как да се справиме с въпроса "СВЕКЪРВА"

  • 1 817
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 920
Мъжа ми много държи да уважавам майка му, защото много неща прави за нас.

А дали пък не трябва да я уважаваш, защото е родила и възпитала такъв прекрасен син.

# 16
  • Мнения: 5 103
Никак не се дръж, достатъчно е да не се виждате и чувате  Laughing
Peace

# 17
вечната тема за свекървата.....един съвет и от мен...така някой ден като си говорите и си говоритеи е дошла отново да ,,поиграе с детео'''вземи и кажи ,но тактично че това не е добре, поговори с нея може и  да излезе малко човек Laughing..но не намесвай сина й(мъжът ти), че нали знаеш за мама или хубаво или нищо #2gunfireаз моята така я оправям,говоря й доста често.. newsm10

# 18
  • София
  • Мнения: 1 635
Не мисля, че може да се уважава някой, защото е редно.
Някак си не се получава.
Най- добрия вариант, но до колкот разбирам май не е често приложим при теб е
да се правиш, че си съгласна и после да си правиш, каквото искаш.
И ако после ти потита повторно да се направиш на ударена,
Ах така ли съм казала, ами извинявай забравила съм. И се усмихваш нелепо.

Лично аз да не ми досажда, когато живеехме заедно и казвах, че отиваме да правим секс.
И тя се шокираше, но нямаше какво да каже. Но пък мъжът ми нямаше протев да се оттърва
по този начин.

# 19
  • Мнения: 14 654
кажете ми какда седържа със свекърва ми такаче да не ме дразни просто нея издържам
не казваш с какво те дразни
но гледам- намерили са се хора, които да те посъветват и пътьом и те да се пооплачат
та, с какво те дразни свекърва ти?н

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 207
гледай да си по далече от нея но не и мълчи а за другата майка която живее в апартамента на свекито си защо я нападате че дай всеки който ни направи някаква услуга да му целуваме задника те ако имаха пари отдавна да са се изнесли, то по тази логика кой какво оставя на нас от свекито ще ни остане един апартамент а от моите родители огромна къща и четири магазина то тогава мъжа ми трябва да обикаля само моите родители но те никога няма да кажат виждате ли ние ще дадем това и онова, то който си го няма в главата не можеш и с фуния да му го налееш въпроса опира до възпитание

# 21
  • Мнения: 14 654
то който си го няма в главата не можеш и с фуния да му го налееш въпроса опира до възпитание
именно  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт