Парфюмни размисли и страсти - 289 тема

  • 51 877
  • 767
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 17 881
Пробвах Ириса на Ланком Ла Ви. Дез добре го е описала,точно като пластилин. Усеща се мазничко, допада ми, но не като за покупка. И трайността дори на моята суха кожа е наистина 12ч, като на дванадесетия вече си мирише на Ла Ви.

Благодаря много за споделеното. Но наистина ли искате да кажете, че парфюма мирише на пластилин?
Ами, ирисът в този парфюм не е ефирен и прозрачен до леко пудрен определено. Доста натягаща, леко мазна миризма като цяло. Но в хубавия смисъл. Просто парфюмът си остава много сладък и затова не ми хареса достатъчно. Ако беше само ирис в този си вид, щях да го взема.

# 76
  • София
  • Мнения: 4 729
https://www.fragrantica.com/perfume/Xerjoff/Gran-Ballo-26708.html
Става ли за покупка на сляпо ?
Гарденията усеща ли се достатъчно ?

# 77
  • София
  • Мнения: 17 881
Може ли няколко думи за този тамян, ако някой го познава? Много ли мъжкарее, простее ли, има ли подложка от нещо, което да не го прави като тамян за кадене на къщата?

# 78
  • Мнения: 1 096
Благодаря ,за новата тема Денси. И аз,като дамата  в по горен коментар,още ползвам :Intense cafe  ,Oudmazing- Montale,JPG La belle,La nuit Tresor..
За по-топло време съм си оставила Mancera Jardin Exlusif- пръснах няколко пъти в по-студено време,не го усещах хич... А очаквах бомба 😁. Но  повредата е в моите сетива.
И Devotion D&G❤
Тествах Arabians Tonka- мале влобих се 😁.За съжаление,не даваха на кожа,само на блотер,но ми хареса.Искам го,но ще е за зимата.

И Mancera Velvet Vanilla -не знам ,дали ще е за пролет,но е мн хубав.Ти ми го препоръча.. 😁❤.

# 79
  • Мнения: 31 353
А става за пролетта, става.
Честита първа пролет!
Бъдете здрави, весели и с много пари за каквото ви душа иска!

# 80
  • Мнения: 5 325
Честита първа пролет!
SOTD: Amouage Honour, ухае точно на букет пролетни цветя.

# 81
  • Мнения: 1 096
А става за пролетта, става.
Честита първа пролет!
Бъдете здрави, весели и с много пари за каквото ви душа иска!

Оо ,щом става ,мой е.😂😁❤ .И Tonka Cola-много ми хареса-хем съм със синуит ,направо ме удари колата 😂.Честита и  на вас,дами! Бъдете здрави вие и семействата ви  Simple Smile

# 82
  • Мнения: 31 353
Mancera Velvet Vanilla е много сладък, дъвков аромат. Розов и силен, като голям балон от току що раздъвкана дъвка.

# 83
  • Мнения: 1 096
Mancera Velvet Vanilla е много сладък, дъвков аромат. Розов и силен, като голям балон от току що раздъвкана дъвка.

Така го усетих и аз. Въпреки,че ми е дефектно обонянието. Общо взето,тези които ти ми беше описала и препоръчала,така ги усетих. За това и купувам на сляпо. Много е гадно,човек да не може да се наслади на парфюма. Понякога питам дали са за пролет-лято,защото по ефирните,така да кажа,не ги усещам въобще. Както и Жарда Екслузиф,но скоро приятлека ми,каза,че го усеща на мен.А аз се притесних,да не е мега реформулиран и да са го окепазили. 😂С магнитна капчка е ,за разлика от Rosses Vanilla- .А Devotion,ми стана голяма любов 🫶🏽.Малката ми племеница,го нападна 😁.Благодаря 💐

# 84
  • Мнения: 1 635
Минавайки през Дъглас тествах новия Narciso и не ме грабна особено.
С парфюмите от серията Miss dior не съм запозната освен с Blooming bouquet. Иии реших да пръсна от Miss dior eau de parfum и Miss dior parfum и се влюбих 😍 в кой от двата обаче не знам 🙈 имам съмнения от пирамидата, че е в Eau de parfum,  много нежен и женствен. Ще се ходи пак определено.
Нямаше тестер на новото Chloe и бях разочарована, много исках да го тествам 😟

# 85
  • Мнения: 5 325
Отбивам се да се похваля. От размяна получих количество от Serge Lutens Feminite du Bois и в момента му се радвам. Сини сливи и подправки, какво повече да искам? Определено имах нужда от положителна емоция след 2-3 дни на лични неприятности. Благодарна съм за тази радост.

# 86
  • Мнения: 3 744
Вчера се парфюмирах с новия KENZO Flower Ikebana Mimosa
Класически цветен парфюм.
Харесва ми, искаше ми се прекрасното жълто цветенце да се усеща по-дълго.
Подариха ми мостра в Дъглас и ще го пробвам тия дни както трябва. Мислех да си взема Eau Rose edt Diptique, но май клоня повече за новото Кензо

Някой пробвал ли го е?

# 87
  • Мнения: 5 325
Аз днес нося La Panthere Parfum, от който също получих количество при размяна. Ухае луксозно и ме кара да се чувствам по-уверена в себе си. От друга страна, не е парфюм, който бих носила често. Намирам го за секси по дързък и даже леко агресивен начин, което се различава от моята същност.

# 88
  • Мнения: 31
Довърших една мостра на Carnal flower. Около мен ухае на луксозен магазин за цветя и пролет.

# 89
  • Мнения: 3 744
Carnal Flower e любимия ми парфюм Green Heart

Общи условия

Активация на акаунт