Въпрос за електрическа четка за зъби

  • 281
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 228
Здравейте! Може ли някой да ми каже защо като включа в зарядното тази четка няма никакъв индикатор,че е включена? Тоест не мога да разбера дали се зарежда или не, кога е заредена ...

# 1
  • Мнения: 11 621
А ние откъде да знаем защо производителят не е сложил индикатор?

# 2
  • Мнения: 40 920
Така както я гледам ми се струва, че индикатор е знакът върху копчето, респективно трябва да свети зелено или червено. Но може би не работи. В книжката какво пише?

# 3
  • Мнения: 4 572
Имам такава, ама не детската, за възрастни. Не съм забелязала да свети индикатор, но си се зарежда без проблем.

# 4
  • Мнения: 11 621
Не  е индикатор този бутон. Просто няма. В клипа казват колко издържа....
https://www.youtube.com/watch?v=vaRZfX0wJ6Y

# 5
  • Мнения: 228
А ние откъде да знаем защо производителят не е сложил индикатор?
Ами аз не Ви карам да използвате гадателски способности, за да ми отговорите. Въпросът е към тези ,които имат такава четка и са запознати.

# 6
  • Мнения: 680
Първата ми електрическа четка за зъби също нямаше индикатор. Слагах я на зарядното и след няколко часа я махах. След зареждане при първото пускане тръгваше някак по-отривисто. Ползвайте си четката с удоволствие - ще даде видима разлика върху белотата и здравето на зъбите.

# 7
  • Мнения: 11 621
А ние откъде да знаем защо производителят не е сложил индикатор?
Ами аз не Ви карам да използвате гадателски способности, за да ми отговорите. Въпросът е към тези ,които имат такава четка и са запознати.
Без грубости, моля. Погледни си въпроса първо или се научи да се изразяваш, ако искаш хората да те разберат.
Имаме и сме имали четки на тази марка.
Здравейте! Може ли някой да ми каже защо като включа в зарядното тази четка няма никакъв индикатор,че е включена? Тоест не мога да разбера дали се зарежда или не, кога е заредена ...

Общи условия

Активация на акаунт