БАЧОРСКИ И ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА - Тема 11

  • 31 177
  • 599
  •   4
Отговори
# 435
  • Мнения: 4 291
Защото самата Олга го каза и няма нужда да се повтаря постоянно.
Дизилер, във всеки втори, трети твой коментар пишеш за хотела, който взима Олга и как Даниел й затваря телефона. Целенасочено ли е? 🫣
И защо да не пише?? Това е истината за жалкия богат син...

# 436
  • Балчик
  • Мнения: 758
Цитат
А с Рози какво се е случило?
Според мен е заради мъж, раздяла или подобно....бяха споменали, че не може да има хубава връзка и все търси.

# 437
  • София
  • Мнения: 23 124
Рози е от тези жени, които постоянно са в търсене на себе си и в очакване на Принца на бял кон. Предполгам, че нещо я е извадило от строя и е изпаднала в депресия. То и времето там е достатъчно, за да депресира всеки нормален човек, пък какво остава за такива с по-лабилна психика. Тя ми е от симпатините персонажи, като изключим циничния й език.
Олга с това "Време е за промяна" да не би да намеква, че ще се местят другаде, може би ще се върнат тук...

# 438
  • Мнения: 11 396
Олга, ако е с шведска пенсия, добре ще живее тук и ще й стига за всичко. Стига да има къде да живее, разбира се.  Но това с Розалия е притеснително, "едва не умрях"... че какво пък толкова да е станало?
Дори и любовна раздяла да е имала, чак пък до антидепресанти да се стига? В скандинавските държави и в Нидерландия са супер популярни всякакъв вид антидепресанти и лекарства за психичното здраве. Все пият някакви успокоителни...

# 439
  • Мнения: 1 824
Няма как Олга да има добра шведска пенсия, принципа на акумулиране там е малко като при нас и има пропуснати ключови години (не и се брои стажа за майчинство, образование и тн. - не е живяла там тогава). 300-400 евро ако събере за 10-тина активни години, пак ще е добре.

# 440
  • Мнения: 11 396
Може и така да е.  Всъщност, от сторито й става ясно, че 15 години живее в Швеция. Дори и не разбрах какво е работила.

# 441
  • Мнения: 1 824
Вероятно е живяла при Розалия, не си представям да започне работа веднага там, сложно е с банки, персонални номера и прочее, сигурно са минали едни години.
И само нископлатен труд биха и предложили, затворена нация са те.

# 442
  • Мнения: 862
На последното стори , Наска е с халка . Уж са на почивка , останах с впечатление , че са оженили Данчо и Ели .

# 443
# 444
  • Мнения: 11 396
Само като му чуя просташкия селски смях и повръщам.

# 445
  • Мнения: 1 824
На годишно представление на клуб по худ. гимнастика бях в петък: всички деца бяха гримирани, (момиченцата) до едно. Едни тежки брокати даже, в тон с триката.
Новото нормално е явно, Бачорите даже семпло действат на фона на видяното.

# 446
  • Мнения: 39 575
Емели не е гимнастичка на състезание.

# 447
  • Мнения: 4 291
То пък 'щото на състезание е супер да изглеждат, като за фотосесия.

# 448
  • София
  • Мнения: 1 140
Гледах рекламните снимки на Емилия и Еме. Нямам идея защо са я гримирали.Изглежда потресаващо в рокличките. 😞

# 449
  • Мнения: 3 877
И аз съм против гримовете за малки деца. Абсолютно излишно, да не говорим, че за мен даже загрозява. Не ми харесва Емели на тези снимки. Супер неестествено изглежда. Все пак е дете на 4г.

Общи условия

Активация на акаунт