дена беше достатъчен за да полети в кофата и никога да не припаря в такъв магазин . Сега да се върнем на  темата слънчева храна, био храна, 100 процента органична. Такава храна са едноклетъчните водорасли. За да са храма обаче ни трябват дози и количества а не някакви си капсули и таблетки. Може би съм тенденциозен, няколко дами се опитват да ме оборят казвайки да се приема 2х 400 мг. Според научните трудове хлорелата отклкючва регенеративните си способности на 20 грама  а афата от 5 грама нагоре на прием. Това е храна мили дами, поставянето в капсула е с цел удобство и да се одесетори цената. Като ви харесват капсули има ги продават се празни 250 броя по 4 долара. Купете си ги и слагайте вътре какаото си, млякото си на прах , домати, краставици  каквото се сетите. При нормална доза за деня една супена лъжица афа или 10-15 грама любимата ви фирма за покупки и търговия АКВАСОРС  на мен лично ми идва много скъпа и направо непосилна. Вие си продължавайте да пиете или да не пиете а само да гледате капсулата от 400 мг, или да медитирате върху нея ако искате. Конкретно се помолих на вносителя на американски спортни храни NOW да внесе 180 капсули по 500 милиграма  freeze dried powder АФА,  на цената на 120 капсули по 400 милиграма или 69 лв за да го начука  на тази нямаща място в българия финансова схема.
По горе приложих invoice  фактурата си как съм купил 500 грама прах от хлорела за 70 лв и 500 грама спирулина за 50 лв (20 лв за път)
Сега постижението ми е 100 долара или 155 лв за 454 грама AFA  прах .
Дългия чаршаф за млякото ми изникна докато се ровех на тема дали имам нужда от екстракт от мляко, каквото е коластрата. Аз категорично не желая да се докосна до млечен продукт било то сирене или мляко, или пък екстракт. Ако на вас  ви понася действайте, на мен никотина , кофеина и кокаина също ми действат добре но не ги приемам по обясними причини.
Никой няма да ви отвори очите или да ви каже истината, аз не мога да понасям лекари, не им вярвам и не търся услугите им. Познавам само един лекар на който бих се доверил и това е Мария Папазова. За женицата дето дъщеря и имала артрит, това е старческо заболяване не е детско и по добре се замисли как го предизвикваш от некомпетентността си , вместо да си мислиш че на личния ти лекар му дреме за чуждото здраве.  С двете ръце съм за хомеопатията и алтернативната медицина. Тук във Варна често идват екип украински учени за диагностика. За един час безконтаклтна диагностика и без да кажа нито дума ми разгадаха цялото ДНК .  Да не се отплесвам , споменах ли че пробягвам по над 10 километра ей тъй от скука, че нещо не ме свърта на едно място от водораслите. Освобождават си слънчевата енергия и направо избухвам. Аз съм пристрастен като един Попай моряка към спанак Simple Smile
Пак заради моето лично здраве и за смазка на коленните стави от многото бягане си набавих гъба КОМБУЧА. Жива истинска си я гледам за да ми оправя артирита  Simple Smile
Аквасорс да си оправят цените докато не са фалирали, това е положението . Годноста на афата която купих е до 2011 година и ще чакам 2-3 седмици да дойде от Канада. Цената е 65 долара към продавача останалото до 100 долара са такси . Никой не е казал че трябва да е хубава , на цена и на книга е перфектна . 

Общи условия

Активация на акаунт