бански

  • 20 179
  • 179
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 407
този много ми харесва.На края на лятото си взех един на цветя,модела е като този.Нося такива модели.

# 31
  • Мнения: 4 179

Всички ми харесват , но ето този ми е любим.Такъв искам да си купя. Hug

# 32
  • Мнения: 1 813
Черния,белия и зеления  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 891
Направо се влюбих в този  Peace 
Страхотен е !

# 34
  • Мнения: 664
Нося горнища като това на жълтия, придават много хубава форма на бюста. От долнищата никое не ми хареса, не обичам много изрязани, нито пък такива с разни панделки, метални катарами и т.н. украси.
А горнището на последния лилав е страхотно Simple Smile

# 35
  • Мнения: 92





Тези ми харесаха най-много. Peace

# 36
  • :)
  • Мнения: 337
Всичките са хубави Heart Eyes

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 4 412
Бих носила всичките с удоволствие, но горнищата задължително с подплънки  Mr. Green Иначе надолу се справяме с формата, ама бюста...  Crazy

# 38
  • Мнения: 1 959
Харесаха ми всички само дето аз сам по закръглена и не бих сложила нито един обаче целия бански със сините цвечета който LEO е показала на 1-та снимка ми останаха очите по него.От утре сам на фитнес та дано за лятото да се намъкна в такъв.Има такъв в един магазин само дето е в черно

# 39
  • Мнения: 1 813
За това ходя без горнище. Да не се чудя какво да напъхам и как ще излъжа окото  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 2 255
Преди ходех само по монокини    Nature Sunny че не си падам по разликата  Wink
обаче като забременях с Коко си взех един подобен на постнатите - но по свежичък  Wink - горнище с триъгълници и плитки бикини с връзки, за да мога да коригирам спямо КГ-те нагоре ... а после надолу  Joy
И така и стана носих си го с корема  Peace после другата година ходихме юни и септември на море .... съответно бях свалила различни КГ и си го местех пак  hahaha
А и миналата година реших, че още не съм в най-добрата си форма та си откарах пак с него  Rolling Eyes
Но за това лято смятам да съм си вече съвсем аз   newsm26 и ми се ще нещо нооовоооо и може пък да си го "позная" между тези тук  thumbsup

# 41
  • Мнения: 4 179







Малко да обновя темичката. Laughing

# 42
  • Мнения: 1 339
Ууу че крависи бански
Най-много ми хареса този:

И момичето си я бива  Crazy

# 43
  • Мнения: 5 539
Ох, бански, бански, ама тялото е най-важно... Горните 4 модела са съвсем обикновени и не ми харесват, но на манекенските тела стоят чудесно.
А пък и най-зашеметяващият бански, облечен от някоя трътлеста дама, няма да има ефект.
Не ми обръщайте внимание, подготвям се психически за мисълта, че това лято на плажа ще бъда Бременозавър  Laughing

# 44
  • Мнения: 7 723
Момичета, да ви споделя хита за лятото  Laughing

 
Whistling Whistling Whistling

Общи условия

Активация на акаунт