Зеленчуково или плодово пюре?!

  • 890
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • в центъра
  • Мнения: 445
Това за сокчетата на го слушай. ... може би е вярно според някоя теория.
И аз си мисля, че това е доста разпространено на запад, щото там никой не се мори да цеди сокове, а им дават готови, които са пълни с консерванти. Но въпреки това тук тази идея има доста последователи  Peace Така или иначе вече даваш сокчета, така че не го мисли.

Ами по-добре със зеленчуково след като навърши 4 месеца (щом вече си давала сок)  ,защото плодовото е сладко и после може да ти откаже зеленчука.

newsm10

И все пак ти препоръчвам да изчакаш да стане на 4 месеца

# 16
  • Мнения: 514
Мисля,че ви е рано за захранване.И да ти отговоря на въпроса-по добре зеленчуково

# 17
  • Мнения: 4 621
Ами по-добре със зеленчуково след като навърши 4 месеца (щом вече си давала сок)  ,защото плодовото е сладко и после може да ти откаже зеленчука.
Peace Точно така. Аз започнах с плодово и след месец, когато се опитвах да захраня със зеленчуково беше кошмар - не искаше и това е ooooh!

# 18
  • Мнения: 721
Аз съм ЗА късното захранване и то, защото имах проблеми и тичане до Пирогов. Писала съм вече няколко пъти, случва се рядко, но е факт! Дадох каша, когато Йони беше на 4 месеца, при което получи кърмаческо преплитане на червата, защото беше твърде малка за захранване. Това, всъщност, беше съвет на педито (от старата генерация) и щях да я удуша. Така че, изчакай 6 месец и после започни с картофче.

# 19
  • София
  • Мнения: 663
изчакай поне да стане на 4 месеца и моят съвет е започни захранването с оризова каша (най-щадяща коремчето), зеленчуково и след това плодово пюре

# 20
бебето е още много малко. На запад захранват след 6-тия месец. навлиза вече и България, слава богу. Ако имаш кърма можеш да изчакаш до 6-тия месец или поне до петия. Така или иначе все това ще яде като порасне.

Общи условия

Активация на акаунт