До мамите от Англия

  • 1 621
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 178
За съжаление договор нямам в себе си.Фирмата посредник  по принцип е с легална дейност , утре ще имам   разговор с тях и  може би ще съм на ясно какви са ни правата/може би защото не съм убедена колко са коректни/.Дано успея и се преборя с толкова  много препятсвия.Вдъхвате ми кураж и увереност.

# 16
  • Мнения: 1 959
Ако пичнат да се опъват кажи им че ще потърсиш услугит на адвокат пък дано ги сплашиш.Пиши какво е станало след разговора./ама съм и яз любопитна  Embarassed/

# 17
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Доста се чудих дали да пиша, но нека да споделят мнението си и останалите!С мъжа ми говорихме колко ще и е трудно на Дани да дойде в Англия, или по-скоро да се оправи до болницата.Трябва да кацне в Лондон, да отиде до Виктория, а след това до града в който е мъжа и.За човек не стъпвал в Англия и почти незнаещ английски мисля, че ще е много трудно SadСпоред мен първо трябва да се разбере как ще се поемат разходите за лечението и прибирането на мъжа и.Много е объркано всичко, но дано утре да се внесе яснота по случая.Влизам доколкото мога в положението на Дани, но не зная дали идването и тук ще е най-удачния вариант ConfusedАко го изпишат не напълно стабилизиран е добре тя да е тук, но все не вярвам да го оставят сам да се оправя в такова положение.Пак ще говорим с лекарите, ако трябва!
 Дани, Hug Heart Eyes Hug

# 18
  • Мнения: 1 959
Сега питах мъжлето и той каза че има доста летища нагоре не е нужно да каца в Лондон може би Глазгоу,Нюкасъм,Лйдс-Брадфорт.

# 19
  • Мнения: 1 363
Подкрепям Били. Освен ако някоя Лондонска майка не се навие да помогне с подслон, посрещане, изпращане етц.
Лондон може да е доста стряскащ за сам човек, но с питане до Цариград се стига. Peace

# 20
  • Мнения: 2 379
Здравей!
Аз нямам нищо общо с UK и за съжаление не бих могла да съм полезна...
Включвам се само, за да пожеля най-благоприятно развитие на нещата и дано мъжа ти се оправи!!! Praynig

Биляна, thumbsup Heart Eyes  bouquet

# 21
  • Варна
  • Мнения: 178
Отдавна си мислехме и планувахме как ще направим романтично пътуване из Европа.Сега пътуването ми не ще бъде приятно,но целта си заслужава определено.Оказа се че имаме познати/на свекърва ми/,които живеят в Лондон,и надявам се да ми помогнат с летища и гари.Все още не съм се свързала с тях тъй като самото пътуване е под въпрос. Освен това фирмата корабособственик има агенти във всяка държава,които като част от задълженията посрещат и изпращат новите членове от екипажа.Най-важното е да се разберем с фирмата-посредник тук в България,защото имам непотвърдена информация,че политиката им принципно е да се подмазват спестявайки разходи на корабособственика.Билянка е права че ще е много трудно,може би не е и много разумно.Но не съм съвсем убедена, че всичко е обмислено от фирми и корабособственици  и че някой въобще мисли и се знае ,какво следва  след като го изпишат от болницата.Утре ще стане ясно.

# 22
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Дани, надявам се съпругът ти да се възстанови бързо и да се уредят нещата с фирмата. Съжалявам, че съм далеч от Лондон и Мидълсбро за да ти помогна лично. Стискам палци за вас.

Общи условия

Активация на акаунт