за пишката

  • 18 929
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 564
Аз съм от отговорите дето не искаш да прочетеш Peace

Сега сериозно: последните години вече се приема, че забелването не е подходяща манипулация: щом природата го е измислила- има защо. Възможо е да наскачат майки, но това не са мои думи - цитирам педиатърката.
Пожелавам ви бързо да се оправи подутото и да няма проблеми! И може би е по-добре да не се пипа таз деликатна зона Peace
smile3501

# 16
  • София
  • Мнения: 3 679
Според мен щом има възпаление е най-добре да го види специалист
ще се въздържа от коментари относно забелването ,което си направила
Успех Hug

# 17
  • Мнения: 656
Според мен щом има възпаление е най-добре да го види специалист
...

Подкрепям. Каквото и да си говорим тук, нищо не може да се сравни с един "поглед" от специалист. В случая това са уролозите, за предпочитане - детски (дори и да ги няма в класификатора на специалности за България)

# 18
# 19
  • Мнения: 270
Аз заведох Вики на уролог в 6 месец и той му я забели.Каза ми да я забелвам всяка вечер при къпането и след 6 месеца пак да го заведа.

# 20
  • Мнения: 1 878
Моето мнение е че тази процедура е редно да бъде извършена още когато момчето е съвсем малко, за да няма спомени и да не се получават усложнения. Всички мъже които познавам с огорчение си спомнят или операциите, които са им били направени в по- късна възраст, или по време на съзряването им в пуберитета, проблемите и болката която са изпитвали по време на ерекция или при мастурбиране  Blush Имам познат, чиито член до тридесетата му година оставаше скрит в кожичката дори при ерекция, и го болеше от опъването  Sick Оперира се, но ако някой беше казал на майка му какво и как да прави нямаше толкова години да страда  ooooh!
Вярно е че всеки сам решава как да постъпи със собственото си дете, но аз съм категорична че ние взехме най- правилното решение за нашият малък мъж  Hug

  Joy За момента на маструбиране и др. работи  имаме време, чак пък от първия месец да се замислят майките  Crazy

Всъшност запънах се като теле на мост   Mr. Green защото имам двустранен опит - забелване с баткото и нищо подобно с бебето (пардон вече малкия мъж  Blush) и след като изчетох цитирания вече доктор (на когото едно огромно Благодаря  Hug) си изядох главата за опитите които позволих да се правят с първородния ми син, поради липсата на достатъчно инфо, последвалите негативни емоции и оставете мене ами детето  ooooh!. Вече е  на 5 годинки и аз/таткото всяка божа вечер "опъваме"  #Cussing out пишката, за да не залепне отново - защо, защото е била насилствено забелена ненужно и не когато му е било времето - рано, прекалено рано  #Cussing out . Пишката се оставя до 5тата годинка, а след това се консултира с хирург/уролог, който казва - да необходимо е или не не е необходимо. 98-99  бяха процентите на момчетата които нямат проблеми, при едва 1 до 2 процента от мъжете се налага по медицински показатели насилствено забелване - в Б-я всяко второ момче е изтърпяло тази манипулация  Sick и не се лъжете, че децата ви са малки и не помнят болката - уви всичко се запечатва още от утробата и определя развитието ни като индивиди  Peace

Не искам децата ви да страдат ненужно
  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт