Въпроси за ФМИ

  • 594
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте! Може ли да ми кажете откъде мога да се сдобия с задачи за КСК Математика за ФМИ? В сайта на ТУ се сдобих с различни задачи за подготовка. В СУ и във ФМИ гледах, но открих само примерни изпити от различни години и конспекти. Ще се радвам да ми посочите откъде мога да си ги сваля. Имам сборници за 8-12 клас,но бих искал да се сдобия с конкретни задачи от самия университет. Благодаря Ви предварително!(гледайки сайта може да не съм ги забелязал задачите)!

# 1
  • Мнения: 4 572
В архива от предишните изпити няма ли задачи? Не знам какво кандидатстваш, ама във ФМИ много специалности не успяват изобщо да запълнят бройката, така че дори и при средна оценка ще те приемат.

Аз пробвах да получа примерни задачи за една квалификация, която се оргаизира от тях. Не щат да ми пратят нищо.

# 2
  • Мнения: 5
В архива от предишните изпити няма ли задачи? Не знам какво кандидатстваш, ама във ФМИ много специалности не успяват изобщо да запълнят бройката, така че дори и при средна оценка ще те приемат.

Аз пробвах да получа примерни задачи за една квалификация, която се оргаизира от тях. Не щат да ми пратят нищо.
Мисля да кандидатствам в една от компютърните специалности. Много Ви благодаря!

# 3

Общи условия

Активация на акаунт