Hell’s Kitchen България - Сезон 6, Тема №2

  • 45 571
  • 756
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 4 567
Цялата тая излагация за едни мижави 5 минути предимство. Друг път даваха по 15

# 526
  • Другата България
  • Мнения: 37 733
Никол отново подценява Симона, подценява и Чоткин, подценява и Михаела.....ясно, пак червените ще се дънят.
“Кралицата“ абдикирала....смях, смях, смях.
Колко е тъжно някой да си вярва до степен такава, че да е жалък.

Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 20:23 от Merri_An

# 527
  • Мнения: 2 699
Играта с балоните е дъно, но като са влезли хората там е ясно, че толкова им е акълът и ще правят всичко, което им кажат. Чимидова добре им тегли майната.

# 528
  • Другата България
  • Мнения: 37 733
Никол отново подценява Симона, подценява и Чоткин, подценява и Михаела.....ясно, пак червените ще се дънят.
Скрит текст:
“Кралицата“ абдикирала....смях, смях, смях.
Колко е тъжно някой да си вярва до степен такава, че да е жалък.
Колко предвидимо!
Сега боба ми казва, че днес Славейко ще си ходи.

Чинията на Михаела между другото беше нейна и ....на Никол.
Която някак “случайно“ го забрави и наблегна на рязането на чужди вени.

# 529
  • Мнения: 2 699
Никол напоследък има непоносимо поведение, вечно ругае цепи се от колектива, обижда и се държи като невменяема.

# 530
  • София
  • Мнения: 7 168
То пъ един колектив...Михаела-гола вода, Мончиту- хептен гола вода, Чоткин- вече му е време да се спасява поединично.. Само Царина готви и колектива е тя.

# 531
  • Другата България
  • Мнения: 37 733
От самото начало е такава, просто имаше повече участници и поведението ѝ беше по-.....ненатрапващо се.
Тогава имаше и други дразнители, но тя си беше такава - вечно се изтъкваше, вечно тя беше по-по-най, вечно когато печелеха обираше овациите, все едно сама е постигнала победа, а когато губеха - обвиняваше всички останали, тя по-ниска от тревата, и започваше с обидите. Агресия започна да проявява някъде от средата на формата, явно напрежението си казва думата, усеща, че няма да вземе чека и се побърква. И понеже не смее да си го изкара на Царина, го прави с общите дразнители - Чоткин и Симона. Да е агресирала срещу друг, явно и очеизвадно? Просто не смее, най-лесно е с тези двамата.
Толкова е сигурна, че е най-добрата, че съвсем целенасочено ще я държат до последно и ще ѝ бият шута на финала, или преди него. Защото тя точно това заслужава.

# 532
  • Мнения: 436
Никол понякога ми е прекалено високомерна, но за Симона е напълно права. То не бе глезене, цупене, мрънкане, фръцкане и редовното "каквото искам това ще си правя, няма пък ти да ми кажеш!".
Никол й показва как да си завърши ястието, Симона е обидена и демонстративно гледа на другата страна.
Имам само един въпрос: какво прави Симона още там?!

# 533
  • Другата България
  • Мнения: 37 733
Шоу.
И любовната нишка.

# 534
  • Мнения: 2 699
Когато пратят Симона при Сините остава само да скалъпят секс между Симона и Митко, и сезонът по-зле и награсен няма как да стане.

# 535
  • Другата България
  • Мнения: 37 733
Пореден силен епизод за Царина.
С малки крачки, но упорито върви към чека.

# 536
  • София
  • Мнения: 7 168
Когато пратят Симона при Сините остава само да скалъпят секс между Симона и Митко, и сезонът по-зле и награсен няма как да стане.
Хахаа, натам вървят нещата, поне сюжетна линия на целият сезон ще бъде спазена и това ще е черешката на кошмарната торта..

# 537
  • Другата България
  • Мнения: 37 733
Всички, които са там, с изключение на Царина, много подценяват Симона. Явно го правят.
Особено червените. Особено Никол. То, не че няма за какво, но тя е всичко друго, но не и злобна, лицемерна, напротив - просто е....посредствена. Но не е лош човек. А това Ангелов го вижда. И не харесва такова поведение.

Май ще позная и за Славейко.....жалко, Димитър според мен повече заслужава да си ходи.

# 538
  • Мнения: 2 699
Никол се чувствала предадена от Никол като приятелка?! Тя не спря да й крещи и да я нарежда цял сезон, сега драматизира, че нямала да може без нея...
Обаче съм напълно съгласна, че Димитър и Симона няма да се задържат след излизането от предаването.

# 539
  • Мнения: 3 101
Никол няма право да обсъжда любовния живот на Симона. Симона и Митко ще си решат какво да правят за тях.

Общи условия

Активация на акаунт