Отговори
# 75
  • Мнения: 9 990
накрая ще се окаже, че е някой колега..До сега такива зверства са ставаи само между близки битово хора. Самата употреба на нож е битово уръжие- знам ли. newsm78

Ми има си органи-работят, разследват хората 10 часа-чудеса не стават за 10 часа, че така да крещят, че ги лъжели....Крещят и недоволстват, че най-вероятно ще изкарат някой наркоман виновен...Ми ако е така наистина?
Това е-драми стават......
Ето-разрешиха им митинг-да си митингуват, да си протестират, каква е тази блокада?
Онази сутрин пък съобщиха за убито новородено, но на никой не му се накриви шапката от това, нали? Tired
Те самите не са наясно, не занят, не спазват никакви правила...нищичко не знаят, даже не си знаят предтсавителите си в Парламента......обаче крещят и се нахъсват и се саморазправят, това е!

# 76
  • Мнения: 4 806
Съобщиха, че линейките изобщо не могат да стигат навреме - блокирам е центърът. Не дай Боже, някой да пострада от това, че линейката е закъсняла. Е бива ли да им се молят, поне линейките да биват пускани. Потресена съм.

Мисля си за медицинските работници, които имат по 17ст на час добавка за нощен труд.
Мисля си за медицинските сестри, които преди точно 8 години са били задържани.
Мисля си за пожарникарите, които рискуват живота и здравето си (нали си спомняте, че в Бургас преди дни няколко от тях пострадаха).

# 77
  • Мнения: 9 990
Аз се питам нас кой ни защитава пък от тях.....И на бой налитат, саморазправа, нагли и крадливи повечето, все мрънкат за лизинга им...гонят от колите....незнам, незнам....тълпа една неуправляема са те, това е... Tired
Аз бих се вдигнала на митинг за ограничаване колите в града и за сериозни психотестове на всички шофьори, провеждани на 3 месеца, не еднократно...

Същата нощ бе убит и човек от шофьор в локалното на Цариградско....

Защо никой не запротестира за ограничаването на скоростта с яки глоби-защото най-потърпевши ще са таксиджиите, те най-много допринасят за това...

# 78
  • Мнения: 143
протестите са хубаво нещо и полезно, за държавата, но се знае от преди това, че няма да има транспорт и хората си правят сметката /за французите и техните стачки, а и другите/
а това тук е простотия. чиста. ако са имали някакви претенции към съдебната система и правителството да са гласували на изборите като начало.
кой ще е виновен сега за сигурно хилядите проблеми, засдръствания и пази боже катастрофи по натовареното околовръстно и другите софийски улици?

# 79
  • Мнения: 3 091
Жалко за човека.

Сигурно помните предишното таксиджийско блокиране на града - заради убийството на момченцето. И какво? оказа се, че майка му го е убила.
Категорично НЕ подкрепям този протест. Имах възможност да премина през целия център, да ги разгледам, да видя поведението им. Имаше агресивни, арогантни мъже, които се чудеха как да се скарат с някой минувач. Крещяха на шофьорите на маршрутки. Отвратително.

Искат сигурност. И аз също - особено когато се возя с такси, ама не блокирам града.
Искам да ми развалят едрите пари без псувни и мрънкане. Искам да ме закарат там, където желая. Искам да познават града. Да не ме мамят в километрите. да не ми пушат вътре. да не ми мирише. да се возя в чисти коли с възпитани шофьори. Къде да протестирам и как?
Простете, но съм вбесена, защото на някои лумпени днес не им се работи и са сложили катинар на града. това, че още не са се махнали, за мен е истинско потвърждение, че липсва държавност!
и така...

# 80
  • София
  • Мнения: 4 423
Да..., гледаме телевизия цяла сутрин и слушаме радио с мъжът ми - това което правят е глупаво, много тъпо....нищо организирано, хаотични искания...и наистина 90% от тях са прости хора, дошли от дълбоката провинция, с нисък ценз, ужасно отношение и нечистоплътна визия, гадното е, че заради тези всичките, после ще страдат свестните и интилигентни момчета, както стана и преди - полицията ги съсипа от проверки, актове за щяло и нещяло, направо ме е срам заради тях Twisted Evil
Не подкрепяме исканията им, поставени по този начин и в този момен, както и, че някои от тях са безумни.
По повод коланите - 2002 година излезе наредба, в която ясно се казва, че се освобождават от слагането на такива и това е много правилно, защото иначе няма да могат са се измъкнат в опасна ситуация. Но, както се вижда и чува, много от тях не знаят дори и това, как да знаят, като едно удостоверение за таксиметров превоз струва 200лв на черно -  идваш от майната си, продаваш една крава, плащаш си доумента, излизаш на улицата и караш - гадост!!!!!
Ужасно е, още повече когато съм пряко засегната от тези селяндури!!!

# 81
  • Мнения: 9 990
НеСпаске......и аз това си мрънкам, ама не само мрънкам, ми и жалби съм писала нееднократно-ма моите права ги нЕма никви...
Първо да стегнат редиците в гилдията, какво е това нещо-ще налагат някаква криворазбрана съпричастност...... Whistling
Буболина-за това трябва да се захванат наистина вече с тях, ама по друг начин, те с перце ги галят.Трябваше да ги разпръснат и да им стегнат редиците......ей за това бих отишла аз да протестирам, ама.....

# 82
  • Мнения: 1 426
мани-мани много са прости. жалко че убийство на човек извади простотията на показ

# 83
  • Мнения: 3 423
За демонстрациите не се ли изисква
специална заявка и разрешение от
общинската управа?!?!?! Как така
са се събрали толкова коли и са задръстили
центъра? Има ли полиция в този град
и защо дреме? Нищо не оправдава
произвола на бакшишите, нищо.

Иначе жалко за човека и за семейството му.

Ниара, в Германия няма решетки.
И коланите са задължителни за всички.

# 84
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Искам да ми развалят едрите пари без псувни и мрънкане. Искам да ме закарат там, където желая. Искам да познават града. Да не ме мамят в километрите. да не ми пушат вътре. да не ми мирише. да се возя в чисти коли с възпитани шофьори. Къде да протестирам и как?

Малко се оливаш с тия искания, госпожо Ламя.
Все пак и те са хора.
Имат право да пушат, да пият, да НЕ познават града, да си имат апаратче за навъртане на сметката, да миришат на кочове, да спират като араби в пустиня, да НЕ позлват мигачи, да нямат багажник защото са на газ и да крещят когато майка с количка ги е повикала...въобще...хората си имат права.

Аз предлагам да блокираме бензиностанциите в цялата страна и това да е протеста ни срещу безчинството на таксиметровите шофьори.  Mr. Green

(това последното е шега)

Буболина...права си.
Попадала съм на много светсни таксиметрови шофьори, но те просто се губят в тълпата описана така добре от теб.
Жалко.

Последна редакция: пт, 09 фев 2007, 12:56 от Reza

# 85
  • София
  • Мнения: 1 949
А сега и протеста за медицинските сестри ще отиде в девета глуха...

# 86
  • Мнения: 5 370
А сега и протеста за медицинските сестри ще отиде в девета глуха...
Което ме навежда на друга мисъл-АМИ АКО ТОВА Е ЕДНА ОГРОМНА, НАРОчНА  ПОСТАНОВКА???
Изключвате ли на практика и такъв сценарий, колкото и нереално да звучи? ooooh!

# 87
  • Мнения: 3 423
А сега и протеста за медицинските сестри ще отиде в девета глуха...

От което все някой ще извлече ползи.
Кажете сега, не пасват ли нещата.
И че филмът wag the dog не е истина.

# 88
  • Мнения: 9 990
Ще бъде 1000% показателно за употребена тълпа.....колкото и да се дърпаха още при първата им употреба и продължават да отричат-за мен е показателно...

# 89
  • Мнения: 5 370
А сега и протеста за медицинските сестри ще отиде в девета глуха...

От което все някой ще извлече ползи.
Кажете сега, не пасват ли нещата.
И че филмът wag the dog не е истина.
с тебе мислим еднакво, и продължавам да се убеждавам в това.

Общи условия

Активация на акаунт