МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 1/

  • 37 606
  • 739
  •   2
Отговори
# 465
# 466
  • Мнения: 9 601
Мираааа Heart


И аз не се стърпях и веднага се погрижих. Heart








ПП:Днес всичките ми любими момчета са се наговорили мисля да казвам цял ден  - "БИСМИЛЯХ!"

# 467
# 468
  • Мнения: 8 631
Мире, Heart Exl

Психиатърката: Г-жо Сейран, наистина ли единственият ви страх е хората, които обичате, да научат, че сте болна?
Сейран: Аз и без това ще умра и ще си отида, но те са длъжни да продължат живота си.
Орхан: Ако от самото начало бяхме направили някакъв план...
Халис: Най-добрият план беше ти да бъдеш стръв.
Лятиф : Бог е надарил г-н Ферит с всичко това, с което не е успял да надари г-н Орхан. Всичко, че даже и повече.
Орхан: Аз се гордея с всичко, което правиш.
Ферит: Татко...
Орхан: Дали ще е грешно или правилно, гордея се с всичко, което правиш, Ферит. Гордея се с теб с всяка своя частица!  Обичам те толкова много с всяка своя частица.
Тарък : Както разбираш не става, без да унищожиш из корен родът Корхан.
Тайяр: За какво ти е синът на Корханови?
Мезиде: Не се намесвай в моята работа.
Шехмуз: Изненада!
Психиатърката: Има ли някой, който се грижи за вас?
Сейран: Ферит...
Психиатърката: Добре, а вие грижили ли сте се някога за себе си?
Аби: Готов ли си, батковото?
Ферит: Готов съм, Аби.
Не мърдай!
Орхан: Синко!
Халис: Поне една твоя работа да бъде като хората. Страхливец!
Орхан: Татко!
Внимавай!
Халис: Сине!
Орхан: Каквото да направя, не се получава. Аз си казвам, че ще се получи, но отново не се получава.
Ферит: Не ми причинявай това, умолявам те, татко! Не го прави!
Орхан: Каквото да направя, няма полза
Ферит: Татко!
Халис: Орхаааан!

Последна редакция: чт, 23 май 2024, 23:26 от ·٠•Snejka•٠·

# 469
  • Мнения: 9 601
И въпреки ,че Бирсен каза ,че Емре напуска един вид аз ми се напълниха очите за този Орхан който просто искаше някой да го обича. Ах Ферит! Ах бедното ми момче...Още колко ще страдаш и ти?
Халисееее от моя гняв няма кой да те спаси!
Няма такъв гадюга той и Хатуч са виновни за всичко.








Същите дрехи..Същата мъка.






Колко жалко ,че Ферит имаше за кратко точно този баща за който е мечтаел...



Като гледам сега Сейран още повече няма да му каже.



Както е тръгнало момче което не можеше да цепи дърва не беше виждало пистолет скоро ще се разкарва бетер Ямач Кочовалъ и сие мафиози.

Рамо лайкнал фрага :

Последна редакция: чт, 23 май 2024, 23:10 от x BlackRose x

# 470
  • Мнения: 8 631
Хм, Рами отдавна не беше лайквал фраг. Орхан ще умре... явно затова го харесва, да покаже уважението си към Емре. Великолепна игра отново.

При рускините прочетох, че Гюнгер се е отписал от профила на сериала в инстаграм... но не успявам отново да го намеря това... Хм, нов сценарист на 3 сезон... май.

Последна редакция: чт, 23 май 2024, 23:27 от ·٠•Snejka•٠·

# 471
  • Мнения: 9 601
Направо не знам утре как ще сме след епизода
Лека полека ще се озовем при психиатърката



Ох не ми се иска Орхан да умира Снежиии хич ама хич...Верно е ,че не беше най-добрия баща ,но Ферит го обичаше от цялата си душа. Гюлгюн и Ифа дори не ги мисля как ще реагират.

#mood



Сега видях ,че и Пелин е простреляна ,но тя не застава за първи път пред оръжие и в домът си когато бяха с Кая застана пред дулото на Сертер.Всякаква в моите очи ,но това не ми е обегнало. И ко ся Гюнгьо не иска да пише ли? Вах , вах ,че той досъсипа сериала нарочно мисля от яд ,че неговия друг не се задържа. Злобен гном!

Heart


# 472
  • Мнения: 8 631
Диде, ние няма ли да бойкотираме и да гледаме 37 епизод? Много смешен тоя фандом... за по-смешен май не се сещам.

# 473
  • Мнения: 9 601
Диде, ние няма ли да бойкотираме и да гледаме 37 епизод? Много смешен тоя фандом... за по-смешен май не се сещам.
Снеж аз до сега да си чула да съм се включвала в бойкоти?
Нали си я чула приказката за шербета който уж съм пила - девам докато трябва...












Да ни върна отново в първи сезон Heart

# 474
  • Мнения: 8 631
Привет! Heart Exl

Бойкотите са пълна простотия и загуба на време... друг път още ще коментирам фандома.

Последният екшън герой. Laughing Ама е секси, не може да се отрече.

# 475
  • Мнения: 9 601
Честит празник приятели!



Марлон Брандо Heart
Шегата настрана как щеше да реагира Ферит от първи епизод ако види бъдещето си?


Ден 2 на сет на рекламата




От сцената със стрелбата




Бана не не искам Орхансио да умира...




Сещам се как Пойраз викаше на Айшегюл ,че имало три версии на Пойраз сега разбирам какво се случва сигурно до края на сериала ще може и хеликоптер да кара Ферит. Може и със снайпер да нападне някой хайде онзи беше полицай после стана от тайните служби и тн... Сейран която е болна не е ясно от какво умира ,но не е ясно от какво.Вместо да каже на мъжа си се среща с Тарък уж да му каже да стои далеч от тях ,че така и щяла да му прости ,че застрелял нейното най-ценно. Забога какво гледаме? Наистина ако Пелин ни беше най-големия проблем щях да ръкопляскам сериала се превърна в Мардин тюрлю бюрлю шалварян история. Ама няма бойкот от моя страна - гледам и и това е. Видяхме какво стана като се бойкотираше и като спяхме и по стаи...
Да видим какво ще стане след епизода като рейтинги ,но мисля ,че се отпуснаха нарочно знаят ,че имат гаранте трети сезон за какво да се стягат? Ако Гюнгер наистина няма да пише трети сезон дано докарат някой нормален ,че Екин и Лейля за чеп за зеле не ставаха.
 Всичко е възможно в турските сериали няма какво да ни шашка.. А Онур моля го си затвори с фирмата с достойнство или да спре да прави психарски фантазейшън след Чапко или Гюлса да си готови записките и така да работят сценаристите белким се получи нещо като първи сезон Simple Smile

Последна редакция: пт, 24 май 2024, 12:16 от x BlackRose x

# 476
  • Мнения: 8 631
Какви бойкоти и стаи, бе, хора, та това е просто сериал? Какви са тия вживявания, все едно животът ти зависи от това колко пъти ще покажат Пелин и дали СейФер ще са заедно и ред други неща!? Гледаш, докато ти харесва. Ако не ти харесва, спираш и толкова... какви са тия бойкоти и ултиматуми към екипа? Да не говорим, че бойкотът им по никакъв начин не може да повлияе на рейтинга... Такова чудо досега не съм виждала. Недоумявам докъде може да стигне човек...

Последна редакция: пт, 24 май 2024, 12:55 от ·٠•Snejka•٠·

# 477
  • Мнения: 9 601
Снеж съгласна съм , но кел файда.
Кязъм и Ферит си приказват нещо.



И нещо за Шахмаран

Netflix публикува доклад за втората половина на 2023 г. Шахмаран също е в този списък
Гледан е в допълнение към 83 милиона часа гледане още 9,4 милиона часа гледане
Общата гледаемост на сериала е над 92 милиона часа гледане



Аз днес ще се опитам да видя мама дано да дават вече двата дни изтекоха.

Последна редакция: пт, 24 май 2024, 12:28 от x BlackRose x

# 478
  • Мнения: 27 922




 Дидииии , не е лесна и вашата особено с тоз трети сезон ..  разтягат локуми за печалби и това е ..  Продуцента от все нещо трябва да печели да прави и плаща продукция ..

# 479
  • Мнения: 9 601


От Dimes - https://x.com/dimesclub_tr/status/1794001226532892825

Докато гледате това, аз едитирам това, което наистина искате 🤝🏻


АРХИВИ :









Аз днес съм много щастлива! Heart

Скрит текст:
Позволиха ми да видя майка.Вярвам ,че това е едно изпитание да станем още по силни като връзка с нея. Да станем наистина майка и дъщеря. Това ,че тя ме търси два дни и няма как да ме види ме просълзи. Въобще не била плакала. Heart

Нямаше как да не покажа моят войн на всеки...

Общи условия

Активация на акаунт