как се маха магия??

  • 27 870
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 818
Магията се прави от Ходжа!Не от свещенник и логично е ходжа  да я развали...И аз знам,че се хвърля в течаща вода,не се пали в никакъв случай.Това не пречи да идеш на църква разбира се.Не мисли за това,не се самонавивай!

Това разни врачки ли са ти го казвали?!?!
За всеки вярващ християнин, заниманията с магии и врачове са грях. Ако някой се страхува от магии, ходи точно в църква. Има си и специални молитви за това. От разни объркани и лековерни хора /да не казвам точната дума, която ми се върти/ печелят разни ходжи и врачове...  #Cussing out
Аз съм далече от тези неща,вече дълго време.Виждам,че за 2ри път ми правиш контра на мнение...Можеш да вземеш инфо по въпроса от интернет и да видиш,от къде произлиза магията. Има и други начини за премахване на НЕГАТИВНА ЕНЕРГИЯ- рейки,радиестезия и др..които съвсем не са ми казани от местната врачка..(макар,че тук няма такава).Както и да е...мислълта ми беше,че който прави магията,знае как да я развали...Но може и други начини да има,щом казваш,че в църква се разваля сигурно си имала лош опит от магия...

# 31
  • Мнения: X
Благодаря, каквото ме е интересувало, съм прочела. Просто е смешно млад и образован човек да се занимава с магии и ходжи.

# 32
  • Мнения: 818
Нали не мислиш,че съм взела парцалена кукла и я боцкам с иглички,докато чета тук???? Joy

# 33
  • Мнения: X
Нали не мислиш,че съм взела парцалена кукла и я боцкам с иглички,докато чета тук???? Joy

Ти пък, контактът с ходжа е доста по-изискано занимание.  Joy

# 34
  • Мнения: 364
Това за ходжата направо ме разби!!! Мислете би хора преди да пишете дивотии! Според вас този, който прави зло, после прави добро така ли?! Нещо не ви схванах мисълта! Единствено любовта побеждава злото, защото Бог е любов. С врачките и ходжите само се затъва още по-дълбоко! Магии се развалят от православен свещенник, който прави водосвет и маслосвет, четат се Св. Киприянови и Св. Василиеви молитви, свещенника ви помазва. Има още подробности, но който го интересува да попита в близкия храм. Не искам да навлизам в подробности. Само силна вяра и напътствието на свещенник може да помогнат. Виждала съм резултатите. Извинете за резкия тон ама много се ядосвам като чуя млади хора да залитат по окултизма или както там се нарича.

# 35
  • Мнения: 10 758
Hug Благодаря на всички за отговорите-чак днес успях да ги изчета.Най-вероятно така ще направя-ще го хвърля в течаща вода и няма да го мисля толкова.
Пък ако измисля нещо друго-пак ще пиша  Rolling Eyes
Ла Бомбеееее....звучиш ми подозрително близко като име с една мацка  Цомба Гърдева  Hug Hug
Хихихи Mr. Green
Нещо ми се изгуби напоследък и ми липсваш CryОбичам те Heart Eyes

Не "Най-вероятно така ще направя", а "така ще направя".Защото ако е първото, ще продължиш да го мислиш.

# 36
  • Мнения: 125
АЗ НА МАГИИ НЕ ВЯРВАМ-ЩЕ ГО ИЗХВЪРЛЯ В КОФА ЗА БОКЛУК И ЗАБРАВЯМ.

# 37
  • Мнения: 577
и според мен трябва да го изхвьрлиш и да забравиш.а ако нямаш време да ходиш да ти четат молитва,за да си по спокоина мини  през някоя цьрква и си вземи малко светена вода напрьскаи с нея и ...готово  Peace
  bouquet

# 38
# 39
аз преди много години бях намерила на гардероба в спанята ни носна кърпа с възли,след консултация с една гледачка я изхвълих в дунава и до днес нищо семейно не ни се е случило.условието беше да не се пипа с гола ръка и да се хвърли в течаща вода.

# 40
  • Мнения: 250
Иди на църква и помоли попа да ти помогне , чрез четене на Киприяновата молитва.Тя се чете в четвъртък, така няколко седмици подред. Междувременно ще е добре да прикадиш помещението и да напръскаш със светена вода.Запали свеш в църквата и не забравяй да извикаш поп да го освети когато е завършено помещението. Това, че не виждаме някои неща не означава ,че трябва да ги отхвърляме. Човек не бива да забравя, че около нас съществуват няща които нямат обяснения, но въпреки това са налище.Успех ти желая.

# 41
  • Мнения: 2 759
           A колко излиза в лева едно разваляне на магия от православен поп? Ако може някой да напише точните процедури със съответните цени, мерси предварително   bouquet!

# 42
  • Мнения: 364
Прави се водосвет и маслосвет. Четат се Св. Киприянови и Св. Василиеви молитви. Аз лично носих по едина нова тениска, с която се спи после, брашно - с него се готвят няколко постни ястия след това; и олио за помазване - което остане - също е за готвене. Взема се светена вода от водосвета и се ръси в къщи /по-добре е свещенника, но ако няма как и ти можеш - той ще ти обясни как/ Преди всичко това свещенника ще каже колко да постите /обикновенно 2-3 дни/ той ще прецени. Всичко, за което споменах ще те обясни свещенника. Важно е обаче да попаднеш на добър свещенник, с опит. Относно цените - сложен въпрос. Св. Синод е предоставил ценоразпис, но.... доколко се спазва.....доста относително. Във всеки храм трябва да има разлепен такъв. Пращам ти на лична такъв. На места вземат дооооста повече. Прецени  си!

# 43
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Поповете не развалят "магии" !

# 44
  • Мнения: 1 849
Поповете не развалят "магии" !

Pisano e v Bibliata "Vseki koito viarva v Negovoto ime (na Hristos)" Hristos edinstven pobedi diavola na krasta!!!

Общи условия

Активация на акаунт