Десислава в "Горещо"

  • 10 279
  • 199
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 936
Деси Слава ми харесваше повече докато беше брюнетка, изглеждаше много по-добре и естествено отколкото сега.

# 16
  • Мнения: 2 229
...оу за Венета 1:1 с Албена Вулева е...

# 17
  • Мнения: 2 180
На мен пък ми е мъчно за Деси Слава. Не слушам такава музика, но определено не е от най-натрапващите се. Евала, че напусна компанията, която я издаваше-явно си знае цената и не се продава лесно. Освен това е едва на 28 години, а има два развода.  Tired
Интересно е, че са раждани на 07.03 по едно и също време с моя съквартирантка също от Гълъбово, а да не забравяме, че и Азис е роден на същата дата.  Laughing

# 18
  • Мнения: 275
А гея с който е спала Венетка да не се оказа Тишо.
Тя нали каза,  че нещо не е щастлива.

# 19
  • Мнения: 495
много сте жестоки, ..... и с двете  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 183
венетка няма ли да се развежда все се оплаква нещо а деси слава нещо вече не ми харесва как се облича не и приляга,но не мога да си кривя душата има глас и ако се облича като хората а не полу гола ще е супер newsm78

Последна редакция: сб, 10 фев 2007, 21:11 от ~*nadence*~

# 21
  • Мнения: 2 180
венетка няма ли да се развежда все се оплаква нещо а деси слава нещо вече не ми харесва как се облича не и приляга,но не мога да си кривя душата има глас и ако се облича като хората а не полу гола ще е супер newsm78
Офф: Защо пишеш с такъв шрифт? newsm78 Рискуваш да не те чете никой по този начин...

# 22
  • Мнения: 2 616
Ама тя и с втория си мъж ли се е развела?

Тя за първия не се ожени, до колкото знам-само дете имат.
Как очакваш нормален брак като тя се интересува от парите му-той-не знам от какво от нея, а и с тия техни участия, аз не знам те изобщо виждат ли мъжете и децата си тия певеци.

# 23
  • Мнения: 6 417
Не беше омъжена за Мишо- бащата на сина им Майкъл.

# 24
На мен Деси Слава ми е много симпатична,любимка ми е.Много е мила и естествена и пее страхотно.

# 25
  • Мнения: 2 229
Тоя клип дето сега й даваха неуспешно се правеше на Шакира...

# 26
  • Мнения: 7 474
Да видим сега ще има ли новина Laughing

# 27
  • Мнения: 2 229
То бива надута ама прекалява. Crazy

# 28
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Кани всичките си ПРИЯТЕЛКИ Wink
Joy

# 29
  • Мнения: 5 001
Версаче, до Версаче Whistling
то за тях има ли място бе Whistling

Общи условия

Активация на акаунт