ЧААТАЙ УЛУСОЙ 💣 "БЕЗМИЛОСТЕН"/"Gaddar" 💣 Проекти, колеги, приятели - Тема 9

  • 14 163
  • 736
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 14 337
Здравейтее😉😊
Надявам се всички сте добре и в добро настроение. Още седмица и ще ни върнат сериала😆

Това, което се говори обаче за мен са неприятни новини. Чакам проекта на Арас с горямо нетърпение, защото ми е един от любимците. Но не си представях точно нея като част от продукцията. Дано не я гласят за главна, че направо ще ми е мъка на гледам. Надявам се това са само слухове и изберат един добър каст за този сериал.

Предполагам в понеделник ще пуснат фраг. Аз така и предполагах, няма да е тая седмица🤷‍♀️

Приятен и слънчев уикенд на всички ви😊🌺🌹🌼
     Йоана,   не вярвам, че точно Бусе ще бъде главна героиня в сериала с Арас. И дали изобщо има нещо вярно в слуховете, които се носят. Сега пак погледнах - Birsen Altuntaş нищо не е писала, а на нея имам доверие.
    И аз си мисля, че фраг ще има в понеделник. Никой няма да седне и по време на празниците да сглобява фраг, защото ние сме нетърпеливи.


Ето още от снощната вечер и обстановка. Ех, как искам някой да сподели как звездата на вечерта пее и свири..


     Феми, може пък да споделят още фотки и клипове от почивката. Но и това ни е достатъчно - видяхме нашия красавчик колко е щастлив в компанията на приятели.

# 631
  • Мнения: 27 897

 НОВО - Хазалка с аркадашите Smile










 ''Гаддар ''- двигател на търговията Money

 това са жестоките издръжливи кубинки с които се бие и са му късметлийски
Скрит текст:

# 632
  • Мнения: 14 337
Ново от сторито на Хазал:
Италианската гимназия в Бодрум! ♥️
Всички също се преместиха тук....

# 633
  • Мнения: 9 564
Арас дано не го прецакат че Дилян ми стига за десет поколения
Сюмейе много сладка и красива но кел файда

# 634
  • Мнения: 14 337
Арас дано не го прецакат че Дилян ми стига за десет поколения
Сюмейе много сладка и красива но кел файда

    Диди, ние търпеливо чакаме да се задълбочи връзката между Айдан и Дахан.
     Една целувка не ни е достатъчна.



# 635
  • Мнения: 27 897
Докато не пише Бирсен всичко са слухове. И аз стискам палци да не прецакат Арас със Бусето или някоя друга. Тя не е за актьори силни и изпълващи екрана. Вижда се и в Гаддар.
Да не говорим и визуално..
Дилянката и Арас имаха страшна химия. Диляна по скромното ми мнение е  по - добра от Бусе Марал, ако ги сравняваме.

 Прегръдката и целувката на АйДах е нежна и топла и жадувана. И двамата пресъздадоха идеално това, което режисьора е искал и сценариста на фона на изгрева и гледка към Босфора.
Дахан промени отношението си и я целуна след като беше на прага на смъртта. Надваме се всички зрители че отношенията им ще преминат на друг етап и още  романтика. Ще има ревност и инат и някой скандал и после горещо сдобряване.
Ах , това ко беше на платформа.. Дахан дори да е егоист и с различни разбирания.. нямаше да се инати толкоз , направо ще я сграбчи и опрЕ до стената и свят ще и се завие на Айданката:joy:

Последна редакция: сб, 13 апр 2024, 23:25 от femmi2

# 636
  • Мнения: 14 337
Целувката на АйДах е нежна и топла и жадувана. И двамата пресъздадоха идеално това ,което режисьора е искал и сценариста на фона на изгрева и гледка към Босфора.
Дахан промени отношението си и я целуна след като беше на прага на смъртта. Надяваме се всички зрители че отношенията им ще преминат на друг етап и на още  романтика. Ще има ревност и инат и някой скандал и после горещо сдобряване.
Ах, това ко беше на платформа.. Дахан нямаше да се инати толкоз, направо ще я сграбчи и опре до стената и свят ще и се завие на Айданката. Joy
    А ако беше и с червените шорти... и припаднали щеше да има.
    (от консервативните зрители и "моралисти", разбира се)






# 637
  • Мнения: 27 897
Добро неделно слънчево  утро:sunny:

Разсмяхте ме с червените шорти. Нас само това ни интересува и наблягаме:joy:
Умеем да се забавляваме с Аполона и не ни пука от нищо.  Ако на някои паметта им е къса има архив за всичко. Не им е угодно и заради  горещите любовни еротик сцени. Аз се кефя и искам шорти от Казанова , защото това му е патент и никой не го прави така страстно ,спокойно и с лекота и не съществуват камери. Върши си работата професионално независимо от ЛЖ !

Последна редакция: нд, 14 апр 2024, 14:26 от femmi2

# 638
  • Мнения: 14 337
Здравейте, дами!


     Не може да се скучае с феновете и последователи на Чачо! Всеки ден нови любителски видеа, колажи и статии, които привличат вниманието.
     Днес попаднах на това:


Как би изглеждала нашата гордост и чест Чаатай Улусой, ако участваше в популярни чуждестранни сериали?

themyscira - гост редактор
11.04.2024 - 16:17ч
В тези дни, когато се наслаждаваме максимално на технологиите,  Instagram  акаунтът @aihikayeler използва изкуствен интелект, за да избере Чаатай Улусой в чуждестранни телевизионни сериали. Нека да видим как изглежда известният актьор, на чиято всяка версия се възхищаваме в родните сериали, в чужди сериали.


Çağatay Ulusoy, нашумял с външния си вид и актьорски талант, успява да се справи успешно с всяка роля, която поеме.
Улусой, когото сега гледаме на телевизионните екрани с героя Дахан в сериала "Gaddar", успява да си направи име дори и да не участва активно в телевизионен сериал или филмов проект.
Този път технологията изведе на дневен ред Чаатай Улусой, един от най-харизматичните и успешни актьори в страната.
Чудили ли сте се някога как актьорът, който впечатлява с успехите си в родни сериали, ще се появи в популярни чужди сериали?
Акаунтът @aihikayeler в Instagram вече отговори на този въпрос! Ако се чудите как La Casa de Papel ще се появи в Game of Thrones и Breaking Bad, ето как изглежда:

La Casa de Papel/Ла Каса де Папел


Game of Thrones/Игра на тронове


Breaking Bad/В обувките на Сатаната


Неделя е ... Ден за разпускане, почивка и приятни занимания ...
Прекрасен ден ви желая!

# 639
  • Мнения: 27 897










Уауууу ! Невероятен е така !  Ейваллах за статията и креативността . Както винаги много мили думи изпълнени с гордост.Hands Clap  Искам го задължително в следващ проект с такава прическа и брада , много ще му подхожда .  Умее да се променя с лекота . Лицето му е универсално . Дали ще е във форма или по пълничък не ми  дреме това не най важното . Заслужава да пробие навън и снима международен проект . Искренно му го пожелавам . Той си сбъдва мечтите и целите , когато пожалае . Ще му се ядосам, ако не опита .. Само трябва да е по социален и  има екип за пиар в мрежите.

https://twitter.com/OnlyCagatayU/status/1779144705709678955
тук на тази сцена ме разплака и разтърси . Broken Heart Още, когато я изгледах коментирах .  Гьокхан се изповядва пред любимата си . Ролята му е шедьовър и от най сложните , както и тематиката и проекта.

Последна редакция: нд, 14 апр 2024, 14:28 от femmi2

# 640
  • Мнения: 14 337
тук на тази сцена ме разплака и разтърси. Broken Heart Още, когато я изгледах коментирах .  Гьокхан се изповядва пред любимата си. Ролята му е шедьовър и от най сложните, както и тематиката и проекта.
    Феми, тази сцена от "Кюбра" наистина е потресаваща.








     И нещо за разтоварване - феновете продължават да творят!









# 641
  • Мнения: 27 897
Дружки , гответе се тая вечер ще ни пуснат тийзър на Гаддар.Nature Boom  










Ехаааа , Тешекюлер за гифчетата:heart_eyes: Нетфликс набляга и отделя специално внимание на Кралят и Великана на Турция и платформата. Тяхната звезда. Сега предстои да пусне и Сезон 2 през Юни.
На  къде ще ни отведе историята и Гьокхан.  Мерве и Гьокхан вече са семейство пред техния Бог. Аслъхан е голяма красавица и талантлива. Паснаха си двамата удоволствие е да ги гледа човек. Жалко, че заради тематиката няма да има по такива сцени.. в стил хард Нетфликс и Казанова.  Якънда ще почнат да рекламират и промотират новия сезон.
Кюбра ще си го оставя за наслада и изгледам внимателно  след Гаддар, когато ще е голямата Суша, освен ако няма втори сезон ,но много се съмнявам в това.

Браво и за творчеството на феновете по света , особено сръбските и испанските.

Последна редакция: нд, 14 апр 2024, 20:39 от femmi2

# 642
  • Мнения: 14 337
Дружки, гответе се тая вечер ще ни пуснат тийзър на Гаддар.Nature Boom  
    Феми, намери начин да ми се обадиш като пуснат тийзъра, че аз ще излизам и може да се заплесна в кафенето. Доста съм любопитна с какво ще ангажират вниманието ни този път.
    
От рускините:

# 643
  • Мнения: 27 897
Засега още не са го пуснали и тръпнем да видим какво ще ни поднесат.

Задължително ще ти звънна след това Hug

# 644

Общи условия

Активация на акаунт