15,8 левкоцити !!!

  • 2 959
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 265
Мойто пък СУЕ е 35 пък съм под 50г.  Sunglasses Сега ме притеснихте с тези антибиотици. Доки е чак в понеделник, дали да му дзънкам  Thinking

# 16
  • Мнения: 2 673
 Mr. Greenбременелки стига сте се втелясвали...мойте левкоцити през бременността бяха 23\в края\.а СУЕ-то беше трицифрено #Crazy #Crazy #Crazyоказа се че всичко е наред...нормално е!!!

# 17
  • Мнения: 1 273
Mr. Greenбременелки стига сте се втелясвали...мойте левкоцити през бременността бяха 23\в края\.а СУЕ-то беше трицифрено #Crazy #Crazy #Crazyоказа се че всичко е наред...нормално е!!!
ааааааааааа без таква съвети!
 Ходете на лекар, при всяка може да е различна причината!

# 18
  • Мнения: 19 309
Сега се върнах и от другия лекар. Каза ми, че до 20 при бременните е нормално. Да ви кажа успокоих се, само се надявам да не растат с такава скорост, защото съм съвсем в началото, а за 10 дни ги качих с 6 !

и моите левкоцити бяха 15 миналата седмица.като си погледнах изследванията от стари месеци видях че са се увеличавали системно.и аз ходих при друг лекар за второ мнение и каза,че било нормално.може наистина да си настинала леко.аз съм в 37седмица обаче и ми следят всяка седмица кръвното,албумина и дали качвам много килограми наведнъж,защото в края на бремеността високите левкоцити можело да значат токсикоза на бремеността.
виж следващия месец колко ще ти бъдат.леко бременеене Wink

# 19
  • Мнения: 8 505
Mr. Greenбременелки стига сте се втелясвали...мойте левкоцити през бременността бяха 23\в края\.а СУЕ-то беше трицифрено #Crazy #Crazy #Crazyоказа се че всичко е наред...нормално е!!!
ааааааааааа без таква съвети!
 Ходете на лекар, при всяка може да е различна причината!
  202uu

Общи условия

Активация на акаунт