Паническо разстройство - Тема 61

  • 19 040
  • 758
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 109
Понякога ще те боли ужасно. Ще търсиш отговорите с години и ще съсипваш дните си с въпроси, ще се опитваш да откриеш в себе си проблема. Ще мислиш, че ти има нещо, че цялата вина е само твоя, че хората са си съвсем наред.

Ще разбереш: да си различна в масата от тихи сенки носи много скръб. Да се опитваш да говориш истини е твърде неудобно, да вярваш в хората с мънички души е бавна смърт.

Ще разбереш, че много са избрали да съществуват в премълчаното удобно, защото там се оцелява лесно и пътят им нагоре е постлан със кадифе.

Понякога ще им завиждаш за съдбата, защото сгушени в своя страх, те никога не са изправяли главите си, за да посрещат челно всеки сблъсък.

Ще криеш сълзите си след поредното предателство, ще се затваряш в себе си, за да не види никой колко те боли, а после пак ще се изправяш и ще тръгваш отначало. Защото нямаш избор, както имат другите, които преминават леко през живота си.

Ще водиш своите битки дълго, понякога ще се изгубваш и без надежда след поредното падение ще питаш “Докога?”, но тайничко ще знаеш, че ти си силна не до утре или до следващия час или година, а за цял един живот.

И щом веднъж го разбереш ще носиш кръста си по-леко, ще свикнеш с одумването и със злобата на слабите, с лицемерието и фалша им, ще можеш даже да приемаш факта, че винаги ще си сама в битките.

Тогава чак ще можеш да разбиваш с лекота стените, препречващи се винаги пред теб. Тогава ще повярваш в себе си най-после, ще спреш да се виниш за толкова неща и ще приемеш силата си за съдба.

# 721
  • Мнения: 844
Някой пил ли е Атаракс и как се е чувствал вследствие на приема?

# 722
  • Мнения: 252
От него се спи добре. Леко лекарство, не води до пристрастяване. Добър вариант според мен.

# 723
  • Мнения: 844
А странични ефекти като напълняване има ли? От една седмица го пия и сякаш усещам повишен апетит.

# 724
  • Мнения: 157
Вечерната иглика постоянно ли се пие?! Или в само по време на цикъл?
Постоянно се пие, но после се прави почивка по 1 месец

# 725
  • Мнения: 252
Мнение за неуролакс. Дали ще свърши работа за това подскачане?

# 726
  • Мнения: 348
Мнение за неуролакс. Дали ще свърши работа за това подскачане?
Неуролакс приятно успокоява от прием на първото хапче, отпуска и т.н. Сега на мъжа ми го изписаха за невродермит. Има сербеж по тялото на нервна основа. Пие го и му харесва, няма странични действия.

# 727
  • Мнения: 48
Мнение за неуролакс. Дали ще свърши работа за това подскачане?

И аз го пия вечер за сън, успокоява!
Или поне добре си спя с него. Имам изписан и Ремирта, но не съм го започвала още

# 728
  • Мнения: 348
Искам да питам, как действа Римитра на паническите атаки, успокоява ли? И на мен ми изписваха някога, но така и не я започнах.

# 729
  • Мнения: 48
Искам да питам, как действа Римитра на паническите атаки, успокоява ли? И на мен ми изписваха някога, но така и не я започнах.

Ми за панически атаки незнам, защото аз за ПА пия Золофт, а Ремирта ми е изписан за вечер за сън и да имам апетит. До колкото знам е по лек и приятен АД.

# 730
  • Швейцария
  • Мнения: 1 902
Ремирта се дава за сън, значи отпуска мускулите и успокоява.

# 731
  • Мнения: 533
А странични ефекти като напълняване има ли? От една седмица го пия и сякаш усещам повишен апетит.
Aз го пих цяла година. Напълнява се. Качих 8 кг. Спрях го постепенно по схема. Сега съм с 2 кг надолу. Сякаш бях подпухнала, а сега тази подпухналост я нямам.
Tatyana Ремиртата я пих месец, отваря апетит и се качват кг. Изпитано.

# 732
  • Мнения: 844
Оо, значи спирам да го пия. По-добре с тревожност, отколкото дебела, та напълно да се депресирам.
 Нищо няма да пия, то май от всички подобни хапчета се дебеелее.

# 733
  • Мнения: 533
Kalina , какво да ти кажа. Аз всъщност не знаех, че е заради него. Тези 8 кг. не са само от него. От Ремирта качих малко, а след като я спрях пак си качвах. Мислех, че е от Серопрама, който пия и до днес. Обаче бях прочела някъде за напълняването от Атаракса. Пси ми беше казала отдавна да го спра, но аз си продължавах всяка вечер преди лягане да си го пия. Та след прочетеното го спрях и то бавно. Факт е, че наистина всякаш не съм така подута, особено в корема. По принцип от всички противоалергични се пълнее, а Атаракса е такъв препарат. Едва ли ще ти въздейства напълняващо, ако го пиеш само в определени ситуации, а не като мен всеки ден.
 Аз след натоварени 3 дни, тичане по задачи, празници вчера отново се скофтих. Реване, буца, тревога иии вечерта тъкмо заспивам и получих пак стряскане от сърцето. Тъкмо се унеса и отново подксачам цялата. Сложи един валидол под езика и зачаках да се отпусна. Жестоко е това безсъние... Не мога и немога да се балансирам от месец насам, след разболяването ми. Започвам да се отчайвам. Моята пси е чак края на юни на работа, счупила си нещо и е в болничен. Страх ме е да отида при друг пси и ще си кретам така. Най-много да си увелича от 1/2 на 1 Серопрама...Тя ме отряза по телефона и изобщо не даде шанс да ѝ обясня коя съм и защо се обаждам.

# 734
  • Мнения: 252
Лиана това подскачане след разболяването ти ли се появи. Опитвам се да разбера от какво се влияе. При мене от Деанксит стана още по зле. Едни работи преди действаха сега не. Валидола също никакъв ефект. Какво е това чудо вече ще откача. Аз нямам нищо друго освен подскачане и адско недоспиване от него. Ти пиеш някакъв антидепресант, той явно не помага за него? Чудя се дали е от нерви или от хормони които влияят на нервите.

Общи условия

Активация на акаунт