Бургаско родилно отделение - ПЕТИЦИЯ ЗА ПО-ДОБРО!

  • 64 343
  • 593
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14
Родих там през юли миналата година и беше отвратително. smile3514
Има ОГРОМНА НАЛЕЖАЩА НУЖДАот по-добри условия.
Никой не заслужава да ражда детето си при такива условия.
Ако за второто ми дете нама подобрения ще отида да раждам в друг град.

# 16
  • Мнения: 152
Гласувах и се надявам тази петиция да стигне до онези, които могат да направят нещо по въпроса. Крайно време е да се разкрие нечовешкото и престъпно отношение на лекарите в Бургас, да се даде гласност на този абсурд!!!

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 891
Един глас в повече от мен

# 18
  • Мнения: 189
От Монтана съм, но се подписах.Подкрепям ви, дано има успех вашето начинание.

# 19
  • Мнения: 201
Записах своя глас!
Родих преди 3 месеца там и условията са меко казано ужасни!
Дано се постигне успех с петицията и бъдещите майки да раждат в по-добри условия. Все пак това е най-значимия момент в живота на човек-да дадеш живот!

# 20
  • Мнения: 54
Подкрепям петицията с две ръце!
Дано има успех!!!

# 21
  • Мнения: 356
Cweti Да, наистина сме пропуснали хигиената. Съжалявам за това! А за условията то става ясно от изброените точки. Хиляда пъти помолих, който каквото има да каже да го каже, за да стане петицията по-добра, но смятам че ако някой направи нещо, то няма да е само по една от точките. Да се надяваме. Именно за това и вашите мнения са важни като се подписвате в петицията - нека всеки си излее мъката

# 22
  • Мнения: 4 546
аз не получавам обратен мейл  newsm78

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И аз ударих едно рамо .  Peace

# 24
  • Мнения: 252
И аз се подписах-не съм раждала там, но аз самата съм родена в тази болница. Преди 31 години, условията там са били май по-добри от сегашните Simple Smile

# 25
Подкрепям! Аз трябва да раждам на 23 март но се отказах категорично да е Б-с това е е един от най-щастливите моменти в живота на един човек, който може и да не се повтори за някои майки, не искам да ми остане вместо прекрасен /кошмарен спомен за този ден заради мизерията, хлебарките,корупцията и отношението на персонала в родилното.Затова ще раждам в Поморие.

# 26
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Бяха ми необходими още 3 месеца, за да се съвзема от шока, който преживях в това АГ отделение - човешко отношение, хигиена и професионализъм там напълно липсват!!!

# 27
  • Мнения: 1 288
и аз не съм от бургас, но като видях в репортажа по тв-то за какво става въпрос, се подписвам с две ръце. успех!

# 28
  • Мнения: 1 813
Чела съм темата за бургаското АГ. Подписах се  Peace

# 29
  • Мнения: 3 695
Подкрепям ! Трябва да се обърне сериозно внимание на всички родилни отделения в цялата страна, за да може майките да отиват да раждат спокойни, а не със страх !!!

Общи условия

Активация на акаунт