Каните ли гости?

  • 7 066
  • 103
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 329
У нас много обичат да идват хора, при това просто казват ще минем да ви видм , но се застояват до едно време, когато или е за обяд или за вечеря, обичат хората добрата кухня и обилните софри. Не ми тежи в повечето случаи, но вече взе да ми излиза скъпичко, а като се има предвид, че повечето идват с празни ръце. Нас не ни кани никой, почивните дни все обикалят насам -натам, а ние понеже сме в къща и все имаме някаква работа и си стоим повече вкъщи сме на разположение за тях. Ще въведа и аз пропусквателен режим. Дори за лични празници си има една група хора, които малко преди празника започват да звънят и да подпитват кога ще е празненството, а на мен ми писва да празнувам с едни и същи хора, понякога искам да си останем сами или да отидем някъде.

# 31
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
При нас приятелите ни са предимно от студентството - знаем си и кътните зъби. Наясно са, че като поканя гости ще направя всичко по силите си да се почувстват като у дома си - пиене, храна, сладкиши, забавление.... Но знаят и че никой неможе да идва непоканен - просто няма да стане така.

# 32
  • Мнения: 2 159
и аз съм  в същото положение като теб, от както сме в гарсионера нямам желание за гости Sad

# 33
  • Мнения: 1 457
Каниме гости но по- радко ходим. Предпочитам вкъщи да идват, но напоследък нещо не ни остава време. За неканените гости- много се дразня когато се случи. Включително и роднини. Предпочитам да ме предупредят

# 34
  • Мнения: 6 167
оби4ам гости, каним, да
е, не сме авраамов дом... тоест, не много 4есто.
ина4е неканени... ами да, ако изглеждам Що годе добре и е подредено вкъЩи няма проблем, ама в италия това е по4ти изклЮ4ено да се слу4и, 4е визитите стават с няколко седми4но предварително записване. Което, понякога изклЮ4ително много ме дразни.

# 35
  • Мнения: 2 407
Каним, обичам да имам гости.Неканени също нее ме дразнят.Но почти винаги преди да дойдат се обаждат.

# 36
  • Popovo
  • Мнения: 571
Каним да, обичаме гости, но с предварителна уговорка и ние ходим на гости с покана. Никак не ми е приятно обаче да ми се изтърси непоканен гост.

# 37
# 38
  • Мнения: 4 068
Обичам да каня и посрещам гости. Обичам всякакви всъщност-и канени и неканени. Поне два пъти седмично имаме гости и на мен ми е много приятно. Никога жилището не ми е било проблем, за да посрещам гости. Живели сме на общежитие и там пък бяхме непрекъснато с хора около нас. Кой как му замиришеше на вкусно от към нас и идваше да си хапне. Карти играехме до зори и все у нас/семейно живяхме на общежитие ние/. Живяли сме на квартира в таванска стая и пак с удоволствие ни идваха приятелите на гости и аз с удоволствие ги посрещах. Сега сме пак на квартира, но апартамента е малко по-голям та със събирането нямаме проблем. Дори и два залъка да имам в хладилника пак с удоволствие посрещам приятели и близки. Такъв човек съм просто.

# 39
  • Мнения: 12
и аз съм в гарсониера и имам много често гости, но винаги идват с предупреждение или след покана, така съм си ги научила. обикновено си ги каня през деня, защото съпруга ми е на работа а на него естествено му е много досадно да ни слуша женските клюки...
с ядене гощавам само най - близките - брат, майка и т.н. другите на кафе или нещо от тоя сорт...аз мъжа си се чудя как да го храня, камо ли безбройните си гости...
изобщо, като си ги научиш гостите...

# 40
  • Добрич
  • Мнения: 207
по принцип обожавам гости с малки изключения (неприятните ми хора) но май все по рядко имаме гости всичките ми познати или чакат бебе или вече имат дразня се когато дойде някой във времето когато малката спи #2gunfire но иначе посрещам с кеф любими хора откакто се роди малката почти всички се обаждат дали е удобно да дойдат дори по някога ми става криво като си тръгват Sad

# 41
  • Мнения: 1 559
Ние не сме много по каненето на гости вечер,през деня на кафенце ок...Но предпочитаме ако имаме някакав повод да поканим приятели и близки на ресторант. Wink Peace

# 42
  • Мнения: 1 058
Много мразя неканени гости. Откакто се е родило детето каним много рядко.  Да готвя, да чистя и сервирам и дете да гледам няма да стане. Ако иска някой да ни види ще излезнем навън.  Всъщност аз не обичам да ходя и на гости предпочитам навън. Все пак съм постоянно вкъщи и разнообразието никога не би ми дошло в повече.

# 43
  • Монтана
  • Мнения: 499
Вратата ни е винаги отворена и за канени и неканени.Обичаме да сме сред хора без значение в къщи или не.

# 44
  • Мнения: 2 622
Каня гости само по някой повод.Живеем в две стаи,имаме две малки деца,и просто на този етап гостите,особено ако са повече от двама ,ме натоварват и затрудняват.Не стига че цял ден си късам нервите с децата,и вечер вместо да си легна,гости да окумявам!Как не!!!Естествено,има неизбежни ситуации-като РД,ИД,или Нова Година,тогава ако се наложи-посрещам гости с усмивка,но по принцип гостите ме натоварват.
Голяма гадина съм,а #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт