Манипулативни ли сте?

  • 1 890
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 877
А да си манипулативен не означава ли да си правиш планове за някой друг, без последния да знае за тях, и съответно създаваш условия ТВОИТЕ планове за него да се реализират, без значение какво печелиш от това - най-малкото контрол?  newsm78
По-скоро да накараш другия да повярва, че твоето желание е негово желание  Simple Smile
Да, манипулативна съм.
Да, това е определението. Не го мога.
Обикновено си казвам какво искам в прав текст. Не обичам да "подработвам" някого, струва ми се неуважително и спрямо него, и спрямо самата мен. Все пак за какво са ми глупаци  Mr. Green

Последна редакция: пт, 09 фев 2007, 10:26 от Aнда

# 16
  • Мнения: 4 076
Мога да съм, когато се наложи. Но го правя рядко.

# 17
  • Мнения: 495
Не обичам да "подработвам" някого, струва ми се неуважително и спрямо него, и спрямо самата мен.
а ако няма друг начин и желанието ти, изречено, би могло да бъде възприето грешно от отсрещния?

# 18
  • Мнения: 3 423
Трябва да съм такава.

# 19
  • Мнения: 5 877
Не обичам да "подработвам" някого, струва ми се неуважително и спрямо него, и спрямо самата мен.
а ако няма друг начин и желанието ти, изречено, би могло да бъде възприето грешно от отсрещния?
Ами нося си последствията. Но ми се струва, че при неизречените желания все пак шансът за грешно възприемане е по-голям. Както беше във вица "то са едни съмнения, едни догадки"...
Пък и смятам, че съм по-убедителна в открит спор.

# 20
  • Мнения: 765
 Съзнателно и целенасочено не . Абсолютно безидеен манипулатор съм . Случва ми се да се замисля след време над дадена ситуация и да разбера , че аз съм я тласкала в някаква посока , без да осъзнавам . Абсолютна тъпотия - несъзнателна манипулаторка . С повече мисъл и владеене се случват нещата . Тънък занаят е това .

# 21
  • Sf
  • Мнения: 808
Мога да съм, когато се наложи. Но го правя рядко.

И аз така Simple Smile Определени ситуации и настроения налагат да съм манипулативна Simple Smile И интересното и трудното е, че трябва да накараш човека отсреща да си мисли, че всъщност идеята е била негова Simple Smile

В личните взаимоотношения не съм манипулативна, по-скоро в работата Simple Smile`

# 22
  • Мнения: 4 733
Мога да бъда, не се гордея с това. Понякога " нещата ", които така или иначе ще се случат просто изпреварват времето с малка помощ от своя страна.

# 23
  • Мнения: 183
Само понякога. Отвътре ми идва, но в определени случаи.
и аз съм така

# 24
  • Мнения: 4 473
Случва се да съм такава. Не, че е за гордост, разбира се. Обстоятелствата са го налагали, не е било породено единствено от егоистични подбуди.

# 25
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Не, хич не ме бива в тази област Confused.

# 26
  • Мнения: 677
Манипулативен е второто ми име  Mr. Green

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ти не се броиш. При теб е професионално изкривяване Mr. Green

# 28
  • Мнения: 5 622
А много е важно и дали отсрещният се поддава на манипулация  Wink

А дали аз владея манипулацията- не, не я владея, а и не смятам, че това е някакво положително качество  Peace

# 29
  • Мнения: 3 447
И интересното и трудното е, че трябва да накараш човека отсреща да си мисли, че всъщност идеята е била негова Simple Smile

Че да остане и доволен после  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт