Безмлечна оризова каша на Милупа?

  • 3 477
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Дадох на бебчо да хапне от кашата, но не му хареса. Тогава му сложих вътре и плодово пюренце и опапка всичко. Мога ли така да я смесвам тази каша с пюренце? Thinking

Аз лично съм против да се смесват така нещата или ще е каша, или пюре. Пробвай просто с друга каша. Но в крайна сметка всеки сам решава как да гледа детето си.

# 16
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Спред мен тази каша е отвратителна. Въобще не ми се разбива и става на бучки. Сега я слагам в пюретата по малко. Същото важи и за безмлечната царевица на Фризокрем.
ще знам за другите бебета. Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 15 221
Дадох на бебчо да хапне от кашата, но не му хареса. Тогава му сложих вътре и плодово пюренце и опапка всичко. Мога ли така да я смесвам тази каша с пюренце? Thinking

Може. Аз съм давала чиста каша (без добавен плод) само при захранването. След това винаги смесвах кашата с плодово пюре или пасиран плод. Иво така я предпочиташе.

# 18
  • Мнения: 429
Все още я предпочита пред другите каши на Милупа. Аз добавям АМ, може плодове, може една бисквита ...

# 19
да кашата е много хубава аз я давам от два дена ,правя я с нейното си АМ и слагам малко плодово пюре но ние сме на 6 м, а тя може да се дава след 4 месец.

# 20
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Момичета, да Ви попитам още нещо за тази каша: На опаковката пише, че след отварянето и е годна само 3-4 седмици. Вашите бебчовци успяват ли да изядат такава голяма кутия за толкова малко време? И ако не вие хвърляте ли това, което е останало? newsm78

# 21
  • Мнения: 391
Момичета, да Ви попитам още нещо за тази каша: На опаковката пише, че след отварянето и е годна само 3-4 седмици. Вашите бебчовци успяват ли да изядат такава голяма кутия за толкова малко време? И ако не вие хвърляте ли това, което е останало? newsm78

По-добре е да спазваш указанията на производителя. Не давай след 4-тата седмица ,дори и кашата да не е свършила.

Ако не искаш да я хвърляш ,може и ти да закусваш каша Simple Smile

# 22
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Момичета, да Ви попитам още нещо за тази каша: На опаковката пише, че след отварянето и е годна само 3-4 седмици. Вашите бебчовци успяват ли да изядат такава голяма кутия за толкова малко време? И ако не вие хвърляте ли това, което е останало? newsm78


Ако не искаш да я хвърляш ,може и ти да закусваш каша Simple Smile
Ако беше друг вид с удоволствие, но оризовата е направо супер безвкусна. Даже Влади я яде само с плодово пюренце. Peace

# 23
  • Мнения: 222
на безмле4ните ка6и които са в Автрия пи6е или с АМ или с плод след 6ти месец, те стават и за 6и6е

Общи условия

Активация на акаунт