Отговори
# 465
  • Мнения: 2 312
Рамо е красавец 😍😍😍
Епизода ще е бомбааа
И аз мисля, че един от най-добрите за този сезон ✌

# 466
# 467
  • Мнения: 22 177
Да кажем, че отново сме в играта, дами Sunglasses

# 468
  • Мнения: 224
Чудно!!! Нямам търпение Stuck Out Tongue Winking Eye
Сега въпроса е дали са натровили Сейран или е бременна Rolling Eyes

# 469
  • Мнения: 823
Мишата отрова на Ифакат от предната серия май отиде по погрешка при Сейран вместо при Хатуч 👀

# 470
  • Мнения: 6
Само аз ли си мисля,че дядото умира и ще обвинят лелята 🙄

# 471
  • Ямбол
  • Мнения: 248
В Х пишат,че Сейро е бременна,а леля Хатуч с кървавите ръце е сънят,който сънувала Суна.Ще стане ясно не остана .☺️ Дано да няма някой умрял накрая.Пък розовото духче направо ме смразява.Ужас....много е плашеща.Нашичките са прекрасни особенно сцената с пръстените като малък ритуал между тях.Охх страхотно.Дано нищо лошо не се случи на нашето момиче.Стига им толкова страдания.❤️❤️❤️🧿.
"Чаках подходящия момент да носим отново тези пръстени,сега е подходящия момент.Радвам се,че се натъкна на мен при Vakas usta онзи ден,антепски фъстък 🥰❤️

Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 16:58 от roxy94

# 472
# 473
  • Мнения: 8 453
Здравейте момичета  Hug  Hug  Hug
Ей дочакахме го петъка бе  Simple Smile
Не знам Сървайвър,Гадар и Шербета какво са приготвили на техните хора обачеееее на нас ще ни се предложи първокласно шоу Simple Smile
Еве   Kissing Heart това много ми хареса затова пак го поствам . Simple Smile
Наистина на толкова успех,красота и любов как да не завиждат някои хора  Thinking.Еми нека си завиждат като това ги прави щастливи ,а Мерт и Афра нека да продължават все така да бъдат прекрасни и сияещи и успешни, Дали са влюбени и ако колко ли ще продължи любовта им или пък всичко е просто ПР или са приятели с привилегии или само колеги не знам ,но каквото и да е  получава им се много добре и това е най-важното.Simple Smile На тези две сладурчета аз им желая да са живи и здрави и много щастливи  ,а другото те си знаят най-добре кое и какво е най-добре за тях. Simple Smile Но ако лятото излезнат пак ей такива едни хубави морски снимки като миналото лято  няма да е лошо и ако по-някое време вземат ,че се оженят и си народят едни хубави дечица също ням да е лошо  Simple Smile Айде станах  като една стара леля и хубаво ги наредих нещата и затова спирам до тук Simple Smile Шегата на страна ,наистина много са хубави Афра и Мерт  и заедно  и поотделно ,нека са много щастливи и успешни ,а другото си е лично тяхна работа . Flowers Four Leaf Clover  . Flowers Four Leaf Clover  . Flowers Four Leaf Clover  Simple Smile

Скрит текст:
Добро утро, момичета Kissing Heart
Хеле докарахме до петък Sunglasses



Млади сме
Влюбени сме
Дизито ни чупи рекорди
Много сме успешни
Взаимодействието ни е невероятно високо
Хем сме и партньори с гаджето си
Е, ако не завиждат на нас, на кого да завиждат?
Stuck Out Tongue Winking Eye

Афра и Мерт ги изкоментирах сега да си дойда на думата за Сейран и Ферит.  Simple Smile  Оф еми много са сладки тия двамата бе   Heart Пелин ще и се пукне жлъчката от злоба като ги види колко са влюбени и щастливи и ако и бебенце дойде емииии от това по хубаво здраве му кажи.  Simple Smile
Всички Корхан много готини сватбари ,но за съжаление сватбената вечер ще свърши със сълзи май.Ако Суна е виновна за тия сълзи направо я отписвам и вече няма да имам никаква надежда за нея ,че може да се върне към старото си Аз.
Розовата ,забулена леля ще е още   по-страшна в тази серия .Ох тоя Халис какво ги е вършил на младини та чак до сега да го мразят така. Thinking
Жалко за леля Хатуч ,че след толкова много чакане сега не и дават да е поне миг щастлива .СейФер и на тях им дадоха малко спокойствие и пак ги подхващат,но докато те са заедно със здраво хванати ръце нищо не може да ги съкруши.  Heart









Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 19:16 от Eny87

# 474
  • Пловдив
  • Мнения: 194
Еха, имали сме фраг точно преди епизода.
Хареса ми, само, че малко ме смути розовото духче. Да видим какво ще излезе. Не остана до новата серия.

# 475
# 476
  • Мнения: 1 301
Страхотен епизод се очертава.

Ох, тези сладури Cupid Така ми пълнят сърцето.



Розовото духче мен ме плаши много, хем мистична, хем странна....

Дано си върнем лидерските позиции в рейтинга.

# 477
  • Мнения: 202
Още малко остана 😎

# 478
  • Мнения: 1 125
Това с Хатуч много ми прилича на паралел

# 479
  • Мнения: 22 177
Сцената с кървавите ръце на Сейран така и не я дадоха в епизода, остана само в трейлъра.

Общи условия

Активация на акаунт