Като се напиете до каква степен си позволявате глупости?

  • 2 651
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Като по-малка съм се напивала 1-2 пъти и общо взето най-голямата глупост която направих беше да се целувам с най-добрия си приятел  ooooh!

Иначе през последната година само веднъж пих и после си заспах кротичко Simple Smile Подробности - ТУК

# 16
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Излизам на терасата, ако съм вкъщи и започвам да мяукам  Mr. Green
  hahaha hahaha hahaha

# 17
  • Мнения: 6 167
аз не пия изобщо алкохол, понякога 4аша вино.
имам доста нисък праг на поносимост и внимавам много да не изпадна в смешна ситуация.
просто е ужасно грозно пияна жена, правеща глупости.
имам една позната, която на една сватба така се натряска, 4е после касетата с изпълннията й беше разпространявана за забавление. специално бяхме поканени да я гледаме тая касета  Rolling Eyes другата ултра грозотия е жена на бирария. с халба бира в ръка и пикаеща права респективно в хими4еската тоалетна  Laughing

# 18
  • Мнения: 920
Футбол на улицата посред нощ, като любезно поканвахме спрелите шофьори да се присъединят.
Бележки по колите - не си спомням текста, пък и едва ли се е разчитал.
Спонтанно отиване на гости на приятел на около 100 км.
На Нова година на площада, свършихме и цигарите и аз любезно молех всеки, който пуши за 1 цигара. Снабдих компанията.
Сега вече остарях и ми се доспива. Не винаги в моето легло.

# 19
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Преди си заспивах без притеснения,но от 3 години не пия въобЩе.А ако се наложи/НГ например/си изкарвам с 1 4аШа цяла ноЩ.

# 20
  • Мнения: 6 993
Не пия и не съм се напивала никога.
На мен от една глътка вино ми се приспива Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 12
Лягам и заспивам  smile3524 smile3524

# 22
  • Мнения: 282
Олеее момичета, мен ме хвана срама като ви чета постингите. Ние с мъжа ми всяка вечер пием по 2-3 чашки вино, а пък при поводи до бутилка на човек се стига без проблем. Но и при такива количества не се напиваме та чак да се излагаме. Но пък като бяхме студенти......не искам да се сещам Embarassed

# 23
# 24
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
В бурните си млади години съм правила доста изцепки Mr. Green....
Споменавам само, че обичахме с колегите да завършваме вечерта в стриптийз клуба ooooh!...а на другия ден на работа Sick...
Сега вече не ми се случват такива интересни неща Confused....

# 25
  • Мнения: 483
Преди 2 лета на морето открих като питие "ТЕКИЛАТА"   Joy ....... няма по-весело пиянство, с мъжа ми заедно вършихме щуротии. Ами забавлявам се, но не се уливам така, че после да не помня или да ме е срам от нещо.
 Laughing

# 26
  • Мнения: 1 488
Пиивам си, но с глупостите приключих отдавна.
и аз така  Party

# 27
tititi, разкажи какво правиш като се напиеш. Сигурно е доста забавно ?  Grinning

# 28
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
Винаги пия с мярка, newsm78отдавна не ми се е случвало да си пийна повечко.

# 29
Лошото е, че научих и една приятелка да прави като мен и сега ставаме две котки -мяукаме си ние , ама никой не ни отговаря  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт