ЕРГЕНЪТ 🫅 - Сезон 3 - Тема 5!

  • 93 340
  • 2 265
  •   1
Отговори
# 75
  • Paris
  • Мнения: 271
Забелязвам, че са потъмнили портретните снимки на Йоана, Надежда и Силви в сайта, все едно, че не са получили роза?! Много странно...

https://www.btv.bg/shows/the-bachelor/uchastnichki/

Бъг е, понякога показва така.

# 76
  • Мнения: 5 877
Мен Поли много ме разочарова. Още в началото в Надкаст каза, че харесва Габриела. Не мога да повярвам
Ще ходи на безплатно кафе при Габи. От bТV плащат малко.

# 77
  • София
  • Мнения: 12 989
Благодаря за поредната чудесно оформена тема, Камил Flowers Hibiscus След добавянето на отбор Четворката, гласът ми не се променя - нито един не харесвам.

Но искам да поздравя Валерия и Елена от миналия сезон - независимо кой коя харесваше, и коя му беше неприятна, момичетата направиха истинско шоу. Тази година гледаме бълвоч.

# 78
  • България
  • Мнения: 1 311
Мен Поли много ме разочарова. Още в началото в Надкаст каза, че харесва Габриела. Не мога да повярвам
Ще ходи на безплатно кафе при Габи. От bТV плащат малко.

Ще иска връзки за запознанство с момчетата в Лудогорец. Grinning Grinning Grinning Момичето ми е антипатично без да има причина.

# 79
  • Вестерос
  • Мнения: 38 367
За никой не гласувам

# 80
  • Мнения: 5 877
Прескочих до към средата на НадкасТ с Поли. Наистина ли е чак толкова красива Васка? За мен е хубава, ама чак брутално красива, както я нарече Туджаров, не е. И сега не ме убивайте с камъни, но за мен дори Барбара е по-хубава. Явно вкусове всякакви.


Много ми е смешно, колко са натиснати Туджаров и Неделчо да не критикуват особено Габи и компанията. И разбира се, за да компенсират, критикуват Вики. 👏

Последна редакция: пн, 25 мар 2024, 23:27 от Alucard

# 81
  • София
  • Мнения: 12 989
Васка е хубавка, но по един селски начин, може би заради тънките вежди. Като се добави и липсата на изявена личност, направо ми става обикновена. Жалко за интересното първо впечатление, с това си остана.

# 82
  • Мнения: 24
Какви мръсни пари и от къде може да има Оливчето, че да е нужно да ги пере чрез Габион?
Ако държиш на криминален сценарий с елементи на конспирация, с лекота ще напиша един. Grin
Знаеш ли къде се намира Бенин? И какво е до него? И какви екземпляри има там? Laughing Увлякох се в мислите си...

Гледам корицата на темата Thinking и си мисля... Мария е идеалната жена, която да застане до Алек. Просто идеална от всякъде - и физически, и с произхода си, и с акъла си. Само 5 кила да сложи, че крачетата са и като солетки. Само ги погледнете - съвършената двойка!


А какво означава "и с произхода си"? Как това, че е различна по произход, я прави идеална за Алек?

# 83
  • Мнения: 1 877
Днес ми излезна реклама на Storytel с Васка. Обичала да се разхожда сама в парка, потопена в магията на Storytel. Сетих се как не можа да сглоби едно изречение в единствения епизод, в който говореше. Изсмях се. Излезнах от инстаграм.

# 84
  • Мнения: 1 923
Изглежда, че не мога да се съглася с масовото мнение за Мария. Нищичко не ми харесва в нея. Този руски / украински обигран стил на изразяване изключително много ме дразни, флиртът ѝ е нелеп, сдушаването ѝ с Виктория (която също не харесвам)… Не я намирам и за привлекателна. За сега клоня към Надежда… И то май не защото е впечатлила с качества, а защото най-малко се е изложила до тук.

# 85
  • Мнения: 5 877
Може да пробват с Теа-Логорея. 😁
Днес ми излезна реклама на Storytel с Васка. Обичала да се разхожда сама в парка, потопена в магията на Storytel. Сетих се как не можа да сглоби едно изречение в единствения епизод, в който говореше. Изсмях се. Излезнах от инстаграм.

Kjaerlig, понеже има предположения, че бащата на АЛЛек е руснак.

# 86
  • софия
  • Мнения: 1 052
Габриела едвам я изгледах с превъртане, но тази Поли ще я пропусна, сори Надкаст.Confused

Малко ми е странно -какво е това чудо с тоя Лудогорец, бре....Confused

Излязоха сестрите, хейтят си ги хората заслужено, ама вече да сме ги забравили като чудо за три дни.
Пък сега изглежда сякаш голям гаф станало в Ергенът и чак имидж им чистят някакви си хора от ефира......
Само раздухват "нещото", каквото и да е то. Да спрат да говорят, по- добре ще им се отрази - до другата седмица ще ги забравим.
За нас новите епизоди следват и ще си намерим нови злодейки Stuck Out Tongue Winking Eye

За сега все още съм за Маги.(харесвам я, леко преиграва, но ми е ок)

Мария нещо не мога да я харесам аз. Ще и дам шанс занапред, но засега - тц.

Последна редакция: пн, 25 мар 2024, 23:53 от freespirit

# 87
  • Мнения: 669
Благодаря за темата Flowers Rose
Гласувах за "Дърти-кърти", защото там са Милена и Силви.

# 88
  • София
  • Мнения: 5 794
И на мен Мария не ми е любимка, фина е и до там. Има и богата коса. В началото беше даже плашеща, с тез вежди. Сега май вече не са толкова черни. Помня, че тук беше оприличавана на травестит.

# 89
  • Мнения: 24


Kjaerlig, понеже има предположения, че бащата на АЛЛек е руснак.

Разбирам, благодаря за разяснението. Явно съм пропуснала този факт.

Общи условия

Активация на акаунт