Хора трябва ми съвет

  • 10 922
  • 186
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 533


И аз не обичам на свършвам. Евала на пича  hahaha

Ех, много ти е смешно, женски татко, времето лети бързо, да знаеш Whistling

# 46
  • София
  • Мнения: 2 623
генеколог да и за това съм мислила ама ги мразя тия хора

Това не е хубаво !!! Никой не те кара да ги обичаш,
но превенцията е много важна.
Ако имаш гинекологичен проблем и 10 форума като
този няма да ти помогнат, а само и единствено
гинекологът !!!

# 47
знам което е най гадното защото трябва да има такива неща не може ли да забременеш когато ти решиш за добре а не когато не искаш  ooooh!

# 48
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 154
Дейна,спокойно!
Леле ама верно много си се  шашнала,но да знаеш,че напълно те разбирам и на мен ми се е случвало да имам такива притеснения.Ще видиш,че всичко ще е наред.Щом сте го правили с предпазни средства и не е имало фалове,няма страшно.Пък за твое успокоени си направи едно тестче и за няколко минути ще се разбере всичко.Според мен закъснението се дължи на много фактори примерно спорта,напрежение,климат ,причини колкото искаш.Сега само спокойно и малко по-ведро,радвай се на мъжа до теб и само позитивни емоции. Hug

# 49
Оф олекна ми горе долу аз си знаех че трябвваше да пиша тука и то ппо скоро трябваше да го направя щото аз съм така от ония ден в който ходихме в пирогов и тогава малко се успокойх като ме гледаха на видиозон.И сега тук като ми казаха че от видеозон не може да се види толкова рано пак ми се качиха нервите ,дано висчко е наред ,защото имам чуството че на 30 ще съм поибеляла ако всеки път ,когато правим секс е така  Crossing Arms ooooh! Embarassed
Благодаря на всички за помоща ще ви държа в течение за нещата   bouquet

# 50
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 154
Извинявай за нетактичния въпрос,но сега за първи път ли правиш секс?

# 51
  • на Север
  • Мнения: 503
Чакай сега, правихте секс с презерватив и на всичкото отгоре той не е свършил?!
Не е свършил в презерватива искаш да кажеш, а след това така ли?
не мисля че вероятноста да си бременна е повече от 0,01 % Rolling Eyes

# 52
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
А впрочем
като заговори за спукванени изхлузване се сетих че той изобщо нее свършвал ,защото найстина беше така защото той ми хго вкара супер малко пъти и не свърши ама нали преди това се оделят сперматозоиди и въпреки това откачам и знам че сега като ми дойде (да чукаме на дърво) ще си се смея сама на простотията  #2gunfire

И аз не обичам на свършвам. Евала на пича  hahaha
АХХАХАХХХХХХХХХ е тука вече не можах да не се изсмея с глас  и цяло гърло Laughing Laughing Laughing

Тука какво толкова едно и също се повтаря като на малоумните.
Разбирам да е на 5 , ама тя е на 17, че да се говори като на недоразвито.
И да е свършил и да не е свършил, и презерватил да е имал, и хапче да е пила пак може да е бременна.
Дейна вземи един тест и тва е,  - може би съм 20-я човек , който го казва. Освен след всеки полов акт да си имаш готов тест, друг вариант в твоя случай не виждам. След като искаш съвет от тук, поне го последвай и си направи прословутия тест.

# 53
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Абе що за въпроси питате, дали бил свършил. Остава някой да я пита колко пъти си го е вкарал...

# 54
LOLI{P}  
дам за първи път.А само да отбележа че не съм още на 17 през авгост ще ги правя  Whistling

Fresh
Да знам колко смешно изглежда от срани ама се постави на мойто място ,просто тва ми е ахилесовата пета

# 55
  • Мнения: 7 091

Надушвам мани(зоди)акалните си посестрими Grinning

Точно това щях и аз да кажа  Laughing И аз съм Дева и си спомням колко теста за бременност си направих първия месец след като правих секс hahaha  Joy

Спокойно, много правилно си се ориентирала да питаш тук. Струва ми се, че закъснението ти е по-скоро от притеснение.  Peace

# 56
дръндрън
Аз казах по на горе че той нее свършвал в мен и че той изобщо не свърши защото не му дадох т.е. хвана ме шубето понеже май бях в оволация

# 57
  • Мнения: 1 533
Струва ми се, че закъснението ти е по-скоро от притеснение.  Peace

Дори няма и закъснение още, предишния месец й е дошло на 15ти. Но по-добре да се тревожи, отколкото да не се замисля изобщо, че трябва да се следят тези неща.

# 58
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Ох все едно. Разбрахме.
Аз пък казах, че всичко е възможно даже да не е свършвал. За това - тест, щом толкова си се шашнала.
Нека да уточня - цикълът по принцип идва около 28-я ден, нормално е закъснение от няколко дни. След като си говорите с майка ти, би трябвало да ти е казвала.
Друго:
Възможно е да се забременее и без да е свършил
Възможно е да се забременее с презерватив
Възможно е да се забременее след пито хапче
Естествено вероятността е малка.

И още : ако след всеки полов акт се шашкаш си вземи 10 тестчета и да си ги правиш, вместо да изпадаш в нервни кризи и всеки път да ни информираш кога си имала любовна нощ.
След полов акт - отиваш в банята по малка нужда и се миеш усърдно, дори да не е свършил вътре или където и да е.
Just do it

# 59
дрън дрън
благодаря за подробното описание аз ако бях говорила с майка ми нямаше да се обръщам тук ами вече да съм ходила на генекологи всичко да е ясно ама мен мее срам да говоря с майка ми на тая тема чат ли си сега.Аз се оспокойх  утре ще си направя тест и ще съм сигурна какво става ако пак се притеснявам ще ходя на гинеколог  newsm78 хора стискайте ми палци

Общи условия

Активация на акаунт