каква марка обувки за над 6месеца

  • 3 026
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 122
la_chicita_linda ти може и да не си но ортопедите са съгласни, че трябва да ходи босо детето, особено читавите такива и всички извън бг, има страни, вкоитона деца под годинка НЕ продават обувки.....

http://www.bg-mamma.com/site/content/view/918/63/ ето ти и една много, ама много полезна статия.

# 16
  • Мнения: 70
а дали някой знае някаде във Варна да продават обувки на Рихтер  newsm78

Бебешки и детски обувки на РИХТЕР във Варна могат да се намерят в ДЕПО БЕБЕ ЦЕНТЪР,
ул."Бенковски" 64, тел. 052/604 194. По наша информация, обаче моделите от зимната
колекция са се поизчерпали, а лятната предстои да бъде доставена. За допълнителни
въпроси бихте могли да се обърнете към колегите от Варна.
 

# 17
  • Мнения: 3 457
а от Плевен,Ловеч или Троян могат ли да с купят?

# 18
  • Мнения: 70
а от Плевен,Ловеч или Троян могат ли да с купят?

Тъй като марката РИХТЕР е от скоро на българският пазар, на този етап
в цитираните от Вас градове все още нямаме търговски партньори.

# 19
  • Мнения: 110
Къде в София има РИХТЕР, моля ви кажете ми.

# 20
  • Мнения: 3 457
значи остава по интернет евентуално да си ги поръчаме ,а от всичките,които са на сайта ви ли има-интересуваме за момченце най-малък номер?

# 21
  • Мнения: 193
natali_bu виждам, че си от Добрич. Не се ли произвеждаха там някои от колекциите на Primigi.
Ако не се лъжа Рихтер има в магазините на Bebe Nova.
 
 

# 22
  • Мнения: 2 467
вчера ходихме на ортопед и той каза че щом се слага детето в проходилка трябва да е с високи обувки за да могат да придържат не доразвития все още глезен на мъника и с укрепена пета зада не се получи осукване на ходилото.
...а за това че трябва да ходи бос не съм съгласна. newsm78


Добре де, след като е с "недоразвит глезен" значи не е готов за проходилка newsm78  Thinking 
Когато процеса прохождане си става естествено, не ти трябват специални обувки. Проходилките и подобни само водят до проблеми с недоразвитите за такова натоварване крачета.

# 23
  • Добрич
  • Мнения: 207
елен незнам дали произвеждат такива обувки в Добрич поне по магазините няма нищо само евтини боклуци и на колев и ние както други родители ходим да пазарим във Варна голям проблем не е само за обувки като беше бебе даже и храна ходихме да купуваме от там така е с малките градове забутана работа уж Варна е на 40мин път а пък сме години назад #Cussing out

# 24
  • Мнения: 70
Къде в София има РИХТЕР, моля ви кажете ми.

кв. "Павлово",бул."Ал.Пушкин",блок 36,м-н "БЕЙБИ НОВА", тел. 955 56 21
ж.к."Лозенец",ул."Кр.Попов" № 62,м-в "МАКСИ КОЗИ",тел 865 04 87

# 25
  • Мнения: 32
Рихтер са най-добрите.Виждам че си от Поморие. Обувките се предлагат и в Бургас в магазин "ЙОРИ" на ул. "Оборище "95

# 26
  • Мнения: 1 102
А в Пловдив имате ли представител?

# 27
а на каква е разликата при различните ширини на обувките Рихтер?

# 28
  • Мнения: 480
И аз съм за прохождането на босо. Но навън си ползвахме буйки Колев и Колев

# 29
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Колев и Колев или Рихтер! Най-добрите в момента на пазара за тази възраст!

Общи условия

Активация на акаунт