МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 1/

  • 24 083
  • 428
  •   4
Отговори
# 105
  • Мнения: 9 191
Айде от летището да дойда










Снеж тази класация да се бетонира така през цялата 2024г.Много ми харесва така ама много...

# 106
  • Мнения: 1 113
Здравейте, момичета! Simple Smile Благодаря за темата, Диди! Не съм от най-големите фенове на Чапкъна, но Рамо си заслужава внимание и се надявам тепърва да го гледаме в по-стойностни проекти. Извинявам се, ако вече сте го обсъждали, но ще се радвам да споделите мнения за Шахмаран - аз лично много се впечатлих от интерпретацията на тази легенда и се рових доста да чета допълнигелна информация. Поздрави и хубава вечер ви желая! Simple Smile

# 107
  • Мнения: 9 191
Джеси , добре дошла! Heart
ШахМаран много ми хареса на мен ,но аз съм от тийма на Джихан и го искам с Шахсу
Да видим как ще е втори сезон действието беше бавно ,но после като го изгледах още няколко пъти го разбрах сериала.Не е от сериалите които веднага да ги разбереш...
За другото ако рекъл Аллах далече от ОГМ друго не искам всеки ще преживеем.








Рамо - Трендйол архив : https://twitter.com/n_anagapesis/status/1780665598172709208

Архиви :




# 108
  • Мнения: 8 482
Джеси, добре дошла при нас!  Heart Exl

От "Шахмаран" не съм много впечатлена - през повечето време е доста скучен и муден. Но на мен очакванията ми бяха големи, защото харесвам подобна тематика. Иначе актьорите са много добри и показаха страхотна игра. Но в последния епизод имаше повече динамика, затова надеждите ми са за втория сезон.

# 109
  • Мнения: 9 191
ШахМаран втори сезон дано го пуснат скоро промотираха вече новия сериал на Серенай да видим какво ще стане с ШахМаран.








ПП:Само от сцената  в колата дори да не си гледал Чапко разбираш що за талант е това момче направо бях се подкосила на тази сцена буквално и гледах с отворена уста.
Не ми се вписа грам Бурак Дениз може би защото не го харесвам и аз не знам.

# 110
  • Мнения: 8 482
Освен първата награда за сериала, на тези Младежки награди (или други) Афра е триумфирала направо. Първи места за актриса и за рекламите на ДеФакто и Юлкер.



Видяла се е с майка си, но не знам кога. Майка й на колко години е, не знам, но и е като сестра. Flushed



Последна редакция: ср, 17 апр 2024, 22:35 от ·٠•Snejka•٠·

# 111
  • Мнения: 1 113
И аз очаквам с нетърпение втория сезон на Шахмаран. И като цяло напоследък съм голям фен на турските сериали за платформи. Има само 2-3 телевизионни, които следя с истински интерес в момента, но като цяло от известно време усещам голяма немощ у турските сценаристи и трудно ми задържат вниманието. Ето, например, само като гледам фраговете за новия епизод на Чапкъна не знам да се смея ли или да се възмущавам.

# 112
  • Мнения: 9 191
Честито да и на Афито много да печели дано!



Джиханъм Heart




# 113
  • Мнения: 8 482
Много си права, Джеси - пълна немощ. Започнат добре първите 10-ина серии и после зациклят. Подкрепям и за Чапкъна. Ако не беше Мерт, вече щях да съм го зарязала.

# 114
  • Мнения: 9 191
Много направи затова дизи ,но кел файда дано го оценят след него.
Дано хората го оценят извън Ферит след това.Искрено се надявам!





Чакаме си Джихан Heart

https://twitter.com/NourAhm82958602/status/1780589989916561456

Феро в еможи да припомня и аз бях правила такива гифчета ,но на видео е друго Heart

Последна редакция: ср, 17 апр 2024, 22:51 от x BlackRose x

# 115
  • Мнения: 8 482
Много хубави гифчета, Дидке, "летищните" също.

# 116
  • Мнения: 9 191
Ама моля ти се с това качество от Космоса толкоз излезна... ;д

Малко АРХИВ :ЕСЕ









# 117
  • Мнения: 1 113
Определено ще му е трудно след Чапкъна, защото много вдигна летвата от към популярност и изпълнение. Но аз лично вярвам, че все още не сме видяли най-доброто от това момче. И между другото НЛО (UFO) е страхотна продукция.

# 118
  • Мнения: 9 191
Не то още има и още все повече с всяка серия грандиозен какво да кажа вече? Така много малко хора са ме карали да си приказвам самичка като ги гледам ,но се надявам да не е специално само за тази роля ,но те го съсипаха от плач.Да зная ,че плаче прекрасно ,но усмихнат цена няма.




И аз много харесвам НЛО и като го гледах за първи път ми стана ясно
 ,че това момче ще го говорят по натам.За Мерт знам още като се чу за партньорството им със Серенай след което дойде и Бурак.

Есе и Дениз Heart






# 119
  • Мнения: 8 482
Добро утро! Heart Exl

Скрит текст:

Много са сладки с Дениз. Ипек е голяма красавица и нежна като порцелан.

Общи условия

Активация на акаунт