ЧААТАЙ УЛУСОЙ 💣 "БЕЗМИЛОСТЕН"/"Gaddar" 💣 Проекти, колеги, приятели - Тема 9

  • 14 177
  • 736
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 27 922

Не казвам, че е идеален сценария..  не е толкова зле  има напрежение и винаги завършва вълнуващо . Трябва да се наблегне да доизградят образа на Айданката .. Иска ми се да покажат повече неща от пребиваването на Дахан в армията . Големият Шеф над Мюдюра да загатнат кой е ?  Трябва да се разровя ко не ме домързи да проверя сценариста кои други сериали е писал .. Ако бяхме в друг ден нещата щяха да са различни .. не може да сме категорични, само предполагаме .






АйДах Two Hearts




когато плаче Чачи е толкова истински къса ти сърцето икаш да го гушнеш .Sob Ашколсун !




какво се случи с  Курт  разкажете оцеля ли ? Ще си пусна епизода и ще го изгледам , като се появи с превод.





тука комисаря ги разпитва .. голяма е хрътка .. превръща залавянето на Дахан в нещо лично ..
https://twitter.com/gaddartvresmi/status/1771275132620636180

Какво ще направи Дахан сега?
Ще се видим следващата седмица в новия епизод...💥

Последна редакция: сб, 23 мар 2024, 14:30 от femmi2

# 91
  • Мнения: 1 050
Онур, Курт и Дахан се разделиха след заплахите от Екбер. Онур отиде при дъщеря си, сякаш се сбогува с нея. Плака.
Дахан не помня тогава къде отиде, май при Месут.
Курт се прибра, нападнаха го хората на Екбер, той избяга, ама реши да налага единия няколко минути на земята и естествено другите го догониха. Заловиха го. Заведоха го при Екбер, който го сложи в терариум. Курт го примоли за още един шанс. Следващото, което дадоха за него беше, че той е на свобода и се обади на Мюдюр. Какво се е разбрал с Екбер не дадоха.
Просто можеха много повече да се постараят в сценария. Аз очаквах тези тримата да обединят сили и да се изправят срещу Екбер. Мюдюр го даваха като силен и умен мъж. А той отиде да плаче. Разбирам, той също е човек с чувства. Но не трябваше да оставят нещата просто до там.
Има и по-зле от нашия. Но феновете сякаш очакваха повече и се разочароваха.
Така поне смятам аз.
Актьорският състав е на ниво, разбира се. Чатаай е страхотен в пресъздаването на всяко чувство и настроение. Но...в сценарият очаквах повече🤷‍♀️

# 92
  • Мнения: 27 922


Ани Flowers Hibiscus Мерси за разказа ...
От началото Не съм с нагласата за ''Чукур'' или ''Ичерде'' .  В Гаддар има повече ашк и драма.  Мрънкат за главната актриса , но вече свикват .. предпочита се пред Бусето... Съчетават и балансаритат това с много екшън , хумор , лафове ..  На мен ми харесва.. Разбира се че и Мюдюра е човек и има слабости , той се е привързал към Курт и му е признал, че играе двойно .. От образа на Онур Сайлак имах различни очаквания да е наистина злодеят , то се оказа че Екбер е най жестокият и отвратителен от всички и се борят срещу него .  Заради контузията с крака Онур е статичен с малко екранно време, постепенно го засилват ..





Последна редакция: сб, 23 мар 2024, 16:33 от femmi2

# 93
  • Мнения: 1 050
Аз за това след страхотния епизод миналата седмица си виках, ей сега започва интресеното. Очаквах Онур да е мозъка, а другите двама да са действието. Да се затвърди спойката между тях тримата. Онур като влиятелен и човек с информацията. Заедно, обединени можеха да са голяма сила срещу Екбер.
Е, не стана така. Отидоха жените да се разправят с Екбер, едната с големия корем пред раждане.
Не ме разбирайте погрешно. Ще го гледам. Актьорите са добри и го заслужават.
Но, като има нещо, което не ми харесва, си го казвам откровено😀
Тази беше огън. Нарита охраната и удари Екбер😀

# 94
  • Мнения: 27 922

За разнообразие специален разкошен принц на нощта Heart Eyes

 Следващият път ще обновим превода в заглавният пост , като проверих липсват епизоди..
 Ще запазя този линк.


Епизода с руски субт . Приятно гледане!  
https://turkrutv.net/besposhchadnyy-10-seriya.html#ultradox


След излъчения тази вечер 10-ти епизод от сериала ''Gaddar,"  Dağhan и Aydağ  влязоха в дневния ред на Турция.







  Жестокият супер герой, като от комикс. Режисьора си пада по фантастичният жанр за екшън сцените ..
 Не съм си представяла, че ще се превъплати в такъв . Ангел или Демон. Не е типичен злодей има доста размисъл и дълбочина в героят му . Въпреки каузата убийствата са си убийства.  Вярвам в избора му и всеки път доказва  усет с проектите и ролите си .  Завърна се достойно на тв екран.


Ани , разбира се че ще споделиш, като имаш забележки ..  Дано се случи и това.. не е късно затова обединение срещу Екбер.  Актрисата , която играе Ямур се оказа  бойна изненадва с игра и  с Енвер са супер чифте ..  



💫📸 Хазал Кая беше забелязана в търговския център Zorlu, където направи някои покупки и направи снимки за пресата, като не отказа снимки за феновете

Последна редакция: сб, 23 мар 2024, 17:45 от femmi2

# 95
  • Мнения: 14 367
В очакване на автоматичния превод от Нерон, за разнообразие една от многото статии за епизод 10 на "Gaddar".


Ще бъде ли разкрито, че Дахан е Гадар?

Възможността самоличността на Dağhan Gaddar да бъде разкрита в новия епизод на „Gaddar“, който държи публиката прикована към екраните със своите изпълнени с екшън епизоди в петък вечер пред екраните на NOW, създаде голямо вълнение. Вълнението от това, което ще се случи, когато Екбер тръгне след Дахан, Курт и директора за отмъщение и възможността Дахан да отиде в затвора в новия епизод, увеличиха вълнението.


С участието на Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Alper Çankaya и Erdal Özyağcılar в главните роли, „Gaddar“ отново се срещна с публиката в  NOW снощи със своя спиращ дъха нов епизод. Чувствата на двойката бяха разкрити отново в епизода, в който Дахан спаси Айдан, която беше отвлечен от Екбер и оставен с рана от змия. Възможността истинската самоличност на Дахан да бъде разкрита беше белязана от епизода, в който Екбер се заклева да отмъсти, след като научи, че Дахан, мениджъра и Курт планират да го убият. Докато новият епизод получи голямо признание със своите изпълнени с екшън сцени, той също се превърна в актуална тема в социалните медии.


В 10-ия епизод на „Gaddar“, излъчен снощи, Dağhan спаси Aydan срещу всички препятствия на Ekber. В епизода, в който има емоционални моменти между двамата, всички, включително Дахан, се мобилизират, за да спасят Айдан. В края на всички тези събития Екбер научава, че Директорът и Курт са му устроили засада и предприема действия, за да им отмъсти. Хората на Екбер хванаха Курт и го доведоха при Екбер. Екбер, който изглежда повярва на лъжата на Курт, му прости засега. Докато Екбер също научи, че Енвер се опитва да го убие, Енвер разбра, че сред собствените му хора има информатор и тръгна след него.
Оя научава, че Екбер се е опитал да убие дъщеря й и отива в дома му, за да поиска сметка. Екбер, който срещна много различна Оя, беше много впечатлен от нея. Докато всичко това се случва, Лейля намира компютъра на баща си с Месут и го доставя на Дахан. Дахан даде компютъра на директора при условие, че оставят Лейля.
Yağmur, от друга страна, не можеше да преживее случилото се с нея и се тревожеше за бъдещето на бебето й. Тя направи план да убие Екбер и отиде в къщата му. Yağmur изля всичко, което чувства пред Ekber и стреля с пистолета пред него, когато той я провокира. Въпрос на любопитство беше дали зареденият пистолет е улучил Екбер или не. Междувременно Дахан спасява жена, която е била малтретирана от съпруга си на улицата и отрязва пръстите му, за да отмъсти на съпруга убиец. Всички доказателства водеха полицая Гюркан, който преследваше Гадар, при Дахан.
Междувременно, докато Месут кани Дахан в къщата си и го доведе заедно с хората от квартала, които поискаха помощта му, Гюркан нахлу в къщата. Във финалната сцена на епизода Гюркан изправя Дахан със съпруга-убиец, чиито пръсти отряза, а мъжът казва пред всички, че е направил това, което е направил. Какво ще се случи с Dağhan в новия епизод вече стана въпрос на голямо любопитство.

# 96
  • Мнения: 2 774
Привет! Hug Изгледах епизода с озвучката. Хареса ми , мисля, че ще има ново начало в другия епизод. Не знам каква ще е причината, но Дахан, Мениджера и Курт ще се обединят отново. Дали ще спасяват Ямур, или дъщерята на Мюдюра не знам. Екбер едва ли  е пострадал. А кой ще спаси Дахан? На тоя малко му беше, да му отреже пръстите.

# 97
  • Мнения: 27 922

В  adba социалният рейтинг отново сме напред  









Тук защо го удря, като я намери , той се притеснява.. тя го зашлеви от ревност ..  таз ветеринарка не и излиза от главата.
шамаратите , които отнесе Дахаааан. Яко удря колежката не се колебае
https://twitter.com/lovetheslayer/status/1771537010345353278


Уур е уникално жесток в бойните сцени и каратето . От него може да учиш и прилагаш...Hands Punch
Не случайно е екшън режисьор и кординатор и работи предимно за Ай Япъм.

Последна редакция: сб, 23 мар 2024, 21:10 от femmi2

# 98
  • Мнения: 14 367
Привет! Hug Изгледах епизода с озвучката. Хареса ми , мисля, че ще има ново начало в другия епизод. Не знам каква ще е причината, но Дахан, Мениджера и Курт ще се обединят отново. Дали ще спасяват Ямур, или дъщерята на Мюдюра не знам. Екбер едва ли  е пострадал. А кой ще спаси Дахан? На тоя малко му беше, да му отреже пръстите.
    Пипи, благородно ти завиждам, че вече си изгледала епизода, а аз цял ден не можах да се "свъртя" вкъщи. Гости, кафе, разходка и време никакво за Гадар. Но тази нощ ще изгледам епизода, без значение дали със субтитри или озвучка. Любопитно ми е, искам да съм убедена, когато коментирам, а не да си правя свободни съчинения.

шамаратите, които отнесе Дахаааан. Яко удря колежката не се колебае
https://twitter.com/lovetheslayer/status/1771537010345353278
    Феми, ветеринарката наистина не излиза от главата на Айдан. Заслепена от ревност не знае какво говори. Да не те подведа, че не съм гледала отново епизода, но мисля че Айдан удари въображаем шамар на Дахан. Тя просто си представяше, че той я спасява и произнася името на Лейля. Тогава го зашлеви. Вероятно под въздействието на отровата бълнуваше.
     Но в болницата беше безкрайно изненадана, че точно Лейля седи до леглото ѝ. Какво ѝ каза обаче ще разбера нощес.

# 99
  • Мнения: 2 774
В болницата Айдан се очуди, че вижда Лейла. Попита я какво прави тук, тя каза, че Дахан я е извикал и, че на нея дължи живота си, защото е донесла противозмийски серум. От това Айдан започна да вдига кръвното, но Лейла излезе и Дахан я успокои.  Но така и не я целуна, което ми е странно, макар че тя толкова го умоляваше преди това, когато мислеше, че умира, за последна целувка.

# 100
  • Мнения: 27 922





много са яки снимките и гифките затова ги слагам отново Heart Eyes

Не грешиш Емка наистина  замаяна от отровата и си представи Дахан . Той с усмивка и  ирония говори ..  Тук Чачо е с различно облекло от това , където я намери наистина и го зашлеви .. Как му отиват суитчърите и качулките .. невероятен Heart Eyes  
https://twitter.com/dizianaIiz/status/1771239162970071401

Изгледах епизода  хареса ми има динамика ..  и отново завърши със загадка и вълнуващо как ще се измъкне Гаддара от комисаря , който го видя и знае, че  е наемен убиец ..  Защо не ползва маска , а само качулка и пелерина и се вижда лицето му. 
Супер геройте от филмите и комиксите имат отличителни маски ..  Онзи ден гледах луд филм и сценарии  Зеленият Стършел  имаше маска  и Зоро има и Батман ..
Дахан спаси жената от  тиранина и му даде урок с резачката да не посяга повече ...  

Екшъна в нощта
https://twitter.com/Oliiivia8/status/1771267744840716595

Пипи , и аз се чудя защо не целуна Айдан , която го умоляваше , ако умре и не се спаси ..  Той категорично я успокои, че ще живее - живеят и двамата и ще се измъкнат ..  Ще има целувка не може без .. тоя сценарист мъж изобщо не е романтик само екшън сцени и стрелби пише.. Дахан, като не я целуна, защо тя не го направи?
Той нямаше да се отдръпне и щеше да отвърне на целувката.  

Последна редакция: сб, 23 мар 2024, 22:31 от femmi2

# 101
  • Мнения: 14 367
https://twitter.com/dizianaIiz/status/1771239162970071401

Изгледах епизода  хареса ми има динамика ..  и отново завърши със загадка и вълнуващо как ще се измъкне Гаддара от комисаря, който го видя и знае, че  е наемен убиец ..  Защо не ползва маска, а само качулка и пелерина и се вижда лицето му. 
Супер геройте от филмите и комиксите имат отличителни маски ..  Онзи ден гледах луд филм и сценарии  Зеленият Стършел  имаше маска  и Зоро има и Батман ..
Дахан спаси жената от  тиранина и му даде урок с резачката да не посяга повече ... 

Екшъна в нощта
https://twitter.com/Oliiivia8/status/1771267744840716595

Скрит текст:
Пипи , и аз се чудя защо не целуна Айдан , която го умоляваше , ако умре и не се спаси ..  Той категорично я успокои, че ще живее - живеят и двамата и ще се измъкнат ..  Ще има целувка не може без .. тоя сценарист мъж изобщо не е романтик само екшън сцени и стрелби пише.. Дахан, като не я целуна, защо тя не го направи?
Той нямаше да се отдръпне и щеше да отвърне на целувката. 
      Феми, а защо трябва да носи маска и да подражава на изброените от теб образи? Целта на сценариста не е да го превръща в супер герой. Дахан е обикновен човек, който по неволя се превърна в убиец, притиснат от обстоятелствата.
     Но Дахан е много сложен и противоречив характер. Всичките му действия са напълно осъзнати, предварително премислени и перфектно изпълнени. Страда, че убива, но страда и за невинните жертви, за онеправданите, които няма кой да защити. Мрази себе си, но е доволен, че е донесъл успокоение и закрила на беззащитните. Не се смята за герой, но не е и престъпник. Държи любимата си далеч от себе си, за да я предпази, но и защото не се смята достоен за нейната всеотдайна любов.
      Един човек - две души, които са в непрекъснат конфликт. Това е Дахан!
      И казано честно, образът на Дахан ще измести Сарп поне в моята класация. Сарп беше много по-праволинеен. Преследваше една цел - да намери брат си, а Дахан се раздира от противоречия в желанието си да помогне на всички.
      Мисля си, че точно с тази роля Чачо ще бъде номиниран за престижна награда. Дахан е поредният невероятно труден, но блестящо представен от Чачо герой.
     Художествената измислица е неизменна част от действието, но ние не трябва да забравяме че гледаме сериал, а не документална поредица. Затова и екшън сцените са толкова атрактивни и приятни за гледане.
     Динамичност в развитието на действието, липса на пълнеж, плавност в изграждане на всеки образ, ефектни сцени, социална насоченост, сериозни послания и много добре подбран актьорски състав. Това е "Gaddar" през моя поглед.
       


# 102
  • Мнения: 27 922
Може и да не е това целта на сценариста за супер герой , но с тази пелерина и действия и характер и каузи в мойте очи е такъв и затова си го предстaвям с маска. ( чета и други подобни мнения)  Супер силен борещ се герой срещу неспрседливостта.

Така е много сложен и противоречив характер е Дахан.
Точно това е привлякло Чаатай да приеме ролята и проекта за завръщането  си на тв екран след платформите.
Убедена съм че тази роля и проект ще му донесат награди и заслужен успех не само в Турция , но и по света . Международните фенове и зрители много го подкрепят . Hands Clap  Още един обичан и запомнящ се образ, който  го изгражда перфектно и го изтощава вътрешно. Дахан несъмнено се превръща от харесваните и любими образи на Чачи в класацията ми.

Много точно казано и усетено много ми хареса това
  "Един човек - две души ,които са в непрекъснат конфликт"  Това е Дахан



Последна редакция: нд, 24 мар 2024, 12:57 от femmi2

# 103
  • Мнения: 10 828
Добро утро!
Идвам сабах,сабах с една прекрасна снимчица ..Heart Eyes



В петък не можах да гледам серийката.Като я видя ще пиша. Heart

# 104
  • Мнения: 10 489

ФЕМИ* пролетна усмивка за теб.. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт