МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 1/

  • 37 567
  • 739
  •   2
Отговори
# 435
  • Мнения: 8 631
Добро утро! Heart

Скрит текст:

Много се вживяваме в един сериал и трошим напразно нерви. Да го даваме по-лежерно. Ще догледаме, заради Мертчи в очакване на новите му роли, а който не може да направи и тази "жертва", да не гледа, негова воля.



Хубав ден и хич да не ви пука.

# 436
  • Мнения: 9 588
Снеж абсолютно съм съгласна щом съм се хванала на хорото ще го играя до край избор има и канали други има.





# 437
  • Мнения: 8 631
В предаването на Мюге, Арамъзда Калмасън, коментирали, че Мерт и Афра не живеели вече заедно, той се преместил в някакъв затворен комплекс, но в същия квартал. Според гостенката й, връзката им е ПР, въпреки че ги харесва и двамата. Дид, помагай... права ли съм? Ако има още интересни неща, казвай.

# 438
  • Мнения: 9 588
Точно това е - браво на теб Снеж ще го научиш ти тоя език.
Водели туристи до домът на Мерт смятайте за какъв тормоз става дума вече който и да е ще се изнесе...
За сега и двамата не мислят за сватба.Да гостенката ги харесва много ,но не вярва ,че са заедно.


Тези пак са плюли. Разбрахме ,че Арто харесва МЯ всеки си има предпочитания ама стига се е излагал телевизионно вече.

https://www.youtube.com/watch?v=vr9cqwOeQ-k

Ей това ме вбеси много...

Арто:Като крадеш гаджето на най-близкия си приятел ще има и цени които да плащаш!

Кой си ти ,че преценяш това? Отново се чешат за глупости изумих се ,че и Билял е там докато тази говори той не е ли Афрамджия с другия Онур? Смея повече да вярвам на Мюге от колкото на Билял и сие..
На мома Ханде ашка не и минавал защото ходил често в Джихангир да припомня ,че в предното си предаване го отвини в изневери сега каза ,че там е чапкънствал. Не вярвала ,че живеят заедно отбивал се понякога. Всъщност Мюге ханъм изясни ситуацията с живеенето мисля?

Тук можем да подкрепим Мерт. За сега води Бертан след което е наш Рамо , а на трета позиция е МЯ.



https://pollforall.com/pknm7mrn?qn=1

# 439
# 440
  • Мнения: 9 588
Седмичната класация на ADBA.TV
Все нагоре! Heart Второ място също Heart и 10-тия е много голям Heart

# 441
  • Мнения: 8 631
Емре май напуска сериала. Това е от Бирсен. Гугъл вече се справя перфектно.

Цитат
Епизодът от феноменалния сериал Yalı Çapkını на Star TV, който ще бъде излъчен тази седмица, ще стане свидетел на спиращи дъха събития. "Рибарче" продължава да оставя своя отпечатък и в петък вечер. В 71-ия епизод от сериала, продуциран от OGM Pictures, който ще бъде прожектиран в петък, едно след друго ще се редят много обсъждани събития. Емре Алту, който изигра образа на Орхан Корхан в продължение на 2 сезона в сериала, режисиран от Бурджу Алптекин и написан от Мехмет Баръш Гюнгер, ще се сбогува с проекта, според информация, изтекла зад кулисите. Въпрос на любопитство е дали това твърдение е вярно или не...
В новия епизод на сериала ще се редят една след друга поразителни сцени. Буче Бусе Кахраман, чийто договор изтича в края на сезона, също ще направи име с екшън сцени в този епизод.

https://www.instagram.com/p/C7RyYG1olXX/?img_index=1

# 442
  • Мнения: 9 588
Споменете си интервюто на Емре преди Байрама още тогава ми стана ясно ,че ще си ходи ,а миналата серия се уверих ,че Орхан ще бъде убит.

Докато чакаме новия Даймъс да си припомним и стария... Heart






Последна редакция: ср, 22 май 2024, 21:05 от x BlackRose x

# 443
  • Мнения: 8 631
Имало снимки близо до кръстовището на моста Чекмекьой.

# 444
  • Мнения: 9 588













Върнах си да гледам епичното интервю няма такава наслада след него.

# 445
  • Мнения: 8 631
Днес по бТВ стори даваха серията с интервюто на Сейран... ох, то драматично, пък аз се смях, щото се сетих за едни известни реплики: Виж какво ще ти кажа, с телевизор няма да ме плашиш... ей, ша счупя тоз телевизор. LaughingLaughingLaughingLaughing

П.П.: Хах, Дидко, и ти си гледала....

Последна редакция: ср, 22 май 2024, 22:54 от ·٠•Snejka•٠·

# 446
  • Мнения: 9 588
Днес по бТВ стори даваха серията с интервюто на Сейран... ох, то драматично, пък аз се смях, щото се сетих за едни известни реплики: Виж какво ще ти кажа, с телевизор няма да ме плашиш... ей, ша счупя тоз телевизор. LaughingLaughingLaughingLaughing


Ха - ха - ха с Кязъм нали?

Не знам ,но тази сцена много минава през мен може би е най-силната сцена за втори сезон.






От Dimes: "Днес изобщо не можах да се отбия тук.. защото бяхме на път за място близо до морето, за да снимаме летен филм.

# 447
  • Мнения: 8 631
Не само Кязъм, и Ферит... абе, майка ми гледа тъжно, на рев, аз се хиля. Laughing Но играта на Мерт - топ.

# 448
  • Мнения: 9 588


Я да ни върна в архива на първи сезон Heart












Не само Кязъм, и Ферит... абе, майка ми гледа тъжно, на рев, аз се хиля. Laughing Но играта на Мерт - топ.
Велико е това...и с тоя крак недей ,че пак ме хваща яд ,че няма награда още затова момче.

# 449
  • Мнения: 8 631
Архив УФО...





Мерт до Ипек. Ех, защо си бързала да се омъжиш, Ипек?

https://x.com/n_anagapesis/status/1793215276340715643/video/1

Лека нощ!

Общи условия

Активация на акаунт