Кога ви се прибра корема след раждането

  • 1 822
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 2 354
На мен ми се прибра корема още първия месец newsm03
Peace

# 16
  • Мнения: 163
 Май ми е още рано да казам....ама така като гледам няма големи изгледи да ми се прибере скоро корема...пак съм все едно в 5-я #Cussing out....а и кърмя(не мога да прилагам диети)-но за сега най важно е бебка да е добре...а на мама корема ще почака Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 721
Аз съм от щастливките, коремът ми изчезна за около 10-15 дни след раждането. Но кафява черта още имам бледичка. И кожата е леко отпусната, чакам третия месец да започна малко коремни преси. Обаче стари дънки и панталони не ми стават, явно тазът се прибира по-бавно Thinking.

# 18
  • Мнения: 15
Родих преди 9 месеца. По време на бремеността качих 30кг.  Cry Остават ми още 4,5 кила до предишната форма, но това са най-трудните кила. Коремчето все още се подава  Embarassed. Не спазвам диета защото кърмя, но спортувам при всяка възможност. Доколкото ми е известно, поне година трябва да мине за да си върне жената предишната фигура. (за кокалите не говоря)

# 19
  • Варна
  • Мнения: 94
корема ми се прибра на 2-рия месец без усилени упражнения, а тъмната линия все още  леко личи

# 20
  • Мнения: 1 183
И корема ми стои и тимната линия си е там  newsm78,незнам кога ще се оправи.

# 21
  • Мнения: 903
Иванна е на близо 8 месеца, а корема още не се е прибрал, а и не смятам, че ще се прибере от самосебе си  Embarassed

# 22
  • Мнения: 256
моето коремче се прибра на 1вия м нямам проблем с това линийката си стои още Simple Smile

# 23

Общи условия

Активация на акаунт