💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 след "Друг човек" и "Ако обичаш силно" /Тема 34/

  • 43 244
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 10 313
Нова фотосесия на Ханде? Sunglasses
https://twitter.com/vika_victoria_7/status/1783823600199282945

Gift Heart

***
Екипът на MaviMağara напуска Kaş

Скрит текст:




# 692
  • София
  • Мнения: 13 670
Вчера е бил последният снимачен ден в Каш за "Синята пещера". Керем и екипа се прибират вече в Истанбул.
"Сбогом скъпи мой Каш", е написал Керем. 


# 693
  • Мнения: 2 730
Нова снимка от снощи

И един Керем за баланс 😉

# 694
  • София
  • Мнения: 13 670
Възхищавам се на сестри Ерчел. Винаги единни и неразделни. По всички поводи те са заедно. И в добро и в лошо. Независимо, кой е партньора на Ханде, сестра ѝ и зет ѝ веднага го приемат с отворено сърце. Така е било с Мурат Далкълъч, така беше и с Керем. Навсякъде бяха заедно. Така е и сега. Така ѝ трябва да бъде.
Гледам тази снимка и ме гложди едно червейче. Кога най-накрая ще видя нещо подобно при семейсто Сабанджъ. Вече година и половина на нито едно тържество Ханде не беше поканена. Поне до този момент няма нито една снимка, на която да видим приятелката на техният мамин Хакан, седнала на трапезата заедно с цялото семейство. Това ме притеснява, не го крия. Започва дори да ме дразни. Толкова ли не е заслужила някакво внимание и отношение. Съжалявам, че отново повдигам тази тема, но според мен това е разковничето за щастието на Бамби. Защото, ако все пак се стигне до брак, а мама Арзу се държи дистанцирано, то неминуемо ще се отрази на техните отношения. Все се надявам нещата да се променят.


Последна редакция: пт, 26 апр 2024, 20:10 от БлагаВест

# 695
  • Мнения: 10 313
Я виж ти.... интересни неща стават в Мамата днес - "Гузен негонен бяга"... Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:
От Архивите... Stuck Out Tongue Winking Eye Sunglasses




.... едно "Извинявайте" щеше да свърши работа ... Stuck Out Tongue Winking Eye ... все пак доста хора го отнесоха, заради "кефа" на определени хора ...
П.С.
И не сме си близки, че да си пишем на лични Wink

Последна редакция: пт, 26 апр 2024, 19:49 от mi_si

# 696
  • София
  • Мнения: 13 670
Миси, ама това вярно ли е?      

# 697
  • Мнения: 4 783

Grinning

Новата тема е готова и ви чака, разрешено е да се пише за Керем, Ханде и всичките им бивши и настоящи половинки! Дори за Серенай разрешавам, от мен да мине! Joy

Хубава вечер, пчелички, и не се кахърете за глупости! Grinning

# 698
  • Мнения: 2 730
Ама вие сериозно ли за всяко нещо сте искали разрешение .... ехееее 🙄

# 699
  • Мнения: 5 134
Изобщо не съм знаела, че трябва да се иска одобрение, за да се пусне тема. Впоследствие научих. Марги, голямо търпение си имала. Не мога да съм като теб, не ги изтрайвам такива. Animal Hear No Evil



От стори на Ханде



Последна редакция: пт, 26 апр 2024, 20:25 от midnight__sun

# 700
  • Мнения: 10 313
Новобранци ... Stuck Out Tongue Winking Eye
Ама вие сериозно ли за всяко нещо сте искали разрешение .... ехееее 🙄

# 701
  • Мнения: 2 454
Аз вечно съм в насрещното, но това модератор на форума ли ви го е писал? Че разрешава, че позволява, че нещо си? Или редови потребител?! (имена не искам! изобощо!) Просто ми стана интересно от позицията на какъв си позволяваш да държиш такъв тон и да налагаш ограничения. Това, че някой пуска тема не му дава повече права от всеки друг пишещ.

Честно, не ви разбирам. За чий ви е да пишете в такава тема? Отрова. Много по-добре, че сте си направили тази. То пък ако всеки ден някой ми начуква канчето, предпочитам да сменя масата.

Ханде явно е на почивка с приятели, но Хакан дали е с нея?

Гледам снимки на Керем с детенцето и се замислих за сценария. Ако наистина му е дъщеря, а майката е починала, от сега ми става тъжно.
Дори за Серенай разрешавам, от мен да мине! Joy


Начиииии, цитирам те, за да не се отметнеш после! Харесвам я аз Серка много Stuck Out Tongue

# 702
  • Мнения: 5 134
Благи, потребител го е писал. Satisfied

Ханде е с Хакан и голяма група приятели на почивка за уикенда.
Мястото, на което се намират е много красиво.

https://www.instagram.com/kairosfarmhouse/

# 703
  • Мнения: 2 730
Керем с другото Ханде 😎


# 704
  • Мнения: 1 116
Аз май съм ви намекнала, че си харесвам Серка.
Изглежда луда глава и свободна душа. Изглежда щастлива с новата си половинка. Напомням, че с Керем явно са в далечни, но добронамерени отношения, миналата година нали излезе инфо, че я е потърсил и подкрепил в труден момент.
Да си го кажа честно, обичам хора, които обичат кучета. Серка е една от тях. Мислете му Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт