БАЧОРСКИ И ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА - Тема 11

  • 41 114
  • 830
  •   10
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 417
Според мен Емилия и Петър не са заедно. Той е на Боровец, тя в Италия. Дори на рождения и ден не беше с нея.

Атанаска и Даниел с бащите си са в Лондон. Бяха снощи на мач на Уембли. Явно сватбата ще е скоро защото Атанаска пазарува за нея.

# 526
  • Мнения: 743
Дааа, не са заедно Петър и Емилия, тя просто така си качва сторита и го тагва с послание, че само той ѝ липсва 🤦🏻♀🤦🏻♀

# 527
  • Мнения: 4 108
Тагнала го е в стори, за това по-горе се спомена, че са си заедно


Шугарче, писали сме заедно

# 528
  • Мнения: 743
Да, Ванче, просто вече съм в потрес как се категоризира в тази тема и за едната, и за другата дива😅
Ами.. вижте, информирайте се, пък тогава коментирайте коя колко пари получава месечно, на коя как ѝ върви бизнесът и коя с кого е.

# 529
  • Мнения: 4 108
Да, и аз съм в потрес. За това пуснах сторито за доказателство, че ние не си измисляме.
А и до скоро се говореше, че са се разделили, а аз казах, че няма как, защото сутрешните й сторита с кафето изглеждат от дома на Петър. То щеше да е доста смотано, ако не са заедно, а тя продължава да си живурка у тях 😃
Просто хората помнят едно нейно стори от преди няколко месеца, че нещата между тях не вървели добре. Това обаче не означава, че не са заедно. След това мина доста време и очевидно са си оправили отношенията. Просто не ъпдейтва на всяка минута в какви отношения са. А и не е нужно.
И още нещо. Това, че не качва снимки заедно от рожденни дни, почивки, събития, излизания, далеч не значи, че не са заедно.
В началото на моята връзка с мъжа ми и аз много споделях, тагвах го, качвах снимки от къде ли не. После май пораснах и разбрах, че не е нужно на всяка крачка да споделям личния ни живот. Ако някой ми погледне стената, ще каже, че не сме заедно поне от няколко години. Просто хората свикнахме, че нещо, ако не е публикувано в мрежите, значи не се е случило. Но това далеч не е така. Хората ходят на прекрасни места, изкарват си страхотни вечери, просто не е нужно всичко да се показва, за да е истина.

# 530
  • Мнения: 743
Абсолютно съм съгласна. Тя си беше споделила, че им е много трудно и покрай работата им - тя стартира агенцията, той започна нов бизнес, нормално е, когато започваш сам от нулата да влагаш повече и от личното си време, респ. да страда личният ти живот и да се създава напрежение. Тук обаче се каза, че Емилия няма самоуважение, защото всички знаят какво се случва💁🏻♀

# 531
  • Мнения: 4 108
За това дано й потръгне агенцията и по-малко да се показва. Хората винаги ще намерят в какво да те упрекнат. Никога няма да си идеална. За това си живей кротко и мирно без никой да те знае, най-добре! Щастието обича тишината.

# 532
  • Мнения: 2 986
Добре са всички , пътуват често .

# 533
  • Мнения: 4 337
Сторито на Емилия се помни, защото тя каза, че са доста зле едва ли не нещата. Не помня точния й изказ. Иначе да, дори и да е била през това време в апартамента, явно той е възпитан доста добре и не я е изгонил, докато тя си прави ремонта. Сега пък са се оправили, животът си е техен, щом така им харесва, така да го живеят. Шоколад й носи, мебели сглобяват, в сторита го качва .. супер.

# 534
  • Мнения: 11 546


Даниел отишъл с баща му на стадион Уембли, не спря да се фукляви, пуснал сто сторита, да видим.





Наска в лондонското метро

# 535
  • Мнения: 1 398
Хора, от както отследвах Даниел, той се е променил визуално, до колкото виждам на вашите снимки. Какви промени е правил?

# 536
  • София
  • Мнения: 1 146
Хора, от както отследвах Даниел, той се е променил визуално, до колкото виждам на вашите снимки. Какви промени е правил?

Пуснал брада и напълнял отново 😂😂😂

# 537
  • Мнения: 4 337
Един ден, като идем и ние на нещо голямо ще се фукаме на сторита.

# 538
  • Мнения: 865
Да, и аз помня сторито на Емилия. Каза, че има големи сътресения в личния й живот отново. Освен това пускаше някакви други, че е ергенка. Дано са им стабилни отношенията вече. Петър ми се вижда особняк, но пък това че я беше оставил в апартамента говори добре за него.

# 539
  • Мнения: 183
Да, и аз помня сторито на Емилия. Каза, че има големи сътресения в личния й живот отново. Освен това пускаше някакви други, че е ергенка. Дано са им стабилни отношенията вече. Петър ми се вижда особняк, но пък това че я беше оставил в апартамента говори добре за него.

Нормално е да има сътресения в отношенията на двама души когато заживеят заедно. Тогава вече настъпва истинското опознаване, идват и битовизмите.
Предполага се, че са заедно предвид сторито, а и тя не е спирала да качва от апартамента му.
Когато съпругът ми ме покани да живеем заедно аз си пазих и плащах квартирата цели 8 месеца, исках да съм спокойна, че ако не потръгне имам къде да си занеса багажа и къде да остана.
И между другото почти не си качваме снимки в социалките, но сме по-заедно от всякога Grinning
Предполагам, че нямат на кого да се показват и доказват, за разлика от другата половина на някогашния триъгълник.

Общи условия

Активация на акаунт