За обидата " селянин "

  • 10 293
  • 309
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Бе ти не се броиш, не си продала крави, за да идеш в София  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 447
Бе ти не се броиш, не си продала крави, за да идеш в София  Mr. Green
Ако намекваш за мен, не бяха крави, а овце  Blush

# 17
  • Мнения: 3 447
Ако темата не е "София срещу провинцията" - дай да се замислим защо обиждаме на "педерас" - същото е  Simple Smile

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дафодилия, имам чувството, че паметта ти е безкрайна. И безкрайно услужлива.
Нямам шансове за София, значи. Нашите гледат куче. Даже не е породисто Mr. Green

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Водя си бележки.
Спирам да спамя, че Касиди ще ме намрази  Joy

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Чета из разни форуми и ми направи впечатление колко често хората се обиждат един друг с прозвището  "селянин " ooooh! Всъщност тази уж обида доста често я чувам и в реалния живот Tired Имам много приятели, които живеят в села. Хора като хора. Отделен въпрос, че в градовете понякога има типични представители на селското...Не съм си позволявала да обиждам по този начин, нито съм деляла хората на селяни и гражадани. Предполагам,че всеки средноинтелигентен човек разсъждава по приблизително същия начин. А защо тогава тази "обида" продължава да съществува?

Амиии... то не е обида това...... човека от село, като отиде в града и какво прави....пита първия срещнат дали познава Жоро от Люлин.... прегазва през зелените площи и калта, докато тича към автобуса, после се изсеква в шепа, измива си галошите в локвата и се качва  ...... нещо такова ..... туй на село го може, но у градско  ooooh!

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Сикрет, ми как да си сложи сополите в джоба, бе? И да иде в съседната стая "по нужда" - човекът е въСпитан Mr. Green

# 22
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Сикрет, ми как да си сложи сополите в джоба, бе? И да иде в съседната стая "по нужда" - човекът е въСпитан Mr. Green

да, бре....и прав е ...

# 23
  • Мнения: 3 447
Въпросът според мен е защо хората се обиждат, ако някой ги нарече селяни  Simple Smile

# 24
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Въпросът според мен е защо хората се обиждат, ако някой ги нарече селяни  Simple Smile

Ако кажа на някой от село, че е "селянин", ще се съгласи с мен...ако кажа на някой от града, че е такъв ще ме набие

# 25
  • Мнения: 920
И питат Ами клозетът като е вкъщи, не ви ли мирише.

# 26
  • Мнения: 3 447
Въпросът според мен е защо хората се обиждат, ако някой ги нарече селяни  Simple Smile

Ако кажа на някой от село, че е "селянин", ще се съгласи с мен...ако кажа на някой от града, че е такъв ще ме набие
Е какво излиза, че който не скочи да те бие, е селянин  Laughing

# 27
  • Мнения: 25 634
Хм, познавам селяни, които никога не са живяли в град, но на правоговора, правописа и интелигентността им могат да завидят поне 90% от съфорумците тук.  Mr. Green
Познавам и градски селяндури, някои от които се величаят като "четвърто поколение софиянци" ...  Sick
Простотията човешка си е индивидуално качество - няма адресна регистрация за нея!

# 28
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ами то и "гражданин" е обидно..... кат идеш на село и проявиш претенция ....и те погледнат и кажат насмешливо "таз пък гражданка" .....как да не се обидиш  Crossing Arms

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ами..... неуместно е да се държиш като селянин в града и като гражданин на село ..... и на двете се гледа с насмешка и е даже обидно да те нарекат селянин или гражданин

Общи условия

Активация на акаунт