💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 след "Друг човек" и "Ако обичаш силно" /Тема 34/

  • 43 709
  • 736
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 4 817
Мисиии Joy тук сме, но нямаме какво да кажем. Joy

Като гледам новините днес, Ханде по-добре да не ходи в Иран. Animal See No Evil

Линде, на снимката ти снощи от инстаграм феновете се чудят какъв герой ще играе това момченце. Дали ще е Джем като малък или дете на Джем и главната (забравих името). Наистина прилича на Керем като малък , доколкото можем да съдим по няколкото му детски снимки, които се въртят из мрежата.

# 421
  • Мнения: 4 673
Ново от стори на Ханде
 

# 422
  • Мнения: 2 912
От българската преса
В. "Труд"


В Туитър пишат, че към днешна дата се отлага премиерата на филма в Иран. Посещението на Ханде се отлага. ( не знам дали е истина )

# 423
  • Мнения: 1 174
Мисииии Heart
Отличничка в това отношение е Тинчето, винаги на линия! Sunglasses Heart
Аз не знам що за лудост би било премиерата да се състои. Този филм няма късмет и това е, но това е най-малкият проблем в момента там.

Тинче … Ето, че думите на Керем и други българи са ги разтълкували така, както ние. А в отговор Ханде вчера с гордост и обич говореше за героинята, която го свързва с Керем - Еда.

За баланс, че тази година си оплювахме наш Керем и небрежното му облекло…
Боже мой… какво е това?!


Вече на 100% смея да кажа, че не харесвам и не разбирам стила на Ханде в ежедневието!!! Joy

# 424
  • Мнения: 4 817
Коко, и аз се възмутих мислено от сандалките или каквото са там. Grinning

За филма - наистина не му върви, но определено сега не е момент за визити до тази държава.

# 425
  • Мнения: 2 912
Както се и очакваше .. 😉


# 426
  • Мнения: 5 181
Здравейте! Flowers Hibiscus

Миси, тук сме, но като няма новини и е скучно. Satisfied

Ели, сигурно е някоя азиатска мода. Не ги знаеш. Satisfied



Добре, че Гюнфер или който там се е обадил на ливанската медия и е помолил да не пускат тази част, където говори за влюбването на сета. Изобщо не ми се слушат разсъжденията му по тази тема. Само щеше да ме издразни. Satisfied

# 427
  • Мнения: 10 456
Ново от Ханде Wink





# 428
  • Мнения: 2 912
И тези са нови


Лайк от Хакан

# 429
  • Мнения: 2 482
Ханде, Бурак и другият участник ще дарят всички предметни награди, които са спечелили на организация помагаща образованието на деца с нарушения на слуха.

Много е красива, много ми харесва

Любимия ми Бурак пак като сводник се е облякал Grinning


Коко, 3 епизода от сериала вече е снимал, сега почивка и на есен пак. Какви са тези схеми не ми е ясно, те и ДЧ така го започнаха и накрая преснимаха.

Само като видях снимката на Ханде с балетните обувки и ми беше ясна реакцията. JoyJoyJoy
В интерес на иситната се облича абсолютно следвайки последните модни тенденции, което обаче не означава, че е ок. И на мен не ми харесва с чорапи и чехли, чорапи и тези обувки, но факт, че сега това е модата.
Панталоните са модел капри, нещо като 7/8, преди сигурно повече от 20 години пак са били модерни, обувките още зимата ги показваха за пролетния сезон, имитират балетни палци-равни, тъпи отпред, най-често с каишка през стъпалото.

Какво? Керем вече започнаха ли да го спрягат с новата колежка? Grinning

# 430
  • Мнения: 1 174
Благи, и аз се зачудих за Бурак, за миналият проект оправданието ми за предварително заснемане на първите три епизода беше, че все пак играе двама в едно, ама тук вече съм пас… Laughing
Относно Керем и Деврим, мисля, че този път сами си изпросиха приказките със сторито с Керем, кучето на Деврим и закачливият смях на стопанката му Laughing Но не вярвам да има нещо… То с всяка партньорка нещо и накрая - нищо.

# 431
  • Мнения: 2 912
Лайк от Ханде 😎

На мен Хакан започва да ми става все по- симпатичен. Държи се уважително и явно много си я обича. Не я ограничава,  а и дава криле..

Лайк от Бурак

Сладури

# 432
  • София
  • Мнения: 13 708
Е много са грозни. Не да са на мода, не струват.



Започна да ми омръзват тези еднакви селфита на Бамби все пред огледалото. Липсват ми онези естествени пози от миналото. Много позира напоследък.

# 433
  • Мнения: 10 456
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един успешен ден, изпълнен с много усмивки и добро настроение Wink

Gift Heart

Sparkling Heart

# 434
  • Мнения: 1 174
“В ръцете ти е най-добре”… Heart

Общи условия

Активация на акаунт