Къпат ли мъжете ви бебетата?

  • 3 118
  • 136
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 867
Даааа, къпе я. Отначало започна да ми дотежава и да ме болят китките и той взе да я къпе.После май му хареса и аз сега не мога да се доредя.Понякога я изкъпвам аз няколко дена, защото ми е много приятно и се шляпаме по половин час Grinning

# 16
  • Мнения: 1 341
Заедно я къпем малката.

# 17
  • Мнения: 1 029
Още от началото си я къпем заедно, като той взима доста дейно участие  Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 6 011
Ние го къпем винаги заедно,досега не го е къпал сам-явно му е крайно време да започне!Бебето ни е ана 3 месеца.

# 19
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Къпането на малкия вкъщи е задължение на таткото;
аз не го къпя;
случвало се само няколко пъти аз да го къпя, когато таткото е закъснявал от работа;

# 20
  • Мнения: 4 621
Не, не я е къпал сам. В началото докато беше малка ми помагаше, от известно време я къпя аз под душа Hug

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
2мата си я къпем. Той я държи и съпунисва тялото, а аз съпунисвам главичката и изполивам  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 266
Естествено, той чудесно може да ме замести в абсолютно всичко  Peace Вече не се кърмим, така че нямам грижи да ги оставям двамата сами  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 999
Таткото на Мими е оставил всичко на мама, освен игрите. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 663
Само той къпе детето, аз съм го правила няколко пъти до сега, когато не е бил вкъщи и когато бяхме на почивка сами

# 25
  • Мнения: 1 877
Само таткото ги къпе,аз Дарко съм го къпала веднъж

# 26
  • Мнения: 270
Ние къпем заедно с таткото от изписването. Единият държи беба, другият сапунисва и полива Mr. Green

# 27
  • Мнения: 670
Само таткото къпе.

# 28
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
отначало участвахме двамата, но сега аз я слагам в коритото да си играе и след това идва тати да си я къпе, от раждането я къпем във ваната и аз не мога да седя наведена, заради проблеми с гърба, та тати си я сапунисва, облива и т.н

# 29
  • Русе
  • Мнения: 2 354
още не може да се престраши Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт